Opinie o Agro Isbek Bydgoscz w Weißenfels

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agro Isbek Bydgoscz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agro Isbek Bydgoscz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Isbek Bydgoscz w Weißenfels

Ewelina Nowy wpis

Jak aktualnie pracuje się w tej firmie? Już od wielu lat widzę tutaj praktycznie same negatywne opinie... słabe zarobki, podobno brak opieki medycznej... czy może coś się poprawiło na przestrzeni lat czy nie do końca?

Bil Nowy wpis
@Ewelina

Zarobki dalej słabe w porownaniu do innych firm.Ogolnie Toonies to przykład firmy moim rozumieniu człowiek jest dla pracy a nie praca dla człowieka.Weissenfels np.Zakład stworzony do dwa razy mniejszego przerobu a w praktyce jest przerob dwa razy wiekszy.Wyobrazcie sobie .ale powiem w skrócie.Od tempa wbite noże w rece.złamania lub pekniecia nóg od przejezdzajacych wozków.ciagłe awarie a z tym wiazacy sie dodatkowy nielimitowany nakład pracy w szalenczym tempie za który ci nikt nie zapłaci.Wyzwiska na siebie i przeklenstwa ze wzgledu na trudne warunki pracy jakich mozna doswiadczyc w ciagu zaledwie 10 godzin wyczerpujacy limit na na cały rok..Ogólnie w firmie panuje socjalizm jeden pracuje na drugiego .Brak tu akordu.Jak sie dasz to wydymaja ciebie i odechce sie tobie pracy w fimie toonies.Moim zdaniem to najgorsze miejsce zeby tu pracowac.Pod warunki niemieckie trudno sie dostac bo agencje i tak mimo ze ich nie ma to nadal istnieja i biora pieniadze za twoja ciezka prace.A Ty dostaniesz 1500€ i myslisz ze jest ok.Nie jest bo powinienes dostac tak jak Niemiec z 2500€.Nie polecam tego syfu nikomu

madziulka

Witam serdecznie,czy naprawde jest tak tragicznie jak opisujecie,mam okazje wyjechać tam do pracy.Poprzez tel powiedzieli mi,że będę zarabiała 5 euro na godzinę,po odliczeniu wszystkiego,i mieszkania w blokach,lecz nie mam szans narazie mieszkac z chłopakiem tylko osobno dziwne troche....coś podejrzane to wszystko....i musze jechac do Bydgoszczy gdzie mam bardzo daleko aby załatwic formalnosci.....paliwo plus czas jak by nie mozna było emailowo

Martin Nowy wpis
@madziulka

Odradzam pani

Paulina Nowy wpis

A co się takiego dzieje w firmie ? Skąd ta niepokojąca atmosfera ?

gana

gdyby było aż tak źle @jergo to ludzie by tam nie pracowali i firma by już dawno zakończyła działalność

Hoskiperka
@gana

Niewiem dlaczego tak jest ale ludzie boją się mówić oficjalnie co tam się dzieje.... chociaż brygadziści i tak mają to głęboko(usunięte przez administratora).masakra

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agro Isbek Bydgoscz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pedro

Niepokojąca jest ta opinia o firmie. Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

bubu

Ja własnie tu pracuje I TAK NA PRAWDĘ JEST TRAGEDIA ale wyjścia nie mam :( Problem moim zdaniem wynika z podejścia polskich majstów BRAK OPIEKI LEKARSKIEJ TOTALNE DNO NA MIESZKANIACH I wiele innych... na prawdę jak ktoś ma wybór lepiej żeby tu nie przyjeżdżał bo sama praca dla wytrwałych Weissenfels tönnies flash work

Pajda
@bubu

Moge prosic o kontakt? 691534010

Norek

Po prostu zal . Bylem tam jeden dzien .Zarobki 4.65 ,hotel masakra. Co tam sie dzieje to glowa mala. Praca dla desperatow.Odradzam naprawde.

weissenfels tönnies flash work

ghghgh

a o ktorym kojocie mówicie?

mściciel

agro isbek Bydgoszcz - weissenfels jedno wielkie [usunięte przez moderatora]kłamstwo i pic na wodę warunki mieszkaniowe tragedia i wypłaty tez,a sam pośrednik inne firmy szkaluje i obiecuje złote góry a to wielki przekręt a tam gdzie wysyła to jest jeszcze gorzej człowiek chce sobie polepszyć a se pogorszy.Nie polecam nikomu tej firmy nie dajcie sie ludzie nabierać. A on sam będzie cierpiał za to góra z górą sie nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem tak i tylko na to czekam.a tam to czysty [usunięte przez moderatora] a kojot to nadaje sie na typowego [usunięte przez moderatora]

michał..

święta racja!!!! podpisuję sie pod kolegą, tam jest terror nie praca..ludzie nie dajcie po sobie jezdzic za 4,65 eur za godzine.. starzy pracownicy to cwaniacy wykorzystuja ludzi do granic mozliwosci wysiłku..praca za trzech.. nie rozumiem dlaczego polacy sa tak głupi że tam pracują.. ja zjechałem po miesiącu .. nie zapomnijcie o karach jaki tam bywaja io to dosc czesto zarobisz 600 euro a kary siegają nawet po przeszło tysiac euro oczywiscie rozłożą ci je na raty..heh..masakra co sie tam dzieje co za bałagan normalnie czeski film.. w bydgoszcy w biurze mydla ci oczy jak tam jest dobrze heheh niestety uwierzyłem ...co do mieszkan robactwo to normalka w kuchniach w szafkach nie wiadomo gdzie jedzenie schowac aby sie nie dostały..smrod i ubóstwo..nie wspomne o łazienkach wolałbym na stacjach CPN sie myc niz w tych łazienkach..uwierzcie to jest nie do opisania rece mi drżą jak tylko o tym wspomnę...naprawdę ostrzegam wszystkich przed wyjazdem!!!!żadne warunki ktore były mi przedstawione nie były prawdą.. pozdrawiam

kosa

witam wlasnie wrocilem z weissenfels z rzezni porazka [usunięte przez moderatora]obraza ludzi zuca miesem jest [usunięte przez moderatora] wpisuje ci godziny jak chce ubliza wszystkim polakom maszyny vakum podkreca na maxa nie patrzy na nic licza sie tony pracowalem za trzech a jago przy (usunięte przez administratora) asy to konfidenci w karty z nim graja [usunięte przez moderatora](usunięte przez administratora) y mieszkalem w bloku razem z robakami ktore przywiozłem do domu!!!!!!!!!! odradzam tej pracy pracowac pracowalem a zjechalem przez kojota nie dam po sobie jezdzic pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Isbek Bydgoscz - Weißenfels

Agro Isbek Bydgoscz