Mobile English

Olsztyn

Opinie o Mobile English

ogólnie zadowolony 2009-10-27 01:21:49
Wszystko OK, stawki może mogłyby być większe, ale generalnie to co najważniejsze jest Ok.
Wypłata: zawsze do 6 dnia każdego miesiąca. Kontakt z biurem jest przyjemny. Uczniowie, jak to ludzie bywa różnie, przeważnie zajęcia są w formie indywidualnej, więc można się zaprzyjaźnić :) Napewno biuro (przynajmniej to w Olsztynie, bo jak czytam inne opinie w necie to bywa różnie) stara się utrzymać Ucznia więc nie ma dużej rotacji.
Inne miasta 2009-11-06 13:15:33
Może w Olsztynie jest OK ale z tego co słychać o tej szkole w całej Polsce to mało prawdopodobne. Duże problemy z wszystkim, a największe z klientami i kasą.
Ja nasłuchałem się n alekcjach o nich takich rzeczy,że aż mi było wstyd,że kiedyś tam pracowałem. teraz nawet do CV tego nie wstawiam
szczurek 2012-08-24 20:32:25
Profesjonalna kadra,indywidualne podejście,wysoki poziom nauczania i elastyczna forma kształcenia,oraz co najważniejsze miła atmosfera i to preferuje Mobile English.Świetna szkoła ,naprawde polecam!!!!!
buba 2013-08-06 14:36:47
ja pracuje w ME w Warszawie. Pracuje już długo od 1,5 i patrząc na szkołę to bardzo się poprawiła. Pensje są na czas jest wiecej klientów i nawet zaczeli pomagac w zdobyciu materiałów dla uczniów.
NIe mogę narzekać chodź pensja mogłaby być większa.
jio 2016-05-16 23:12:36
wydaje mi się, że mogło chodzić w tym przypadku o sprawy prywatne. Skoro zarobki były satysfakcjonujące przy pełnym etacie, to nie mam wątpliwości, że Transcom jest w porządku wobec zatrudnionych osób.
Zostaw swoją opinię o Mobile English - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile English