logo Helper cpp

Helper cpp

Opinie o Helper cpp

Wypadek 2014-05-09 19:32
Firma Helper przejeła mnie po innej Firmie która za bardzo olewała moją sprawe....jestem zadowolony bo za złamaną nogę i miednice dostałem prawie 40 koła....i w dodatku wzięli tylko 20 % a firma E..O 30% więc róznica jest:)
bb 2014-07-16 23:22
jestem zadowolony.firma jest super!!!!!!!!!!
prawnik 2016-02-09 11:05
Polecam. Rzetelna analiza każdej szkody. Profesjonalizm na pozasądowym i sądowym etapie odzyskiwania odszkodowania. Dla młodych prawników okazja do zdobycia cennych umiejętności.
Bajka 2017-07-31 15:16
Kłamiesz bo ja miałam u nich sprawę o zlamana nogę i wzięli 33%
Mietek 2017-07-31 15:26
Nie jestem zadowolona z prowadzenia sprawy . Rozliczyli się ze mną nie dali wyroku a po roku , sąd wezwał mnie do uiszczenia niezapłaconych kosztów. I jak tu można mówić o rzetelności firmy. Swoja działkę, wzięli, mecenasowi zapłacili i mnie nikt nie poinformował, że należy wpłacić pieniądze do sądu, choć umowa była taka,że wszystkie opłaty wpłaca Helper a jak wygrają to potrącają wszystko co zainwestowali , te koszty też zainwestowali w sądzie bo musieli wpłacić bo by sprawa nie ruszyła. A po roku sąd upomniał się ,że powinienem wpłacić i jakie było moje zdziwienie. Ani mecenas ani Helper nie dali mi wyroku i nie powiedzieli, że koszty procesu mam wpłacić
Kazimierz 2017-07-31 15:36
ale w czym super, bo z tej opinii nic nie wynika.. to jakbym powiedział ,że prezydent jest gut... Co piękne panie tam pracują.. super to nie jest żadna opinia..
Zostaw swoją opinię o Helper cpp - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helper cpp