Opinie o PB Górski w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PB Górski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PB Górski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PB Górski w Racibórz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w PB Górski pracuje się na open space?

Jaka atmosfera jest między działami w PB Górski?

PrscownikX2019

Przyjdź i się przekonaj, to co tu czytasz jest tylko i wyłącznie kłamstwem bo tego inaczej nie nazwę. Kwestia podejścia i rozmowy. Bo przyjść wymagać nie wiadomo jakich pieniędzy a pić, nic nie robić i spać po rogach to można w domu a nie w pracy :)

Taka prawda Nowy wpis
@PrscownikX2019

...to niech prwzes pije w domu

PracownikX2019 Nowy wpis
@Taka prawda

Vo wolno wojewodzie to nie Tobie.. Resztę dopisz sam. Interesuj się swoim życiem a nie innych.

Maja Nowy wpis

Polecilibyście pracę w PB Górski innym? Napiszcie coś więcej o tym, jak się pracuje w firmie. Jak oceniacie kulturę organizacyjną?

Ile jest zmian w PB Górski?

PracownikXX

Jedna zmiana

Brałeś udział w rekrutacji do PB Górski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
Gogol

Generalnie dobry pracodawca to nie znaczy, że pobłaża leniom. Dobry pracownik jest zadowolony.

Pracownik X2019

Nie rozumiem ludzi którzy tu piszą takie rzeczy. A w biurze pierwsi do podlizywania. Jeśli chodzi o warunki pracy. Praca jak praca. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie ma wgl mowy o wypłacie nie na czas. Zawsze w terminie. Zgodnie z tym co było ustalone. W internecie każdy jest mocny i mądry

Zuza

@xxx Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma a ja nie narzekam bo firma jest ok!!

Gutek

Może słyszał ktoś czy firma teraz potrzebuje nowych ludzi do pracy?

xxx
@Gutek

Nie polecam tej firmy, jest dużo dużo lepszych ;) - były pracownik

pracownicy mogą potwierdzić ze magister inżynier (usunięte przez administratora) nie tylko złe traktuje swoich pracowników, poniża ich jak i pensja jest niska ale chciałbym powiedzieć ze wyzej wymieniony pan odpady pochodzące z budowy wyrzuca w lasach itd przez co zaśmieca planetę bezkarnie!!!!

Maja

@były pracownik Widzę, że sporo wiesz na temat pracodawcy, jakim jest firma PB Górski. Jak długo byłeś tam zatrudniony? Może zamiast skupiając się na szczegółach z życia prywatnego współpracowników, opisałbyś nam na przykład ogólne warunki, jakie oferuje ten pracodawca?

Zorro

Oszust i krętacz!!!!! Za nic ma ludzi! Mam nadzieję że prezes Górski i jego firma już niedługo splajtuje bo wtedy już nikogo nie oszuka!!! Uwaga na pseudo małżeństwo Państwa Górskich!!!! Wyzysk i niepłacenie zobowiązań firmy!!! Kłamstwo goni kłamstwo!!!!

@Zorro

a czemu "pseudo małżeństwo" prezes kręci lody na boku?

Dużą zaletą pracodawcy jest wysoka pensja, jaką można otrzymać. Każda wypłata wypłacana terminowo, tak samo jak nadgodziny. Nigdy nie poczułem się oszukany, nawet po tym jak psychicznie nie wytrzymałem ciągłego obrażania i mobbingowania i położyłem wypowiedzenie - dostałem wypłatę za cały miesiąc spędzony na urlopie. Stwierdziłem, że nie ma sensu praca, do której się boisz chodzić i tracisz przyjemność z życia. Państwo Górscy traktują każdego swojego pracownika jak śmiecia, pomiatają nim, szef zachowuje się jakby chorował na amnezję. Co chwila zwala winę za swoje niepowodzenia na Boga ducha winnych pracowników, którzy robią wszystko aby zadowolić pracodawcę. Wiele razy widziałem jak dochodziło do rękoczynów, nikt nie ma odwagi spojrzeć szefowi w oczy i tylko przytakuje gdy słyszy wyzwiska pod swoim adresem. Groźby są na porządku dziennym, motywacja pracowników odbywa się na zasadzie "zrób to albo cię zwolnię". Każdy słyszy to conajmniej 2x na tydzień. Przekraczając codziennie o 6:45 rano próg tej firmy masz wrażenie, że znajdujesz się w innym państwie, w którym panuje władza absolotna albo jakaś dyktatura. Po roku pracy uznałem, że swoje zarobiłem i dość rujnowania sobie życia. Jednym słowem - pieniądze nie są najważniejsze. Nie polecam.

@anonymous

anonymus co znaczy "wysoka pensja" u Pana Górskiego? Czyżby coś się zmieniło? za żadne pieniądze nie wyobrażam sobie powrotu do firmy tego człowieka, który powinien sie skonsultować ze specjalistą, bo wydaje mi się że jego złe traktowanie ludzi nie wynika jedynie z braku kultury, ale moze mieć głębsze podłoże

Maja

@anonymous Czy sytuacje, które opisujesz, zostały gdzieś przez Ciebie zgłoszone? Ponadto, jak dokładniej się one objawiały? Są to bardzo poważne zarzuty względem firmy PB Górski, dlatego chciałabym Cię prosić o więcej konkretów. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

zzz

szkoda

Maja

@Zorrochętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w PB Górski. Jednak przypominam o przestrzeganiu regulaminu portalu. Czy dobrze rozumiem, że firma nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia?

Maja

Pracujesz w PB Górski? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

XXX

Zdecydowanie nie polecam!!!! Wypłaty marne-stawki godzinowe na poziomie 8 zl- 10 zł brutoo, zresztą nie płaci na czas, obcina, kara za nic, soboty "dla firmy" -nie płatne, a przede wszystkim poniża i ubliza pracownikom i nie tylko. Barany, debile itp. to tylko lekkie przykłady! Patrzy jak tylko "wyjść na swoje" kosztem innych!!! Wszystkich do okola obwinia tylko nie patrzy na siebie!!! Brak szacunku dla ludzi! Pijak! Chce skłócić pracowników miedzy sobą- to jego taktyka! Człowiek bez zasad i bez żadnych skrupolow!!! Praca w tej firmie to tylko wyzysk i poniżenia!!!

bubp

bardzo mocnych słów użyłeś @Tomasz W. masz ich świadomość? A z drugiej strony nie podałeś żadnych sensownych arumentów, tylko stwoerdziłeś. Moim zdaniem powinienś podać konkretne przykałdy sytuacji w których poczułeś się cytuję "oszukany". Tak wiec?

Tomasz W.

Człowieku prędzej do isis się zapisz jak do AA GÓRSKI pijak krętacz i oszust.

KRK

Nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem, ale publikowane tutaj opinie nie dotyczą Przedsiębiorstwa Górski z Trójmiasta, ale zRaciborza.Ot-zbieżność nazwisk. Poza tym jest to miejsce dla osób,które pracowały w danej firmie i stąd mają coś do powiedzenia.A odnośnie zarobków: minimalna płaca na pasku, i ok 500 zł pod stołem to kokosy? Dla głowy rodziny? Wszystkie soboty pracujące. Kpina! Nie wiem po co się wypowiadasz.

Zostaw merytoryczną opinię o PB Górski - Racibórz

PB Górski
1.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Rudzka 103
    47-400 Racibórz