Opinie o Hotel Eden w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Eden. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Eden o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Eden w Kraków

Michał Nowy wpis

Czy hotel nie szuka nowych pracowników ?

polecam sie na przyszlosc Nowy wpis

No na daną chwilę to raczej nie ma wolnych wakatów @piskorz jeśli o to pytasz. Ale sprawdz ich stronę internetową.

Kika Nowy wpis

Ludzie są różni, każdy ma inne podejście do pracy. Jeżeli komuś zależy na pracy stałej, regularnej pensji, może to nie są "kokosy" ale nie odstają od innych w tej branży. ZUS jest opłacany.Nie pozytywne opinie zawsze się znajdą od "byłych pracowników". Zaznaczam atmosfera spokojna, każdy wie ile otrzymuje pieniędzy, nigdy nie było zaległości nawet wcześniej były wypłaty przed Świętami , księgowa się o to starała. Może jest to osoba energiczna, ale potrafi wytłumaczyć jak ktoś chce się nauczyć. Nie ma co polegać na opiniach osób zwolnionych, które zawsze wymyślą różne głupoty. Ogólnie jest w porządku, dla tych co nie aspirują na kierowników, dyrektorów w przeciwnym wypadku trzeba szukać rozwojowej pracy a nie w hotelu z małą ilością zatrudnionych pracowników. Jeżeli ktoś pisze obraźliwie to tylko mu należy współczuć, że nie ma gdzie "wyładować" emocji. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych.

Była pracownica Nowy wpis

Osobiście nie polecam Hotelu Eden jako miejsca pracy. Panuje tam dziwna atmosfera każdy, każdemu dumę obrabia.ludzie są perfidni i podli... Wiem sama po sobie jak jest naprawdę osobiście uważam że najlepszą osobą jest menagerka Alina. Do każdego ma podejście a szefostwo szkoda słów największy uraz mam do pani pokojowej Iwony. Chcesz tam pracować zaopatrz się w stopery do uszu i Herbatkę na uspokojenie.

Brałeś udział w rekrutacji do Hotel Eden. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

o jaką prowizję tu chodzi?na recepcji raczej nic szczerze od pracodawcy,można coś ugrać z taxi i wycieczek-w sezonie przyznam szczerze,że całkiem fajnie można było na tym wyjść ja niestety nie dotrwałam i sama nie wiem ile w tym prawdy-ale dziewczyny nie narzekały.a jeśli chodzi o układy,to na nie nie ma rady i tam raczej nic się nie zmieni,tak myślę!ogólnie dziwnie!!!a to wersja light określenia tego co tam się działo,nigdy w życiu!!!

Ogólnie dziwna atmosfera.Księgowa bardzo wymagająca.Dziwne układy między menagerami a szefostwem.I do tego ta pani (usunięte przez administratora)-kierownik recepcji,który żywcem chce zapunktować kosztem innych nie mając nic do zaoferowania od siebie.Byłam tam dość krótko,pracę tam wspominam jako raczej nie zbyt pozytywne doświadczenie,jak dla mnie brak tam rozsądnych rządów,zbyt wielka poufałość między pracownikami a szefostwem co zatarło pewne granice.Płace niskie,bez perspektyw.

anonimka

Profesjonalna księgowa? buahahaha, to ta sama która obraza i wyzywa pracowników? która nie potrafi panować nad emocjami? Nie wspomnę juz o częstych pomyłkach w wyliczaniu pensji czy urlopu. Recepcjonistki wykonuja prace profesjonalnej pani ksiegowej a ta bierze za to dobra kase podczas gdy one marnie zarabiaja. Managerka i kierownik recepcji trzymaja sie razem i maja dobre uklady z szefostwem dlatego czesto przymykaja oczy na dzialania ksiegowej. Do tego wszystkiego ciagle intrygi dziewczyn z kuchni. Ja sie wypisalam, nie bylo warto, nie za tak male pieniadze.

aaaanonim1

Pracowałam kiedyś w Edenie i praca była w porządku, nie zgadzam się z opinią, było b.sympatycznie, wypłata na czas oraz ok .świadczenia socjalne. Księgowa wymagająca, ale w ramach profesjonalizmu.

aaannonim

Pracowalam kiedys i zgadzam sie z poprzednikiem - ksiegowa jest aspoleczna i miedzy innymi przez nia, jej podejscie do pracownikow i jej pomysly odchodza dobrzy pracownicy. Wlasciciele hotelu raczej w porzadku, managerka i kierownik recepcji wymagajaca ale jak komus zalezy na pracy i potrafi sie zaangazowac to bedzie mial dobrze. Praca w restauracji moze byc meczaca z powodu pracujacych tam ciagle narzekajacych siostr. Ogolnie prace tam oceniam pozytywnie.

aphelandro

Nie polecam!!! Chyba, ze chcesz ciezko pracowac i dac sie ponizac za troche wiecej niz minimalna krajowa. Wlasciciel moze i jest w porzadku ale niestety to nie on rzadzi w tym hotelu tylko niezrownowazona psychicznie ksiegowa, ktora nie nadaje sie do żadej pracy z ludzmi (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Eden - Kraków

Hotel Eden