Opinie o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gniady & Gniady Sp. J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gniady & Gniady Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Czy jest możliwość pracy w Gniady & Gniady Sp. J. na część etatu?

Darek_monter
@Andrii

Nie znam takiego pracownika o imieniu Andrii , choć pracuję w tej firmie prawie 20 lat Firma nie zatrudnia obcokrajowców od samego poczatku istnienia.

Zuźka

Już ponad pół roku nie było tutaj żadnej opinii... Ostatnie jakie krążyły, to że firma nie wypłaca pieniędzy. Czy nadal jest problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia? Czy może sytuacja została opanowana? Mój mąż myślał, aby złożyć tutaj swoje CV. Chciałby mieć pewność, że jednak coś zarobi, jakby się dostał :P

@Zuźka

Firma jest wypłacalna , w miarę płaci regularnie wynagrodzenia. Miała problemy w latach 2016-2023 z firmami , które zlecały projekty - nie firmy nie płaciły stąd firma popadała w problemy finansowe. Ale to już przeszłość Jak się spóźnia to informuje o opóźnieniach. Ogólnie to zauważyłem , że to Firmy opóźniają płatności dla tej Gniady&Gniady. Ogólnie polecam , uczą zawodu , zapewniają co potrzeba. dobra atmosfera. Polecam

@Zuźka

Dziwne jest ,że piszą kobiety o firmie . Ja nigdy nie widziałem by firma zatrudniła jakąkolwiek kobietę . To jest opisywanie firmy po złości aby była źle spostrzegana . Nikt z tych osób nie podał swego prawdziwego imienia czy nazwiska. Ja się nie wstydzę i piszę jako Arek ,a każdy mnie w tej firmie zna. .

@Arek_spawacz

Rozumiem stanowiska fizyczne, ale mówisz, że nie zatrudniają jakichkolwiek kobiet... Dlaczego? Stanowiska biurowe też obejmują wyłącznie mężczyźni? Może ktoś zweryfikować te informacje? Chciałam aplikować, ale nie wiem teraz czy w ogóle mam szansę.

Darek_Monter

Masz rację Arek , wiele się zmieniło na dobre . Firma wyciągneła wnioski z przeszłości . Teraz nie ma czego się uczepić. Najtrudniejszy czas już minął. Polecam

Monika Nowy wpis
@Darek_Monter

Czyli po prostu firma miała jakiś kryzys finansowy? Rozumiem, że jesteś pracownikiem, twój nick sugeruje, że konkretnie monterem. Firma zatrudnia sporo pracowników? Problem z wypłacalnością całkowicie minął? Skoro nie ma się czego uczepić, to może przekażesz jakieś zalety? Konkurencyjne stawki, benefity, dodatki, coś jest dla pracowników?

Darek_monter Nowy wpis
@Monika

Przykro mi ale sprawach finansowych i benifitach nie mogę rozmawiać. Praca jest spokojna i bez stresu. Miła atmosfera. a jak wiadomo pracować trzeba. Najlepsi wyjeżdżają zagranice aby się dokształcać : Holandia ,Niemcy, Włochy. Do renomowanych firm . Super sprawa. Firma pokrywa koszt.

Czy jest możliwość pracy w Gniady & Gniady Sp. J. na część etatu?

Irmina

Daruj sobie pracę z tą firmą. Nie wypłacili pieniędzy za pracę w Holandii, kwota fv opiewa na ponad 10 tys, niech się udławią i nigdy niech im nie stanie (wiadomo co) z Holandii przyszło pismo od syndyka że są niewypłacalni

@Irmina

Dużo osób jest niewypłaconych? Nie miałam pojęcia, że tak się sprawy mają... A tu w Polsce próbowaliście odzyskać te należności? Daj znać na czym stanęło

Sam
@Irmina

To ich stary numer. " Na bankruta" . Ile to już razy...?

@Sam

A jakie są realne szanse że odzyskacie te pieniądze? Dowiadywaliście się może czy da się podjąć jakieś kroki prawne?

Zorro
@Halina

Szanse na odzyskanie pieniedzy?....żadne zerowe.Bylo czytać opinie zanim sie zatrudniłeś u braci G.Bravo ty..

@Zorro

Jak to mówią człowiek mądry po szkodzie. Czyli to nie pierwszy raz kiedy ludzie zostali nie wypłaceni? Wiadomo ilu w sumie jest pokrzywdzonych?

