Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Maksio

Hej ile zarabia operator prasy? Słyszałem że 3700 brutto. Dziękuję.

@Maksio

Cos kolo tego. Sprawa indywidualna.

Technik

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu i czy biera młodych ludzi po technikum?

@Technik

Zachęcam. Zaczynałem od SUR jako początkujący kierownik. Teraz awansowałem. Wysyłam telefon na priv. Pozdro

@Technik

Jaka pensja cie interesuje?

gość

To zakład produkcyjny, a nie kwiaciarnia. Pożary się zdarzają. Nie tylko w Learze. System wentylacyjny został niestety zbudowany po taniości, gdy budowali zakład i taki jest efekt. Jak czytam te opinie o Learze, to już wiem kto tam pracuje - zwlaszcza na produkcji -roszczeniowi , rozwydrzeni kombinatorzy przeświadczeni o własnej ,,zajebistości,,. ,,Wszyscy są do (usunięte przez administratora) tylko oni nie. Oni są cudowni, pracowici, wydajni, niekonfliktowi. K... żaden zakład nie jest idealny. A tym bardziej jeszcze taki moloch jak Lear, gdzie pracuje tyle ludzi. Zarządzać takim kołchozem też nie jest łatwo. Najłatwiej wypisywać bzdety w internecie. oprócz piszących te opinie.

Czyżby ktoś "wyżej" się zaczął wypowiadać? Haha

@gość

Zaklad to zaklad, ale nikt nie pozwoli tracic swoje zdrowie i zycie, lamane sa prawa czlowieka, pracownika, stosowany mobing przez przelozonych, BHP praktycznie nie istnieje, wiec po ca ta dretwa gadka? Pomysl gosciu

Wzk
@Jacek

Chyba nie wiesz Jacek co to mobing. Już od dawna nie praktykowany

@Wzk

Wiem dlatego mowie jak jest praktykowany na kazdym kroku, to juz podlega pod sad i nie ma to tamto, nie moze byc poblazania dla takich zniewazajacych praktyk, szanujmy sie, bo bedzie zle

Jacek ma 100% racji!!!

Operatorka
@Jacek

Jeśli zglosicie takie praktyki Panj Anecie, to jestem pewna, że tego nie zostawi ;)

@gość

I tutaj z tobą się zgodzę. Do zarządzania należy posiadać pewne predyspozycje, kwalifikacje. Jakie zarządzanie taki moloch. Istnieją większe zakłady, w których radzą sobie o dziwo lepiej. Jak to wytłumaczyć?

@Operatorka

Dobry zart!!

Ponawiam pytanie.

Leon

Czy będzie nowy parking, bo ciężko parkować przed firma?

Miau być gdzieś budowany

@Leon

Gdzie ? Lepiej powiedz czego tam nie mówili czy obiecywali w tej pseudo firmie hahaha

@xXx

Zadaje pytanie. Ktoś usuwa twoje wiadomości?

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Siz

Szczęśliwego Nowego Roku 2021:)) ????

Korekta wypłat

Wiadomo coś kiedy szanowne panie pijące kawę wypłacą/zrobią przelew pieniądzy za tamten miesiąc nawet telefonów nie odbierają

Zakład z dupy
@Korekta wypłat

Więksośc ludzi jest dymana i tyle. Co z dodatkiem swiątecznym lider zapewniał że bedzie przelew a tu zonk

@Korekta wypłat

Do nich się dodzwonić to na prawdę graniczy z cudem..(usunięte przez administratora)

Korekta wypłat
@xXx

Najlepiej przez rejestracje dzwonić to przełączą do hr

Senegal

Kiedy bd pieniądze świąteczne juz jest 22 a przelewu nadal nie ma

Operatorka
@Senegal

Będą ja mam dostałam po 17

Siz

Brawo Lear świetny pomysł z tymi ciastami:) Wigilię też kantyna się spisała- szybko obsługiwali. Noi paczki świąteczne dla dzieci Megaaaa. Z roku na rok coraz lepiej . Ciesze się że pracuje właśnie z Wami. Pewnie komuś nie pasuje coś ale dla mnie bomba:)).

