Opinie o Agencja Advanced BTL w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Advanced BTL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Advanced BTL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Advanced BTL w Białystok

toki Nowy wpis

a możesz napisac o jakiej konkretnie stawce godzinowej wynagrodzenia mówisz? ja chcę iść ma merchandisera i skoro to praca dodatkowa to się własnie martwię o stawki

Ala Nowy wpis

Świetna Agencja - polecam :)

Magda Nowy wpis

Nie rozumiem opinii lenki. Pracuję w agencji od 2 lat i uważam że jest to jedna z najlepszych prac na jaką można liczyć ucząc się bądź studiując. Owszem, trzeba przyswoić materiały, ale nie rozumiem pretensji o to- bez podstawowej wiedzy o produktach nie będziesz w stanie ich promować, tym bardziej że klientki bywają wymagające. nie jest prawdą też, że na nauczenie się jest tak mało czasu- jedynie w szczególnych przypadkach, ja osobiście się z tym nie spotkałam. są częste zmiany w grafiku, jednak zazwyczaj spowodowane jest to wypadkami losowymi lub nie traktowaniem pracy w agencji na poważnie przez niektóre dziewczyny. Stawki są bardzo przyzwoite, do tego często dochodzą premie za target. nie zawsze i nie wszędzie jest się w stanie zrobić target, czasem nie mamy na to wpływu, ale sama podstawa jest satysfakcjonująca. Jeśli chodzi o podejście do ludzi- bez zarzutu. Dużym plusem jest to, że samemu można dostosować dniówki pod siebie. Dla mnie jedynym minusem jest atmosfera w Sephorach i Douglasach i podejście niektórych osób do hostess, zdarzają się stresujące sytuacje, ale nie jest to już zależne od agencji. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na wynagrodzenie- tak działa większość firm. w okresie 2 lat pracy chyba nigdy nie spotkałam się z obcięciem stawki a otrzymując wypłatę byłam zaskakiwana raczej pozytywnie, bo nie raz wychodzilo więcej niż obliczałam. A jeśli chodzi o umowę- do niczego nie obliguje i można ją zerwać w każdym momencie.

Edi

Również polecam pracę w Agencji. Zawsze mają ciekawe zlecenia z możliwością osiągnięcia fajnych premii bądź nagród :) Co prawda są wymagający ale zeby pracować w perfumeriach trzeba miec ta wiedzę bo inaczej sie wyleci. A koordyntorki są najlepsze. Nie traktują hostess jak tanią siłę roboczą, tylko zawsze służą pomocą.

brylantyna Nowy wpis
@Edi

Edi czy możesz podać mi więcej szczegółow odnośnie pracy w tej firmie? Czy są np jakieś dodatkowe bonusy w związku z pracą? (produkty np: kosmetyki, perfumy etc) Mogę podać CI maila:)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Lili

A ja zaczęłam pracę w Agencji w lutym i póki co wszystko zgodnie z umową i regulaminem ;) i mam bardzo fajną koordynatorkę - jest wymagająca ale też zawsze ma czas żeby odpowiedzieć na moje pytania albo podrzucic meteriały na akcje. Jestem na kosmetologii i wybrałam tą Agencję bo mają zlecenia tylko przy kosmetychach i perfumach. Polecam, L.

hubsch

Współpracuję z Agencją Advanced BTL już kilka lat i nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Rzeczywiście przed akcją należy zapoznać się z wieloma materiałami o promowanych produktach. Ale przecież to jest normalne- muszę wiedzieć co sprzedaję. Jeśli nie chciałaś się uczyć tylu materiałów to trzeba była zrezygnować z akcji a nie teraz żalić się na forum. Wiedziałaś na co się piszesz. Koordynatorki z Agencji dzwonią aby upewnić się, że hostessy są przygotowane do pracy a nie po to aby wyłapać jakiś błąd. Pracowałam w kilku innych agencjach i tam zostawiali hostessy samym sobie. Teraz wiem, że ktoś pilnuje mnie i jeśli nie będę czegoś wiedziała to mogę liczyć na pomoc. Agencja obcina stawki w wyjątkowych sytuacjach- sama się o tym przekonałam. Nie zrobiłam testów przed akcją pomimo tego, że wiedziałam jakie są konsekwencje. Dostałam nauczkę ale była to moja głupota..... Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest jasno powiedziane, że wynagrodzenie jest płatne 20 po przepracowanym miesiącu. Nieważne kiedy ostatnio pracowałaś. Według mnie jest to fair ponieważ wiem, że zawsze 20 będę miała kasę na koncie. Zwrot za bilety jest zawsze z wynagrodzeniem. Ale jeśli jest potrzeba to zawsze można dostać szybciej przelew. Kilka razy byłam już w kryzsowej sytuacji i nikt mi nie robił problemów z wcześniejsza wypłatą. No i Agencja nie zmusza nigdy do pracy tylko proponuje akcje. To czy się zgodzisz to Twoja sprawa... Proponuję zapoznać się z informacjami na temat umowy zlecenie- przy tego typu umowie nikt Ciebie do pracy nie zmusza tylko umawiasz się ze zleceniodawcą na daną akcję. Nie chcesz- nie pracujesz. A umowa jest podpisana na cały rok, żeby nie wypełniać tysiąca umów po drodze. Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Mi się zaraz kończy status studenta więc będę musiała zakończyć współpracę :(

lenka

nie polecam tej agencji. Agencja żąda, aby przed akcją przyswoić bardzo obszerne materiały szkoleniowe, dotyczące promowanych produktów. Zazwyczaj ma się na to jeden, maksymalnie dwa dni. Należy rozwiązać testy z wiedzy na temat tych produktów, dodatkowo często dzwonią przed akcją dopytać czy się przygotowaliśmy, zazwyczaj pytają o jakieś szczegóły, jakby specjalnie aby przyłapać nas na nieprzygotowaniu. Za niewykonanie testów lub nie odpowiedzenie na pytania telefoniczne, obniżają stawkę, o czym dowiadujemy się dopiero gdy dostajemy wynagrodzenie. agencja bardzo często obcina stawki !! wynagrodzenie - bardzo długi czas oczekiwania, pracując np 1 stycznia wynagrodzenie dopiero 20 lutego agencja czasem wysyła hostessy na szkolenia dot. promowanych produktów, trzeba opłacić sobie przejazd pociągiem na zwrot za bilety czeka się również długo. czasem agencja zapewnia stroje na akcje, zazwyczaj są używane i nie wyprane po poprzedniej akcji. przy dłuższych akcjach grafik bardzo często ulega zmianom, mimo że na początku akcji mówią że jest to ostateczny grafik. Jest problem gdy coś się zaplanuje a nagle w nocy dostaje się smsa, że jutro jednak musisz iść do pracy, odmawiasz a agencja straszy, że nie dostaniesz wynagrodzenia za przepracowane dotychczas dni. W ogóle agencja ma zwyczaj kontaktowania się z hostessami przez całą dobę, nie ma dla nich znaczenia, czy jest to godzina 7 rano czy 23 w nocy czy to niedziela, święto czy poniedziałek. Pracowałam jakiś czas jako hostessa dla tej agencji i nie polecam !! PS. agencja każdej hostessie każe podpisywać umowę na cały rok, nie dajcie się wpakować umowę !!

adam-god

Wszystko zgodnie z umową, płatności zawsze na czas, dobry kontakt, miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Advanced BTL - Białystok

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Advanced BTL?

Kandydaci do pracy w Agencja Advanced BTL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Advanced BTL