Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

stary

Nie nie ma noi właśnie znowu jakieś insynuacje z palca wyssane.. Skąd wam się te historie biorą nawet nie są śmieszne.Skoro jesteście takimi dobrymi pracownikami to dlaczego jeszcze nie awansowaliście:). Jakbyście się wykazali w pracy jeden czy drugi to byście awansowali na trenera,tl,jakościowca itd... Jest sporo rekrutacji na te stanowiska. Jesteście cwaniakami tylko na forum,byle komuś łatkę przypiąć.Jeżeli u ciebie na dziale coś się dzieje co nie powinno zgłoś to a nie oczerniasz wszystkich pokolei. Poza tym może nie wiecie to was uświadomie że każdy wpis można sprawdzić.Więc piszcie takie głupoty dalej:)

Pracownik Lear
@stary

A co ma wykazywanie się do awansu sam widziałem jak zpartyzanta pierwsego lepszego brali na trenerów i ustawiaczy co ty poerdo.... O awansie za wykazywanie.

Xxx
@stary

Nie strasz,nie strasz,bo ci coś wyleci z pomiędzy nóg :) dowiesz się kto co pisał i co???? na policję podasz???? wyśmieją cię....tutaj jest taki kwas że ruszysz operatora,to reszta poleci.....wiesz co mam na myśli....a zablokowanie mojego konta,jak widać na niewiele się zdało :)

Dobry pracownik

Najgorsza firma.. brak poszanowania dla dobrych pracowników. Najlepiej jakbyś siedział w (usunięte przez administratora) 24/7.. marne zarobki. Mistrzowie i liderzy bez podstawowej wiedzy.. co drugi chodzi naćpany..

Stary
@Dobry pracownik

Bzdura!Z tym się nie zgodzę.Pracuje tam od paru lat i nie widziałam żeby któryś z mistrzów i tl chodził pod wpływem nark..w.Operatorzy to nie.Po pierwsze informacja z palca.Po drugie jeżeli tak jest zgłoś w firmie a nie na forum tutaj oczerniasz.

Taki tam pracownik
@Stary

Stary to chyba w jednej firmie nie pracujemy, albo nie chcesz widzieć tego co naprawdę się dzieje u Nas.. Dobry Pracownik ma rację, ale nikt tego nie zgłosi bo nie chce pracy stracić.

Robol
@Taki tam pracownik

Albo stary jest jednym z nich ???? całkiem niedawno zwolnili jednego mistrzunia bo był pod wpływem że nie szło się z nim dogadać i to na 1 zm!!!!

Dobry pracownik
@Robol

Widocznie stary ma w tym jakiś interes.. może za dragi jakiś awansik się szykuje, albo jest ich pieskiem na posylki.

Wiola

I znowu sie zaczyna obrabianie komuś d..y .Po pierwsze jeżeli nie macie co pisać o zakładzie to wcale nie piszcie.Bo naprawdę nikogo nie interesuje prywatne życie czyjeś,tylko może interesowac osoby które są z ilorazem inteligenci 0 a jak widze ich tu nie brakuje:).Z mojego punktu widzenia jezeli macie problem możecie udać sie do lekarza specjalisty od głowy..Każdy jest kowalem swojego losu.Żal wam..

Gvu
@Wiola

Może sama pchasz (usunięte przez administratora) tam gdzie nie trzeba??? To nie jest normalne!!!

@Gvu

Oczerniac jest łatwo.Widać że należysz do specjalnej grupy ludzi.Widziałeś/as że tak było p... głupoty i tyle połowa historii tutaj na forum jest podkoloryzowana...Zajmij sie pracą a nie plotkami.Jeżeli dalej masz problem zapraszam na priv.Nawet nie masz odwagi podać swoich prawdziwych danych bohaterze:)

Pan
@Wiola

W każdej plotce jest jakaś prawda. I co się tak burzysz. Jeżeli tam pracujesz to sama wiesz co się tam dzieje. W głowie się nie mieści.

@Pan

Tak pracuje.Nie oceniam innych ponieważ nie wiem jak było w ich rodzinach.I nikt nie wie. .Najprościej ocenić kogoś ,gorzej pomyśleć.I zakończę wpis tą odpowiedzią.

Xxxxx
@Wiola

Kumpela Madzi i rudej ???? normalnie adwokatka ????????????????

Jungenflop

Jeżeli chcecie poprawy w firmie Lear zachęcamy do zapisywania do związków zawodowych .im więcej tym lepiej.

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kira

W tym zakładzie macie taki "kwas", że od samych komentarzy wolałabym złożyć cv do amazona, albo w ogóle siedzeń na zasiłku. Jeb.. ą się wszyscy na potęgę. (usunięte przez administratora) awansują. Masakra. Nie dziwne, że Ukraińców przyjmują. Tamtym przynajmniej zależy na jakimkolwiek zarobku, bez dawania du..y.

Xxx

A co zrobicie z mistrzami którzy latają na nockach nacpani?

@Xxx

Ponoc b taki jeden jest raz go nawet do domu zawrocili taki wystrzelony

Daniel

Co wy gadacie wysłali go do domu? Pewno mowa o tym którego zwolnili z pracy bo ponoć był tak zjarany na 1 zm że nie szło się z nim dogadać.

M.

Mozna.Choć lepiej przez osoby trzecie.

emil1
@M.

tylko ze nie znam tu nikogo bo dopiero sie przeprowadzilem.

Paulina

@Waldi czy jesteś pracownikiem Lear Corporation Poland II i rzeczywiście jest tak jak mówisz? Zależy mi, żeby użytkownicy tego forum mieli pewność pod kątem takich informacji. Jeśli możesz, to rozwiń swoją wypowiedź w kilku zdaniach i poinformuj nas, skąd masz taką wiedzę.

praca_jakosc

Chciałbym złożyć kandydaturę na stanowisko lidera kontroli jakości dostaw. Jakie zarobki na tym stanowisku? Jaki przełożony?