Pracownik spawalnia
@Siz

Grafika kartki świątecznej to kpina Dzieci narysowały kartki są na wejściu Tam by wybrali coś ładnego

Skandal

Wyciągi w nocy płonęły żywym ogniem, wielka blacha z dachu poleciała na ulicę, a dalej produkcja idzie są związki gdzie jest państwowa inspekcja pracy?

Skandal 2
@Skandal

Każą robić w tych oparach a co się zapaliło wyciąg który to już raz 4 w tym roku

@Skandal 2

Macie rację. Na Habie to już 6 pożar w tym roku. Związki wiedzą o trzech, reszta została zamieciona pod dywan. Mietek i Arturo udają, że nie są za to odpowiedzialni. Związki nie informują PIP z obawy o mobbing w białych rękawiczkach ze strony dyrektora. Zresztą już on trwa. PIP z wiedzą o 12 pożarach w ciągu roku, w całej fabryce, nie miałaby innego wyjścia jak tylko zamknąć ten zakład z powodu nie możności zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

Operator

Lenartowicz sie nie popisał. Jest odpowiedzialny za hospitalizacje 3 osob, sa w zlym stanie (powazne zatrucie 2tlenkiemWegla) i probowal zrzucic wine na SVKowala. Proponuje tym trzem osobom udac sie do prawnika i podac pracodawce do sadu o narazenie na utrate zycia i zdrowia.

@Operator

A czy tam kiedyś ktoś czymkolwiek zabłysnął? Oni czekają aż się komuś naprawdę coś poważnego stanie i wtedy będą latać jak ze sraczką! Zamknąć ten zakład w (usunięte przez administratora)

@Operator

Chciałbym jedynie poinformować, że te trzy osoby same zrezygnowały z jakichkolwiek roszczeń, a bez ich zeznań postępowanie jest z góry skazane na niepowodzenie. Prawda jest taka, że wszyscy krzyczycie, dopóki jesteście anonimowi, a kiedy przychodzi moment, kiedy można coś zdziałać, podwijacie ogonki.

Mistrz

I uwazasz, ze pip i inne instytucje nic nie zrobia, wiedzac o 3 zatruciach po decyzji lenartowicza i wielkim pozarze? 90% spraw na swiecie nie ma swiadkow i sa to sorawy anonimowe. Takie dzialanie firmy jest scigane z urzedu po zgloszeniu! Idac twoim tokiem rozumowania, to nawet smierc pracownika przejdzie po cichu, przeciez tez nic nie powie. Nikt nie jest (usunięte przez administratora)i nie wsadzi glowe w gilotyne. Kazda osoba nieanonimowa zostanie zwolniona na drugi dzien. (usunięte przez administratora)

@Mistrz

Nie rozumiesz, że nie ma żadnych zatruć, skoro poszkodowani nie zgłaszają żadnych pretensji? Żaden urząd nie zajmie się tym bez imiennego zgłoszenia - to usiłuję Wam wytłumaczyć. W przypadku śmierci sprawę przejmuje prokuratura z marszu i to jest całkowicie inny temat. Związki są po to, żeby prowadzić takie sprawy ale też muszą mieć podstawę, czyli zeznania pracowników. Dodam jeszcze, że w gestii związków jest ochrona tych pracowników przed zwolnieniem. Świadome narażenie życia lub zdrowia ludzkiego jest przestępstwem, tylko co z tego, skoro świadkowie i poszkodowani kryją przestępcę?

Mistrz

Musisz zrozumieć, źe jak te osoby oficjalnie zgłosza, to straca prace w 5 minut? Czy to takie trudne? Zwiazki (usunięte przez administratora)mogą zrobić i tylko tyle, jeśli nie potrafią wykorzystać takiej sytuacji to są nam nie potrzebne.

Mistrz

No to zglos sie, ze jestes swiadkiem i podaj do wiadomosci dyrektora swoje dane. Lenartowicz za nic nie odpowie, o to wlasnie chodzi. To ty w jakim swiecie oddychasz? Normalnie to ten JPM juz nie pracowalby.

