Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Daro

Jak wygląda premiowanie oraz dodatek za system ;)?

W.p
@Daro

Na rozmowie wszystko powiedzą.;)

Daro

Jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? jeżeli ktoś podzielił by się informacjami będę wdzięczny ;D

Straszak

Co się dzieje w Lear? Spawalnika już 8 miesięcy szukają. Co jest powodem? Słaba proponowana pensja? Słabe warunki pracy? A może sama praca - stres i bałagan odstraszają. Czy ktoś może odpowiedzieć?

@Straszak

Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Wtedy dowiesz się u źródła jaka jest wysokość wynagrodzenia i czy proponowane warunki pracy będą Ci dopowiadać. Liczę, że napiszesz jaką podjąłeś decyzję.

Straszak
@Andrzej

Nie nie jestem. Jestem obserwatorem rynku spawalniczego. Znam możliwości procesowe Lear i wiem ze niczego bym się przydatnego tam nie nauczył. Gdyby to była jakaś bardziej zróżnicowana produkcja to może. Ale klepać krzesła patrząc się co jakiś czas na wykres rozkładu normalnego i robić mądra minę to nie dla mnie. Po takiej pracy procesowo niczego się nie nauczysz, cały czas te same materiały metody itd ????.

@Straszak

Pracuje jako spawacz jednum słowem bałagan byle jaka osoba mówi spawaczowi co ma poprawiać i jak spawa ma wygladać. A jesli chodzi o jakość to nie ma takiego zjawiska. Kierownik wie lepiej. Sztucznie szukają spawaczy dojeżdżają tych co mają.

Sebo

śledze to forum i nie znalazł się kolejny odważny,który by udzielił info dlaczego pracownicy z tej firmy tak szybko uciekają.osobiście znam takich co tam pracowali na produkcji i nie tylko...niektorzy dalej pracują.to co przedmowcy napisali to smutna rzeczywistość :( a efekty są takie ,że spawaczy brak.z resztą na produkcję to chętnych też szukają buahhaha.w jakości taka fajna łatwa robota a chętnych ni ma buahha .cóż zrobić hahaha..niech się martwią.liderzy produkcyjni...może ktoś chętny popracować?? w tej firmie panuje bałagan. utrzymanie ruchu wiedzie prym i musi brać odpowiedzialność za niekompetencje i przestoje pras i robotów spawalniczych.. oh a to kosztowna sprawa :(

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lider

Tak to prawda... zwalniają się nie tylko operatorzy na prasach i to na okresie próbnym jeszcze. Uciekają liderzy z produkcji, nawet z magazynu, do tego inżynierowie i kierownicy.A powody są przeróżne...ogólnie mówiąc nie podoba im się , reklamacje, normy,nie wyłaniają się, stres,awaria za awarią.Niby usunięta, a za godzinę znowu wracają bo maszyna stoi.Niekompetencja i śmiech.a później wymagają i pośpieszają, przerzucanie się obowiązkami.I wy dziwicie się jeszcze, że zwalniają się jeden po drugim. Produkcyjni śmieją się ,że niewielu podpisuje umowy na czas nieokreślony...a niby taka rewelacja.To gdzie te dobre warunki ?

Bartosz
@Lider

Rozumiem, że bałagan organizacyjny może być frustrujący, ale rotacja pracowników, o której piszesz może mieć różne podłoże, często niezależne od pracodawcy. Wspominasz o warunkach pracy, ale nie wyszczególniłeś co do nich należy. Jak wygląda wynagrodzenie i przysługujące benefity? Możesz mi odpowiedzieć?

Magda
@Bartosz

Dobrze przedmówca napisał. Nic dodać, nic ujać.żenada i tyle.ja podziękowałam.

@Magda

Magda nie ty jedna podziekowalas.w tej pracy panuje chaos.ja przezimowalam tam :( w sumie dluzej niz okres probny ale 3 umowy nie podpisalam.na wiosne rzucilam.slaba firma.nie polecam.nie zaluje.bo niby czego.

Monopol
@Kasia

Jak zobaczyłem w skierowaniu lekarskim praca w stresie pomyślałem sobie acha... dziś już tam nie robię.

