Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

O jakiej Kasce mowa

Świeżak

Zastanawiam się na aplikacją na UR. Jak to wygląda, praca, atmosfera, przełożeni, zespół?

Xxx

4500na start ? Ciekawe jako kto , chyba Lider bo zwykły pracownik ma najniższą krajową , a o premi można zapobiec .

@Xxx

Świerzak beż doświadczenia 4500 ale BRUTTO

@777777

No to wiadomo że brutto, nikt przecież netta nie zna, dopiero przy wypłacie jest netto

@Tomek

W Lear nie ma stałej stawki tylko godzinowa . Więc aby mieć 4500 brutto to byś musiał mieć na godzinę 27 zł a tyle nawet Lider nie ma . 4500 to możesz mieć jeśli będzie premia i soboty z nadgodzinami a nie goła wypłata , a nowych na nadgodziny nie biorą.

Taką możliwość
@777777

Gdzie są informacje do podwyżkach . Kraty tylko inflacja i to nie do końca jasna dla wszystkich. Co z premia 12 % od stycznia wisi w solidarność ile dostaniemy nie wie nikt. Obiecana poliwalencja cisza . Solidarność nic nie wie zgania za zakład chyba za coś członkowie płaca cisnąć ich . Zbliża się wypłataa a jest jedną wielką dezorganizacja

Ela
@Taką możliwość

Ponoć mają jakąś akcję i nie mają czasu na podwyżki dla operatorów. Są ważniejsze tematy

@Ela

Jakaś plotka chodzi po zakładzie że nic nie będzie ktoś coś wie solidarnosc ?

Yyy
@Taką możliwość

Związki są za pracodawcą A nie za ludźmi z produkcji Boją się HR hajs zdzierają A nic nie robią zeby było lepiej . Obiecanki cacanki A głupiemu radość;) Zostaniemy beż premi bo tak będzie najlepiej dla nich

@Ela

Jak co roku ktoś z góry musi polecieć , ciekawe na kogo w tym roku trafi .

Ktoś coś wie co z tymi podwyżkami bo niby już podpisane ale ile co kto to niewiadomo jak by to była tajemnica jakaś

Kris

Przecież już napisałem że od 1 stycznia każdy z komornikiem otrzymuje ok 350zl podwyżki, także nie ma znaczenia co zakład zrobi

Co prawda tabelki z "jałmużną" podane, ale pozostałe informacje o drugiej "ścieżce" podwyżek i premii podane jak zwykle bez żadnych konkretów i tak sprecyzowane, by niczego nie obiecać, a namieszać, wszystko rozmyć i odsunąć w czasie... słowem poprzestaniemy na tabelkach i (usunięte przez administratora) lud ma się cieszyć...

Upamecano

Jak taka jałmużna to się zwolnij A nie jeczysz moze dostaniesz 400 złoty więcej gdzie indziej, albo lidl biedronka itp

@Upamecano

A ty byś chciała żeby się wszyscy zwolnili, to byś mogła robić wszystko

Młodszy technik

Witam. To normalne, ze ojciec jest koordynatorem UR a jego syn technikiem czyli jego pracownikiem? Pozdrawiam

Finansiera
@Młodszy technik

To jest nepotyzm. Już zostało to zgłoszone do związków i do kadr. Prawdopodobnie Bogdan straci pracę za takie machlojki.

@Finansiera

Nikt nie straci żadnej pracy, to są normalne praktyki, kolesiostwo

Maniek

Polega to na tym, że Napoleon wysyła maile do mistrzów z poleceniem pisania Sugestie. Obojętnie co, byleby było i tak kasę zgarniają jej psiapsiuly. Mają być statystyki i stołki. Zresztą.. Napoleon ten się zwalnia

@Maniek

Ciekawe co zrobią jak zaraz zlikwidują pieniądz?

Nikt
@Maniek

I dobrze niech się zwalnia .Jego kolega Zając niech do niego dołączy .

@Nikt

To przecież zaraz kierowników zabraknie w Liearze

Elein
@Nikt

Pan kierownik uprawia mobbing, chodzi i straszy zwolnieniem. Niedługo sam se będzie montował, bo ludzie odchodzą z firmy.