@Mistrz

Wiesz co? Chcecie się pozbyć tego Waszego pseudokkerownika, byle tylko podłożył się ktoś inny. Podpowiadam, co możecie zrobić i nikt mnie nie odbiera poważnie, a wystarczy zapoznać się z przepisami, by wiedzieć, że to jedyna droga. Krótko, zwięźle i na temat - rozwiązania są dwa (i tylko dwa): 1. Uderzacie do SIP-a ze swojego rejonu lub do zakładowego, a on Wam powie, co dalej. Nikt nikogo nie zwolni, bo na artykuł 52Kp trzeba sobie bardziej zasłużyć. 2. Zmieniacie pampersy (bo teraźniejsze już są zafajdane), znosicie dalej tą szuję, która Wami rządzi, ewentualnie nadmiar frustracji wylewacie tutaj. Wybór pozostawiam Wam, bo ani Was nie zmuszę do działania, ani nie zamierzam łez ocierać. Powtórzę jedynie, że bez Was (a tym bardziej za Was) nikt nic nie zrobi, bo nie ma podstaw do działania.

@Mistrz

Dodam jeszcze, że SIP (społeczny inspektor pracy) jest osobą ze związków i sama rozmowa z nim nie oznacza od razu nagłośnienia całej sprawy i podawania nazwisk do wiadomości dyrekcji zakładu ale od czegoś trzeba zacząć, a chyba lepsze działanie od łkania w kącie. Moim zdaniem, jeśli sprawa ruszy, są ogromne szanse na przykładne ukaranie winnego.

@Mistrz

No wlasnie pozakladali ludziom kagance, mozgi niedotlenione i nie potrafia myslec racjonalnue, ludzie w koncu wola stracic zdrowie, a nawet zycie, zeby tylko nie zawalczyc o wlasne prawa, ten strach zniszczy wszystkich, bo dzis mnie, a jutro tobie, i kto wie co sie jeszcze wydarz

@Jacek

Masz racje. Ludzie sa zastraszeni czego zwiazki nie chca zrozumiec. Oczekuja, ze ktos sie wystawi i poda swoje dane - to.nie jest jedyne wyjscie. Nie ufamy nikomu, wczesniej zarzad sie dowiadywal o "chetnych" gadac i zwalnial. Zwiazki tutaj nikogo nie ochronia, musza sami zrobic pierwszy krok. Jesli po takiej akcji zarzad sam nie potrafi podjac decyzji odpowiedniej, a zwiazki tego wykorzystac to jest to tragedia na calej linii.

@Skandal

Nie zaogniajcie sytuacji. Już i tak jest gorąco.

@Mistrz

Jedyną tragedią jest Twój (Wasz) punkt widzenia. Logika się poddaje, a rozsądek rozkłada ręce. Związki mogą jedynie poruszyć temat i w odpowiedzi otrzymają taką samą informację, jaką ja podałem Wam wcześniej: nie ma świadków, a tym bardziej poszkodowanych, więc nic się nie stalo. Cała sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a Wy dalej będziecie się podkładać.

Jacek

Prawde i naukowo napisales, dlatego moze byc tylko gorzej i ludzie sami sa temu sobie winni, beda nawet pracowac jak poj zakladu wybuchnie, co za poswiecenie dla firmy, he he

@Arturo

Arturo zajmij się budynkiem, przecieka.

Pracownik obiektywny

Jedyną tragedią? Tragedią jest zachowanie zarządu! Tragedią jest zachowanie wasze związków! Nie ufamy wam. Zanim osoby trafiły do karetki, to król znał już nazwiska ludzi. Nie ochronilibyście ich. Wasza uległość dyrektorowi jest tragedia największą.

Elein
@Operator

Ja zaslablam i wróciłam do pracy. Jestem z podfirny i mam umowę miesięczną. Po L4 nie przedłuża umowy.

@Elein

Zapraszam na śniadanko do kantyny. Należy się posilić przed pracą.

@Arturo

Ale trzymamy sie tematu, dziewczyna nie o tym napisala, problem ze zrozumieniem?

Kmiocie taaaaaa, kmiocie taaaaa, kmiocie to ja rozumiem, tylko ty nie rozumiesz o czym inni pisza, czyzby pomrocznosc ciemna? Pomysl

Elein
@Arturo

Zapach pomieszczenia mi nie odpowiada, wolę dyskretnie się posilić przy maszynie, niż wdychać ten smród z kantyny.