@Monopol

Czym objawia się rzekomy stres, na który trzeba być przygotowanym, będąc osobą zainteresowaną pracą w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy osoba młoda bez doświadczenia zawodowego poradzi sobie z zakresem obowiązków powierzonym przez pracodawcę? Mam nadzieję, że zechcesz wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Ciocia Klocia
@Andrzej

Bierzesz sitko i przecedzasz przez nie korporacje. Wszystko co dobre pozostaje w situ to co wylatuje na zewnątrz to właśnie jest ta firma. Najgorsze co może być wyciągnięte z korpo xD

Cmok

Szefo pisze, szefo blablala. Nowa siła nowe energię na 2 ;)

Wikar

Audytorów degraduja ? Przeciez to będzie skandal juz wgl jakości nie bedzie róbta co chceta

wiocha

Faurecjanin

Do faureci przyszedł jeden irek od was. Co to za koleś? Co u was nawywijał?gdzie robił w lear?

@Faurecjanin

Super gość;)szkoda że już go nie ma z nami.

Turbo diesel
@Faurecjanin

Wjeżdża BIAŁA MEWA ???? był kierownikiem jakości pewnie o tego chodzi

Michalek

Witam bede robić kurs na wozek widlowy i zamierz skladac cv do lear. Moje pytanie jak wyglada tam praca i jak z zarobkami na start i w poznijeszym czasie pracy ?

@Michalek

W chwili obecnej jest źle jak nigdy dotąd.

Michalek
@Inż. UR

mozesz cos wiecej powiedziec ?

Iza
@Inż. UR

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co masz konkretnie na myśli? Na stronie internetowej firmy Lear Corporation Poland II natrafiłam na informację, że zapewnia ona: możliwości rozwoju, pracę zespołową i stabilność. Zatem odnieś się w swoim następnym wpisie, do tych kwestii.

Mqbweld
@Iza

Może ktoś ze Stanów przyjrzy się co jest powodem bardzo wysokiej rotacji, bo pomimo tego ze płaca całkiem niezłe pieniądze, nikt tam nie chce pracować, od operatorów po kierowników. Warto przejrzeć lokalne fora, prawdziwa skarbnica wiedzy o Lear Legnica i jej plant managerze :)

Krzysiek
@Mqbweld

No właśnie, co w tej firmie wyprawia się? Rotacja na stanowiskach kierowniczych to już normalka w tym zakładzie.Rezygnuje kierownik za kierownikiem. Nawet technicy UR i automatycy rezygnują dosyć szybko.Na innych stanowiskach wygląda podobnie...do roku i ludzie mają dość. Co jest nie tak, skoro twierdzisz ,że w miarę dobrze płacą? Zbyt dużo ukraińców i przymusowe nadgodziny to chyba nie jedyne powody.

Obserwator

Co powiecie o kierasie nisan, bo mam isć tam na dział

Mateusz
@Obserwator

Dzban i tyle ! 0 zaangażowania . Ucina premie bez powodu . A jeżeli chcesz z nim wyjaśnić za co premie ci obcięli to unika rozmów z ludźmi . M.J

olo
@Obserwator

WITAM DOSTAŁEM OFERTĘ NA STANOWISKO MAGAZYNIER UTRZYMANIA RUCHU - WYDAWANIE BHP, OBSŁUGA SZAFEK ODZIEŻOWYCH - CHYBA FAJNA PRACA - A JAKI KIEROWNIK ?... JAK MYŚLICIE, WARTO?... ZA PODPOWIEDZI DZIĘKUJĘ

@olo

Mało ciekawa praca. Nic interesującego. Zależy jaka kasa.

Kamil

Witam.warto składać CV na technika UR w Lear? Bo słyszałem od nie jednej osoby ,że hardcore. Dlatego mają taką rotację...bo chętni są lecz za długo nie chcą tam pracować i zwalniają się. Co to w takim razie za warunki,atmosfera,wymagania itd?

Iza
@Kamil

Super, że zainteresowałeś się akurat tym stanowiskiem. Lear Corporation Poland II oferuje wybranej osobie na prawdę znakomite warunki: przyjazną atmosferę, możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR), dodatkowe świadczenia:premie i benefity pozapłacowe: premia absencyjna, wakacyjna i świąteczna, dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce, karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego i niemieckiego. Natomiast jeśli chodzi o bardziej sprecyzowane informacje to musisz poczekać, aż jakiś obecny pracownik tej firmy je Ci przekaże. A masz wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku?