M
@praca_jakosc

Z tego co wiem już niema przyjęć

Waldi
@M

rekrutacja jest nadal otwarta

Paulina

@WIELOletni pracownik Komentarze, które zawierają pomówienia i oszczerstwa względem innych osób będą usuwane zgodnie z regulaminem. Jeśli macie złe doświadczenia z Lear Corporation Poland II, podzielcie się nimi przestrzegając zasad tego forum.

WIELOletni pracownik
@Paulina

Z całym szacunkiem, ale proszę wskazać mi zdanie, w którym można znaleźć pomówienie lub oszczerstwo względem innych osób. Proszę czytać ze zrozumieniem. Boicie się związków zawodowych i zaczyna się cenzura ...

Lulek

Kiedy będą w tej firmie normalne podwyżki i normalna premia mam nadzieję że związki zawodowe staną na wysokości zadania

WIELOletni pracownik
@Lulek

Lulek, pamiętaj że żeby działanie związków zawodowych było skuteczne, jak najwięcej ludzi musi się w to zaangażować. A czasu jest coraz mniej, bo Zarząd przyspiesza z realizacją wymiany Polaków na Ukraińców i Gruzinów na masową skalę. To widać gołym okiem każdego dnia ...

M.M

Wszystko jest dla ludzi..Z głową.Nie pochwalam wpisów ale życie prywatne zostawia się w domu a nie przynosi do pracy.

Mistrz na urlopie i na zm C odrazu lepiej się pracuje...co znaczy atmosfera w pracy☺

M.

Mistrz po podstawówce dobre

Krakula tu mnie ozlocili

Koledzy popka go zatrudniali, byli w szkole wiecej niż 3 razy

O.o.

Dobre który to

Najgorsza firma w Legnickim Polu ! Zero klimatyzacji , w szatniach to samo !Nie ma czym oddychac jednym slowem PORAZKA .

W.P
@Anonim

A w jakim zakładzie masz klimatyzacje na hali????chyba coś sie tobie pomyliło????no chyba że przyszes/as z galerii do pracy???? . Zakład jest OK.Polecam.

mxpt
@W.P

VW Chemnitz ma klimatyzację na hali produkcyjnej.

Globisz
@Anonim

Jak tam same ukry robia i gruziny to dla 10%polaczków chcesz klime zakładać.pójdziesz na spawalnie to bedziesz szczesliwy jak wiatrak ci.dadza

Paulina

Ostatnio wątek zdominowały komentarze natury obyczajowej. A przecież cały czas forum to odwiedzają osoby, które poszukują na lokalnym rynku i nie tylko, pracodawcy, który będzie ucieleśnieniem ich wyobrażeń o pracodawcy idealnym. Jak myślicie czy firma Lear Corporation Poland II może do takiego tytułu pretendować?

Obserwator, pracownik, szczery

Czemu w DD tak się boją ludzi z Faurecia? Czyżby Ci mieli wiedzę?

Fernandes
@Obserwator, pracownik, szczery

Pewnie zaraz sama odpowiesz sobie na to. Tak, oż jaką oni mają wiedzę, jak oni śpiewają...Żenada...Widać bolą wpisy, i nawet powiadomienie widzę na telefonik ustawione żeby szybciutko ripostę wrzucić...Ja wiem po co te długie wrzutki były, żeby przykryć te moje coby do planta nowego nie doszły i nie wziął na celownik waszego kurnika D&D z osobnym działem hr B&B. A jak tam, koleżanka już na kiero jakości oficjalnie mianowana, czy jak zwykle pocztą pantoflową się rozejdzie?

Przemo
@Obserwator, pracownik, szczery

Maja lepszy towar, a staży pracownicy wiedzą że awanse na produkcji i magazynie na krysztalkach się ukrystalizowaly

Marianna

Większość osób na tym forum nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Go work opinie o pracodawcy dotyczą opinii odnośnie pracy i zarobków i tego szukający pracy chcą się spodziewać. Atmosfery i osób oceniać nie muszę. Sami się wykazujecie komentarzami rodem ze Szkoły podstawowej. Kultura i dobre wychowanie też są Wam obce. Przypominam że nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Ci którzy myślą, że są tu anonimowi są w bardzo wielkim błędzie. Potrzebuję konkretnych informacji. Jaka jest praca i jakich zarobków można się spodziewać. Mam nadzieję, że znajdzie się choć jedna osoba normalna na tym forum, która potrafi odpowiedzieć na proste pytania . Pozdrawiam.

Przemo
@Marianna

Twoja desperacja jest imponujaca

Paulina

@Marcin, uważasz, że staranie się o awans jest czymś złym? Możliwość awansu wpływa chyba jako czynnik motywujący dla pracowników. Jak uważasz?

@Paulina

Tak uważam, że staranie się o awans jest samo w sobie czymś złym. Awans powinien wynikać z pracy, a nie być celem do którego się dąży. Jeżeli ktoś pracuje aby dostać awans, to oznacza że jest wazeliniarzem i miernotą.

Prestiżowe koryto
@Marcin

Mój dobry znajomy Radzio awansował ze spawalni, ale kiszkę stolcową na pogotowiu mu ratowali.Tak go niewyzyte chlopy z biura wyseksuowali.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Mil
@Stefan

Tak firma prowadzi rekrutację

Fes

Dziś mecz.W pracy można obejrzeć.Fajny pomysł.

Anonimus

Jaka

W.P
@Anonimus

Całą niedzielę gruchały gołąbki.Nie rozłanczały się.Widziałem .

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II