@Elein

Pracujemy nad zapachem choinki. Jedzenie z maszyn dostaje się do wyciągów i powoduje pożary. Proszę zaprzestać tego procederu! AM

@Arturo

Pozary to wywoluje nadzor, i napewno nie sa to pozary z ogniem, zadna kanapka jeszcze nigdy nie wywolala pozaru, pomysl dobrze zanim znowu napiszesz jakies brednie, he he

I co w temacie?

Czy ktoś zgłaszał do PIP lub straży brak aktualnych pomiarów WSZYSTKICH instalacji elektrycznych? Lewych instalacji na fabryce jest multum. Przewody łapane trytkami.

Brak wypłaty

Wy też nie dostaliście dzisiaj wypłaty czy tylko wybrani nie dostali dzisiaj

zarząd
@Brak wypłaty

po co ci wypłata? Nie wystarczy świadomość że pracujesz dla "konkretnej" korpo? Pieniądze to nie wszystko.

@zarząd

Noooooooooo, madrze i naukowo napisales zarzadzie, he he

@Brak wypłaty

Bo w grudniu wyplata bedzie zamienna z dodatkiem swiatecznym, to jak

Bezstrony
@zarząd

Ku chwale leara pracuj ciężko najlepiej po 24h/7 i nie oczekuj niczego w zamian

zarząd
@Jacek

i nie zapominajcie o jednym najważniejszym- naszym nowym motto: dzisiaj lepiej niż wczoraj! Jutro lepiej niż dzisiaj! Towarzysz bierut byłby z nas dumny.

Karpiowe

Cześć, podobno tym roku nie będzie dodatku świątecznego?

@Karpiowe

Bo wszyscy beda siedziec domach i swiat nie bedzie, Morawiecki przeniesie swieta na przyszly rok, to jak

@Karpiowe

Zapraszam na tradycyjne spotkanie opłatkowe do wyremontowanej kantyny. Będzie barszcz i uszka. Karpie wypuszczamy na wolność.

@Karpiowe

Okaże się ok. 23-27 listopada. Jest to ostateczna data do wypełnienia wniosku. Nie będzie wniosku to nie będzie premii świątecznej. Zapowiada się, że nie będzie. Tylko tabliczka gorzkiej czekolady.

Arturo

Oddam czekoladkę za inne frykasy. Co jeszcze chcecie od Świetego Mikołaja?

Operator

Awantura się zrobiła, to i kasa na bonus świąteczny się znalazła.

@Operator

Ta jasne, ciekawe kto zrobil ta awanture, jak ludzie wlasnego cienia sa boja, i nawet swoje zycie i zdrowie sa wstanie oddac za kka srebrnikow, pomysl

@Jacek

Mało wiesz i to cię usprawiedliwia. Masz rację w jednym "ludzie wlasnego cienia sa boja, i nawet swoje zycie i zdrowie sa wstanie oddac za kka srebrnikow". Jakbyś dobrze się orientował, to byś wiedział - popytaj, "pomyśl", dowiedz się. Miały być tylko paczki na święta.

@Operator

No i bedzie nie wiele wiecej, wrownaja to sobie w premiach za zlom

Xxx
@Operator

Weź nie siej fermentu, bo bonus mial być. Związki maja plany wydatków, trzeba było sie przejść do nich i zapytać.

@Xxx

Byłem i pytałem. I kłamiesz. Związki nic nie mają, lecz komisja socjalna, a to jest coś innego.

Xxx
@Operator

W komisji są związkowcy, jak nie wiesz takich rzeczy to się nie udzielaj albo zapytaj Heńka. Od czego on w końcu jest? tylko od brania kasy na składki? Eh

@Operator

Teraz to juz wszyscy klamia, takie czasy

Obserwator

Co to za wypłata ? Co miesiąc mniej masakra ,. Czemu ma nie być karpiowego jak to nasze pieniądze

Finansiera
@Obserwator

To są pieniądze dyrektora.

Śmiech
@Finansiera

Pieniądze ludzi są pchane przez ludzi do śmieci a dyrektora na biurko...

@Finansiera

A skad dyrektor ma swoje pieniadze? Zarabia gdzies na boku?