@Iza

Niestety odpowiedź Izy jest nietrafiona, delikatnie to ujmując. atmosfera - nie jest przyjazna, wręcz odwrotnie. CSR - WTF? Bez komentarza. premia absencyjna - 100 zł b. miesięcznie, 300 zł b. miesięcznie (za kwartał). premia wakacyjna - WTF? chodzi raczej o tzw. "gruszę" czyli dodatek wakacyjny wypłacany z pieniędzy pracowniczych. premia świąteczna - tylko w grudniu. dofinansowanie posiłków - jedzenie marne, pracownik płaci 9 zł za zestaw i drugie tyle pracodawca. Nie jest tanio. opieka medyczna - tylko płatna dodatkowo ubezpieczenie grupowe - tylko płatne dodatkowo. Dobre warunki w AXA. nauka języków - zwyczajny pracownik nie ma na to możliwości, w skrócie.

zainteresowany

Ile zarabia sie na stanowisku inzyniera jakosci? Widze, ze co jakis czas wskakuje oferta i zstanawiam sie nad aplikacją.

mats
@zainteresowany

za mało

Automotive Master
@zainteresowany

Zależy od doświadczenia i negocjacji indywidualnych. Nie mniej należy przyjąć, że będzie to co mniej niższy liczebnik jak w innych lokalizacjach strefy Schengen. Ponieważ zakład bazuje na pracownikach tymczasowych to wyszkolenie, zaangażowanie jest niskie. Czeka Cię dużo pracy przy sporządzaniu 8D i rozwiązywaniu konfliktów z klientami, którzy mogą i są często niezadowoleni z produktu. Poczytaj wypowiedzi pracowników produkcji, kontroli jakości, a odpowiedź przyjdzie sama. Z całą pewnością możesz liczyć na miłą atmosferę przełożonych z wielkiej wody i kilku innych koleżanek i kolegów lokalnie ;) choć do tych drugich zbytnio się nie przywiązuj bo szybko odchodzą. W firmie nie brakuje "skoczków" więc też może się różnie układać współpraca. Jeśli Twoje ambicje sięgają dalej po za sferę finansową, podejmiesz próby potrawy w twojej materii, może być to syzyfowa praca. Mimo wszytko polecam podjąć próbę dla własnego wyzwania, satysfakcji i ku uciesze kolegów koleżanek, pracowników, klientów i kierowców jeżdżących na naszych fotelach.

Patryk

Witam ile można zarobić na stanowisku spawacza ? Pozdrawiam

Antoni
@Patryk

Aplikowałeś finalnie na stanowisko spawacza w firmie Lear Corporation Poland II? Widzę, że firma poszukuje obecnie pracowników na kilka ciekawych stanowisk. Wszystkie oferty pracy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy https://www.lear.pl/lear-kariera-ogolna/oferty-pracy Ktoś z Was zamierza wysłać swoje CV?

Bombel

Magazynier operator wózka widlowego czy to praca warta świeczki? Ile zarobie?

Farecia1
@Bombel

A (usunięte przez administratora) DO FAURECII 1 poszedł co to za gościu ktoś wie?

Heniu
@Farecia1

O widzę że pan Irek boi się opini o nim to chyba nie będzie dobrze.....

Kosa

Jakbyście wszyscy zaczęli jak ja od hali po Lenovo, z tą załogą, produkcją to wam wszystkim teraz cieniasom to byśmy pokazali na czym polega produkcja! My mieliśmy wy nietrzymanie wszystkie Meksyk a dzięki nam macie Las Vegas!

Area spawalnia Król Julian
@Kosa

(usunięte przez administratora)czy to ty?

LC

Powiem tak trenerzy są spoko jak dla mnie, w soboty bądź niedziele często gęsto sami stają do pracy, dobrze tłumaczą, jak jest to ich dział, na którym zaczynali coś podpowiedzą. Szkolenia logicznie przeprowadzone. Oprowadzanka po zakładzie z opisem dość bogatym. Odpowiadają na pytania. Dział : zależy na jaki się trafi raczej nie są złe praca jest dobra, nie zawsze łatwa, ale wykonana. Pracownicy zależy jaki dział się trafi może być idealnie, a może być katorga. Audytor, który podpisuje szkolenie również co nie co dopełnia. Wypłata jest na czas to ich bardzo duży plus. Jednak całokształt pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Elżbieta
@LC

W swoim poście wymieniłeś całkiem sporo zalet pracy w tym miejscu, napisałeś jednak, że "całokształt pozostawia bardzo wiele do życzenia". Co właściwie masz na myśli? Co Twoim zdaniem powinno zostać poprawione? Lear Corporation Poland jest liderem w produkcji siedzeń i elektryki dla branży motoryzacyjnej. Czy pracodawca wymaga wykształcenia kierunkowego? Zachęcam też do zajrzenia na stronę z ofertami pracy: https://www.lear.pl/lear-kariera-ogolna/oferty-pracy

LC
@Elżbieta

Tak pozostawia. Znam te oferty.