Nikt
@Maniek

Komentarz o dziwnym balonowym interesie podczepionym pod Kaizen oczywiście skasowany . KLIKA rządziła i rządzi Lear . Dobro własne i tylko własne liczy się dla większości w strefie biurowej .

Były technik Lajer
@Młodszy technik

Prawdopodobnie gość znany jako Kartoflitos też jest synem przyszłego kierownika UR (bo przecież obecny jest na wypowiedzeniu). Wzrost ten sam, charajter nieco gorszy, (usunięte przez administratora) jak obuch spojrzenie i podobne zainteresowania: (usunięte przez administratora)

@Elein

Pan kierownik to ogólne stwierdzenie. Może jakieś szczegóły Jednak z określeniem (usunięte przez administratora)bym uważał ale jeżeli masz na to dowody to zgłoś to do działu HR

Helena
@Młodszy technik

a czy te dwie osoby dobrze i prawidłowo wykonuja swoja prace ? jesli tak to co pokrewieństwo ma ze soba wspolnego, czasem dobrze praucje sie z rodzina, nie?

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Co słychać o podwyżkach?

@Operator

To nie podwyżki, to inflecyjne, od 1 stycznia dostają najpierw ludzie z komornikiem średnio ok 350zl

Abc

Proponuję podlizywać się Shift J.D , jak się podlizesz to masz luzy , możesz chodzić w swej bluzie , mieć paznokcie dlugie , jeśli jest na ciebie reklamacja to i tak nie dostaniesz upomnienia . Możesz chodzić nawet na papierosa i dwie przerwy , urlop Ci załatwi kiedy tylko chcesz , do szatni możecie iść wcześniej i tak uwagi nie zwróci . Niech ktoś się za to weźmie .

@Abc

Znowu liczysz na kogoś, że to ktoś coś ma zrobić? A dlaczego ty niczego w tej sprawie nie robisz, skoro o tym wszystkim wiesz?

Przemek

Witam co z podwyżkami ktoś coś wie? Miała być decyzja do 23grudnia??

@Przemek

Podwyżki niby 350 od stycznia i coś za staż mają dozucic ale to niezatrzyma ludzi już za późno nawet już nieczekaja na to tylko się zwalniają do lutego będzie o połowę ludzi mniej niż jest teraz Lear już powoli kończy się więc wszyscy powoli szukamy nowej pracy

To dobrze ze ludzie się zwalniają, Lear nie będzie musiał płacić odprawek, świat zatrzymuje swoją produkcję, wchodzi sztuczna inteligencja

Nnn

Polecam Dino się otwiera w Lubieniu , nowe dobre miejsca pracy .

@Nnn

W Dinach placa najnizsza krajowa to już lepiej Lidl, albo biedronka jak juz

Dddd

Kiedy płacą bonus ? Kiedy paczki z solidarności na święta?

@Dddd

Już płacili, wczoraj

@Dddd

Nie ma Pajerskiego, nie ma paczek.

@Operator

Pajerski, to była jedna, wielka pomyłka... przestańcie go idealizować...

Kris

Przestać idealizować powiadasz, no cóż w tym zakładzie pracuje większość idealistów, musisz im to wybaczyc

@Kris

Masz rację realiści już dawno się zwolnili np patrz Zakrzewska

Stefan

Pytanie? Jak praca na magazynie. Chciałbym się zatrudnić.

@Stefan

Coś mają zrobić, narazie, lecz nie wiadomo co?

Adaś

Pisaliście, że coś zrobia z tą firmą od utrzymania czystości? (usunięte przez administratora) nawet nie widzą o braku kultury nie wspomnę

@Adaś

@Adaś

A co jest nie tak z nimi, że mają coś zrobić? Bo z jakiegoś powodu Ci wycięło fragment tego komentarza, weź jeszcze raz jak możesz spróbuj.

ProtoplastaLeara

Witam wszystkich pracowników Lear Legnica. Czy Wy wogole zdajecie sobie sprawę kto "walczy" o wasze podwyżki? Ktoś wogole zweryfikował tą cała komisję przedstawicieli związków którzy zajmują się tak poważną sprawą, jakie ci ludzie mają kompetencje ?? Kto ich wybrał do tej funkcji, czy odbyło się jakieś głosowanie na tych przedstawicieli ludu pracującego?! To jest naprawdę poważna sprawa tu chodzi o Wasze pieniądze*** . Pozdrawiam i życzę miłej pracy

Upamecano
@ProtoplastaLeara

A coCisie nie podoba przynajmniej walczą już o nasze podwyżki a nie jak Heniu zaslaniał się covidem 2 lata i łaził sam a podwyżki od maja , zweryfikuj swój mózg bo zwoje masz przepalone

@Upamecano

"Przynajmniej walczą" buahahah dobry zart walczą to oni między sobą o stołki predzej

@ProtoplastaLeara

Jeżeli musisz się o to publicznie dopytywać, to świadczy o tym, że tak naprawdę nie interesowałeś się sprawą... ale do krytyki chętny. Jeżeli to ważna sprawa, to WŁĄCZCIE SIĘ DO CH...RY, a nie krytykujecie zza płotu z ukrycia...

ProtoplastaLeara

Pytam ludzi co o tym myślą , ale chyba nie myślą

Gl

Z jakości zwalniają się pracownicy, na makro zostaje garstka ludzi. Ta reszta też już chodzi na rozmowy. Jeżeli się po zwalniają to ciekawe kto tam będzie pracował.

@Gl

Nikt nie będzie pracował, gospodarka upadnie, zakłady się pozamykają, nie będzie prądu ani gazu, głód I bieda

Worker
@Gl

Następni "geniusze "awansowani z produkcji

MGM
@Worker

Uczysz takiego 4 lata bo nie ogarnia produkcji,a potem się wywyższa i nie szanuje ludzi,awanse po znajomosci

Małgorzata
@MGM

No widać, że jakoś za nim nie przepadacie ale staż 4 lat robi swoje, tutaj raczej nic po znajomości nie jest skoro tego pracą i czasem się dorobił?

Nooooooooo

@Małgorzata

Chyba garba się dorobisz i tak wszystko ci zabiora

Mam pytanie co to za Panie w czerwonych koszulkach co tak cały czas na kantynie siedzą one pilnują ludzi czy jak bo nowy jestem nie mialem o tym na szkoleniu fajna robota

Wzk
@Nowy

Widziałam że siedzą ale przerwę chyba mają to siedzą. A skoro twierdzisz ze siedzą tam cały czas wiec ty też siedzisz tam cały czas heh

Telegrafista .
@Wzk

Czerwonych koszulek prawie nie ma ale owszem siedzi zawsze pani audytor z Haba pani w

Parobek

może Exact Systems oni chyba mają czerwone koszulki

Tak

@Nowy

Bardzo fajna należy być audytorem robisz niewiele kasa leci , największa ściema w tym zakładzie . Można poleciecieć nazwiskami największych geniusze wśród audytorów w tym zakładzie na Nkubie albo byłym B3 B4 e po co .

Kris

A kto ma coś z tym robić skoro może właśnie tak ma byc

Operatorsuv

Ale zmienili firmę na piast najgorszy (usunięte przez administratora) pod biurkiem wszystko idzie załatwić

Marzena
@Operatorsuv

I jak widać już we wrzesniu mieliście rację że będzie źle i jest ale chyba kasa pod biurkiem musiała pójść że nikt z tym nic nie robi a my chyba w domestosie rence mamy myć heh

@Marzena

No nie tylko we wrześniu bo już od marca roku 2020, podczas ogłoszenia tak zwanej plandemi każdy wiedziel że zaczęło się hamowanie gospodarek swiatowych i zostaje wprowadzany zamordyzm, inwigilacja, depopulacja I NWO, że zakłady będą likwidowane.

@Operatorsuv

Układy i układziki

dzień dobry czy jest jakiś inny numer do lear legnica czy tylko ten co jest w internecie bo jak zwykle nikt nie odbiera telefonów ja nie wiem tam nikt nie pracuje

@pracownik

Bo tam nigdy nie można się dodzwonić, a nawet w czasie pracy wiecznie zamknięte.