Niewolnik za 500 euro
@Finansiera

Dobre pieniądze dyrektora po pierwsze to nie dyrektor a menager. Po 2 to niejego zakład to i pieniądze też niejego

Obiektywny

Firma bez szacunku dla pracownika. Tragiczne wynagrodzenia. Osoby niekompetentne na wyższych stanowiskach. Nie warto się tam pchać. Nie polecam.

@Obiektywny

Lear Legnica w pigułce lepiej bym tego nie streścił

Pracownik obiektywny

Dyrektor jest słaby, J.P.Menedżerowie są strasznie słabi. Ogólnie... Korzeniowski wygrał.

Degradacja mistrza na lidera , roszada mistrzów dramat

Xxxx

Jak wygląda wypłata jako operator produkcji na start?

@Xxxx

Najniższa krajowa + 500 zł.

Podtechnik
@Xxxx

Wyplata na konto.

Ibra

Nie wiem co jest z ta strona Ale nowe komentarze są usuwane na bieżąco zaraz pewnie usuną te wszystkie o pozarze, covid i absencji

Yyy
@Ibra

Cenzura to podstawa. Jest wszedzie. SV z v3b4 zostal zeolniony tylko dlatego, ze odwwzyl sie odezwal do dyrektora jak ten go uderzyl w klatke piersiowa narzedziem z mechanizmow. A decyzja o oszczednosciach jest smieszna i pograza krola. Co teraz? Jego miejsce zajmie "potop szwedzki", kilejna rodzinka patologiczna.

Jaaaa

A jakie zmiany w premiach się szykują??

LucjanPawarotti
@Jaaaa

Wszyscy zostali zrównani do 400 zł brutto miesięcznie (max - odliczamy absencje, złom, produktywność,brak zamówień, reklamacje itp.). Niektórzy stracili, a inni zyskali. Absencyjna premia to wielki "?". Dyrektor nie chce jej w ogóle, ale... już ma ponad 40% absencji na jednej zmianie.

Prac

Z jakim bankiem mamy umowę w ppk?

@Prac

Chyba PKOBP, ale trzeba dowiedzieć się w kadrach. Zresztą proszę zawiesić składki do PPK, nie ma sensu tracić kolejne pieniądze jak w OFE.

Covid

Śmiech na hali!! Ludzie czekający na wyniki chodzą do pracy a potem o mam pozytywny to do firma wyrabia nie mieści się w głowie. !! Coraz więcej osób... I muszą przyjść do pracy bo wysyłki zagrożone!! Kpina a sanepid ma nas w dupie!! Tak dbają o nasze bezpieczeństwo... A ta pielgrzymka co chodzi na jednej zmianie i spisuje za maseczki... Nie wiem frajdę mają ś tego że zabiorą premie czy co !!!! Wielcy kierownicy!!!

hhhh
@Covid

Jeszcze jakiś tam czas temu nikt nie wierzył o covidzie to po co ta panika pytam się..To dopiero śmiech na sali. Bedziesz się stosował jeden z drugim do noszenia maseczki i odkażania rąk to nic ci nie będzie.

Marika
@Covid

Haha bo na w zm. B są sami kierownicy sami bez masek sa i kto ich spisze? Kpina i dramat. A kto to wymyślił pani A i pan Sz, jeszcze okulary teraz zaczną sprawdzaą czy masz dobrze na nosie???????? kpina zabieraja premie za durna maske jak by premie z ich konta szły

@hhhh

Przeciez to juz powszechnie wiadomo, ze tu nie chodzi o zadnego covida, tylko zwykly zamordyzm i tu powinna byc panika, bo zaraz kaza ludziom wiadra na glowie nosic, stac na jednej nodze i szczekac

@Covid

Na zmianie B absencja wyniosla dzis 47% :D ponad 170 osob. Dyrektor to chyba jakis specjalista z pisu, ledwo nadaje sir na szeregowego specjaliste.

Operator

Kolejni pozytywni....dzwonisz do sanepidu ,mówisz Lear ..cisza...odpowiedź...tam jeszcze ma kto pracować..jeszcze ma.

@Operator

Dyrektorze, który jeszcze pojemnik i linie na ścieżce mamy pomalować? Śmiał się z plamki, że sprzątał papierki, a sam robi jeszcze gorzej. Korzeń 3% absencji & Mietek 47% absencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II