Obserwator
@LC

Trenerzy przychodzą na weekendy bo chcą zarobić, a nadgodzin nie ma na stanowisku trenera to na maszyny stają. Co do ich szkoleń mam wiele zastrzeżeń, co to za szkolenie trwające 3 dni z czego mają "pod sobą" kilka osób, rzeczywiście wiele nauczy, zawsze zostawia się to operatorą, którzy są doświadczeni na dziale i mówi "to przeszkol". Taki trener powinien stać z jedną osobą przez okres 2 tygodni pokazać wszystkie maszyny, a nie wybrane, bo nie wiadomo czy za tydzień ta osoba nie zmieni stanowiska.

Michał J
@LC

Co to za brednie odnośnie trenerów ? Teorii to nawet małpy nauczysz ! Niby coś tam gadają a jak przychodzi test to dają odpowiedzi ,żeby po (usunięte przez administratora) nie dostać . ( Że niby dobre wyniki ) a jak przychodzi do praktyki to podstawiają operatorowi ( nowa osobe i tyle ) . Przecież te tłuki nawet nie potrafią złożyć części !

niepanimaju

Praca spoko, zarobki nie najgorsze ale też nie powalają i atmosfera super

piotr
@niepanimaju

mieszkam w Lubinie, ale nie mam samochodu i dlatego mam pytanie: Czy WASZA firma zapewnia jakiekolwiek dowozy pracownicze z Lubina i z powrotem, a jeżeli tak to o której godzinie np. na pierwszą zmianę jest autobus i czy ma jakieś oznaczenie na przedniej szybie?... Za pełną odpowiedź serdecznie WAM dziękuję!

@piotr

Witam. Tak firma zapewnia dowozy pracownicze na 3 zmiany.Zapewne na rozmowie mozna uzyskać takie informacje.

Jadzia
@niepanimaju

Praca ciężka a atmosfera strachu

Enaldie

Witam, chciałbym zapytać o warunki pracy i jak wygląda zaklad i pakiety socjalne?

@Enaldie

Zakład jak każdy produkcyjny.Wczasy pod gruszą,świąteczne,luxmed,bonus za rekomendacje pracowników.

maczo
@Enaldie

Witam dzownili do mnie z oferta pracy na stanowisko spawacza MAG byla to firma zajmujaca sie rekrutacja do firmy LEAR Jako ze mam okolo 1o lat doswiadczenia w spawaniu MAG TIG i inne kursy typu suwnica palnik Pani zaproponowala stawke ok 5tys brutto plus jakies premie po 3 miesiacach Ile w tym prawdy nie wiem bo na spotkaniu sie nie pojawilem ze wzgledu na zbyt duza odleglosc dojazdu mimo ze dojazd darmowy.

@maczo

Pracuje jako spawacz i mam. Ok 4000 brutto plus premie 300 zł którą zabierają za byle co. Oczywiście nie całą.

Majtor

Jakie stawki na audytora jakosci i jaka praca

Aaaapsik :)
@Majtor

Trochę spóźnione, ale szczere. Stawki nie powalają, ale da się wyżyć. Rzeczywiście niektórzy operatorzy mają więcej lub niewiele mniej, a - jak to na jakości - dostajesz z obu stron (albo się za bardzo czepiasz, a jak reklamacja - to gdzie byłeś). Praca - zależy na jakim dziale - ogólnie jak się trafi na "stary" projekt do ogarnięcia. Gorzej z ludźmi z innych krajów, z ukraińskiego znajdziesz kogoś kto przetlumaczy, ale dla niektórych to i tak wszystko po 5 minutach "nie panimaju". Z gruzinami bywa jeszcze gorzej, ale od wszystkiego są wyjątki. Niektórzy chcą, inni nie chcą. Z polakami tak samo, ale z tym się po polsku możesz kominikować. I rzeczywiście od ziomków więcej się wymaga - to widać. Najgorzej męczy, że w 9 przypadkach na 10 jest zasada: jak produkcja nie ma racji patrz punkt 1 - produkcja ma zawsze rację...Czyli odporność psychiczna wskazana!

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II