Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Dominika

@tomek, zachęcam Cię do bardziej merytorycznej opinii, chętnie dowiemy się większej ilości szczegółów dotyczących Twojej współpracy z firmą LKW Fredrich. Informacje o obecnych rekrutacjach czy warunkach pracy na pewno będą w tym temacie bardzo istotnymi informacjami dla innych użytkowników forum!

daro
@Dominika

nie polecam.daleko odnich

tomek

Praca jak każda inna, dobre warunki ! Polecam LKW Fredrich.

Adek

Dzięki super myśle że się uda

Dominika

@Alek32 napisałeś, że pracę w LKW Fredrich Sp. z o.o. zaczyna się od solidnego przeszkolenia. Czy jest ono wystarczające, aby bez obaw wykonywać swoje obowiązki? Czy w razie potrzeby można liczyć na wsparcie współpracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
bojka

Widzę, że firma obecnie szuka pracowników na stanowisko Personel Obsługi / Obsługa klienta. Ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda ta praca w praktyce? Zarobki, atmosfera itd.

Alek32

SPOKO, jeżdżę, nie narzekam :) no i faktycznie , straszą wszyscy tymi umowami a w sumie wszystko się zgadza i jest jak napisane Dobra jest obsługa w spedycji i dobrze ją sobie prowadzą, bo tak organizują sprawy że nie spada do mnie kilku spedytorów tylko jeden. Ma szczęście pełna rozumu :D :)

@Alek32

bardzo dobra Spedycja !!!!, tylko zapomniałeś, że Umowa Umową, a warunki są podane też w Zleceniu, 90 dni terminu płatności jak dostarczysz dokumenty nie w ciągu 7 dni i wypłata minus 60 % Zlecenia !!!! uchowaj nas boże od takiej Spedycji !!!

Jurek Killer
@Marek

no to spróbuj sobie wziąć nawet z giełdy zlecenie to zobaczysz skąd takie warunki... nie wspomnę że o 10c trzeba się mordować z klientem :/ sam jeżdżę, kląłem na spedycje do marca, potem postawiłem gościa na organizacji ładunków i ręce mi opadły, firmy dają takie wymagania że to masakra. Teraz wolę jednak mieć św spokój a 7 dni to kupa czasu na przesłanie dokumentów bo klienci chcą się na ich podstawie rozliczać najlepiej w dniu rozładunku .

Alek32

Warunki są naprawdę bardzo dobre, można liczyć na konkretną stawkę podstawy, jedynie zaakceptować fakt, że na początek wolą zaoferować umowę zlecenie, Ja czekam na potwierdzenie współpracy, bo wiem że zaczynają do solidnego przeszkolenia. Ja polecam,

Dominika

@Alek32 dobrze, że jesteś zadowolony z LKW Fredrich Sp. z o.o. jako pracodawcy. Piszesz o umowie, w której się wszystko zgadza. Zakładam, że chodzi Ci o warunki zatrudnienia. Czy mógłbyś przedstawić pozostałym użytkownikom forum zainteresowanym rozpoczeciem współpracy z tą firmą, jak w pełni się przedstawiają?

mmm267

polecam, tylko trzeba mieć cierpliwość bo czasem płatności są po terminie.

Ribbi

spedycja jak każda inna... logiczne że jak klient sie im wywali ze zleceniem to chcą zapchać kurs ładunkiem np z transa, żeby taki jeden z drugim potem nie płakał że im auto stoi 2 albo 3 dni... wieczni malkontenci

jasio

bardzo dobra spedycja srednio mi wychodzi u nich 3,25 zł za km na kraju . Przed zrobieniem kursu juz kasa na koncie. Brac kupowac ludzie auta i wstawiac bo ta spedycja to góra złota

Zbigniew Frankowicz

Zadowolony

mar-o

Rozmawiałem z kilkoma przewoźnikami, którzy wylewali żale na forum, i finalnie okazuje się że jeden tylko jeździł z LKW tak naprawdę i w dodatku sam zawalił sprawę z dokumentami bo jak sam stwierdził ,,to moja pierwsza działalność i papierologia to nie moja mocna strona,, . No to proszę, jak mam sie sugerować takimi opiniami ? Wstawiam jeden pojazd i zobaczymy jak będzie, umowę czytałem 2 razy, dla mnie wszystko jest jasne i czytelne. Jedziemy :)

Proszek
@mar-o

bedziesz zalowal... Jezdzilem dla nich(usunięte przez administratora)

Cap

Prawnik zawsze cos znajdzie taka jego praca Ja jezdze i nie nazekam choc prawnik płakał mi ze umowa okropna Jedno auto dałem na probe i smigam juz 8 miesiac

Jaro

Ja też dałem prawnikowi do przeanalizowania i okazało się że warunki nawet lepsze niż w 2ch innych spedycjach do których startowaliśmy. Wstawiłem 3 auta, kierowcy zadowoleni, narazie wszystko ok.

Marco
@Jaro

Do mnie też dzwonili, po twoim poście również dałem umowę siostrze, jest radcą prawnym i powiedziała że wszystko jest ok, dla porównania dostałem też umowę innej dużej firmy spedycyjnej i faktycznie LKW ma lepsze warunki, do tego dają spedytora do obsługi transportów na wyłączność, rozmawiałem z nim chwilę i wydaje się naprawdę ogarnięty.

Tymb

kraj dobrze Miedzynarodówka duzo lepiej Odpiołem wywrotke i smigam pod nimi

PoliTrans

Współpraca dobra Bałem sie umowy z nimi. Prawnik przejrzał i jezdzimy Dwa auta z Suwałk mam u freda

Dan

Jezdzze na ciagnikach jest Ok

wsciekla

Są tak wspaniali, że kierowca, który miał wrócić w ubiegły piątek , do dnia dzisiejszego ( środa) jest nadal w Niemczech bo nie mają zlecenia, drugi kierowca od piątku do środy stoi w Hiszpanii na pusto. Na piątek ma być w Polsce bo w sobotę ma swój ślub , właśnie szukam biletu lotniczego. Jak najszybciej się uwolnić . Faktycznie , płacą na czas, ale opieka spedytora na busach jest tragiczna.

Dominika

Witajcie, czy wśród osób odwiedzających forum znajdują się osoby które aplikowały na stanowisko ds. obsługi klienta? Obecnie teraz poszukują pracowników. Prośba do osób które są już po rozmowie, napiszcie czego trzeba się spodziewać, w ciągu jakiego czasu jest odpowiedź ze strony pracodawcy?

@Dominika

Uodpowiedz dostalam po dwoch dniach Czekam teraz na przedstawienie warunków Bardzo zwracaja uwage na stroj

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.