Czekamy na podwyżki jeżeli dadzą mało zakład będzie świecił pustkami większość ludzi na to czeka więc zobaczymy co zrobią jak się zwolnią wszyscy he he w sumie to już swieci bo takich ludzi przyjmują że masakra tak że życzę dużych podwyżek dla wszystkich

Zapowiedzi podwyżek były? Trzymam kciuki, aby Wam dali. Oby się nie okazało, że w formie bonów hehe. Nie no żartuje. A dużo Wam obiecali?

Hahaha

Miłego czekania na 200brutto pozdro

Technik

Jak wam mało to idźcie do sprzątania, do PIASTA

@Hahaha

Jak dadzą 200 to zobaczycie ile jeszcze ludzi się zwolni ponoć wszyscy czekają na dobre podwyszki a jak nie to inne firmy czekają

Taa jasne czekają, jakby miały być większe podwyżki to już dawno by były, podwyżek nie będzie bo gospodarka się zwija i ludzi nie potrzeba

Jak w tym roku z paczkami na święta Solidarność coś daje czy po zmianie szefostwa nic nie będzie

Telegrafista .

Paczki wszystko zganiaja na Henia , nie ma pieniędzy a składki po 4 duchy i na co idą te pieniądze. Solidarność wyprowadza nasza kasę , auta tankują o inne fanty. Nic się nie zmieni

Dobra jest ta z krakusa, ale droga

Xyz
@Tomek

Ale chyba za mało jak za ten hajs co zdzierają

Zachwycona

W Lear porażają. Niby biuro się zmieniło ale zasady te same. Dziś ich odpowiedz mi odpaliła. Okazało się ze nie mogę dostać paczkę, bo moje dziecko jest za małe! Very nice!

Ja tak ogólnie się wypisuje po nowym roku z solidarności nic nie robią dlaczego mamy im dawać kasę podwyżek nie ma i nie będzie a jak będzie to znowu parę groszy z tego co złysze to nie tylko ja więc co to za związki stare szefostwo czy nowe bez różnicy

Tik tok

I konserwa na świata z oliwkami . Tragedia. Teraz bon na 100 a z każdego z nas po 500 rocznie gdzie te pieniądze ? Nowy zarząd nowe fanty dla nich

Taką możliwość

Jak to pan p.b będzie bezpośrednim przełożonym swojej żony przecież tak nie może być kpina ktoś coś z tym zrobi

@Taką możliwość

To dlaczego liczys żeby ktoś coś zrobił za ciebie? Daj przykład i zrob to sam

@Taką możliwość

Czy Pan niezastąpiony ( Zając ) złożył wypowiedzenie ? Takie krążą plotki .

@Trac

Winniczek złożył wypowiedzenie to dlaczego miałby tego Zając nie zrobić?

Marietta

Jak tam nowa firma sprzątająca?

Papo
@Marietta

Dobrze, po pierwszym dniu toalety są wyczyszczone na błysk!

Mati
@Papo

Szkoda, że nie można tu załączyć zdjęcia chętnie bym dodał ten "błysk"

Technik
@Marietta

Jak to jak, dramat. Nikt nic nie robi nawet ludzi z tej śmiesznej firmy nie widać. Śmierdzi w kiblach. Podłoga się klei na hali

Władek
@Marietta

Ta firma to dramat. Dziewczyny się pałętają i nic nie robią a w kiblach wszystkiego brakuje. Ktoś kto zmienił firme powinien za to beknac bo jest źle, brudno i nawet mydła nie ma. Standardy chińskiej produkcji gdzie nie liczy się pracownik tylko praca, a my możemy w (usunięte przez administratora) i grzybie robić. Piast out

Pracownikiii
@Władek

Pań który zaakceptowal kontrakt od stycznia juz nie będzie pracował

Władek
@Pracownikiii

A który to był taki mądry? Niech sam teraz sprząta ????

Mati
@Pracownikiii

Który to taki mądry? Czyżby łapówka poszła w ruch?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II