Andrii
@Halina

Kto ich liczy? Cały czas nie płacą ludziom Od wielu lat

Arek_spawacz

Myślę ,że Tak _trzeba złożyć CV na adres biura firmy : info@gniady&gniady.com lub przez stronę www.gniadygniady.com

Darek_monter Nowy wpis
@Andrii

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Gniady & Gniady Sp. J.? Chętnie zatrudniają?

Bracia (usunięte przez administratora) niestety, jak najdalej od tej firmy.

Krystyna

A jaki jest powód twojej rady? Możesz to rozwinąć trochę bardziej. Chodzi o pieniądze, atmosferę pracy? Jak tu z tymi kwestiami? Co masz na myśli pisząc, żeby ludzie trzymali się z daleka?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gniady & Gniady Sp. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Halina

Widzę, że tutaj są jakieś głosy odradzające pracę. Ciekawe ale mimo wszystko zadam jeszcze dwa pytania. Firma pozycjonuje się jako mobilna stocznia. Wiecie może czy do pracy przy budowie tych elementów jachtów trzeba mieć jakieś wykształcenie techniczne branżowe? Czy przyjmują bez doświadczenia?

Darek

(usunięte przez administratora) złodzeje ludze jak szuacie pracy to do aluship nie tu to poraszka szkodza czsu to sa wszy nie ludzie

Eryk

Ostrzegałem was już trzy lata temu że to banda złodzieji a wy i tak poszliście do nich pracować teraz maci co macie.Tam już nic się nie zmieni system bandycki ten sam.

Sylwia
@Eryk

W sumie to co niby "mają"? Bo jakoś jednak nie widać?

@Sylwia

Wypłaty nie zapłacone a co innego.

@ella

Czy ktoś pracował w dziale obsługi klienta? Mam doświadczenie i chciałabym złożyć CV.

Jaca
@@ella

W dziale oszustw na pracownikach jest wolny etat. Aplikuj. Tylko trzeba mieć to coś.

Sylwia
@Jaca

A zdradzisz czym jest to coś? Bo brzmi poważnie. ;)

Ofiara

Czyli nic się nie zmieniło w tej zorganizowanej grupie przestępczej

Jak się pracuje z ludźmi z Gniady & Gniady Sp. J.?

Eryk

Katastrofa nie polecam obuz koncentracyjny ostatniej wypłaty możesz nie do czekać do sądu i tak nie pójdziesz bo koszta sądowe zawysokie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Gniady & Gniady Sp. J.?

MEX

Atmosfera jest bardzo dobra dba aby tak było Grzesiek brygadzista dbają też staży pracownicy Darek Andrzej Karol Jacek Bolo Stasiu Patryk Wojtek .zawsze pomogą ,,młodzi stażem w firmie ale fachowcy tez zawsze pomogą,Kiedy jest wolny weekend Grzesiek organizuje wycieczki można zwiedzić piękną Toskanię. Bardzo polecam prace w firmie.

Mariola

@gostek męskich rzeczy czyli jakich? A znajdzie się tam praca dla kobiet czy jest zbyt ciężko?

Gostek

Dobra praca nie ma co narzekać. Rozwija i uczy wielu 'męskich' rzeczy ;-)

Romek

Nie spotkałem sie z zadnymi złymi reczami po stronie tej firmy. Szczerze mowiąc to nawet pragnę docenić, dzieki tej firmie wiele osiągnąłem i zawsze traktowali mnie dobrze.

Miki
@Romek

Zawsze musi znaleźć się jakiś niezadowolony i pokrzywdzony, co będzie firmie ubliza.. Jestem zdania że wszędzie będą jakies sytuacje z których ktoś będzie niezadowolony, ale jedna nie może przekładać się na całośc i ogół. W Gniadym pracowałem około dwóch lat i owszem miałem swoje wzloty i upadki, lecz nigdy nie zdarzyło się aby pracowawca nie wywiązał się z umowy. Bzdury czasem piszecie!

Kuba

Czy zarobki są na tyle dobre aby zarobic i jeszcze odłozyc?

gosciu
@Kuba

Mnie się udalo i zarobic i odłozyc, bo warunki zatrudniena zaoferowano mi naprawde dobre, byłem naprawdę zadowolony.

Simek
@Kuba

Tak :) na spokojnie myślę. Istnieją mozliwosci podwyżek więc na spokojnie da się zarobić !

Richard

W firmie sporo się nauczyłem a przyszedlem bez zadnego doswiadczenia. szef pomocny i wyplacalny warunki zapewnione mialem dobre

Miko

Mnie się tutaj dobrze pracowało przez długi czas. Zawsze byłem szanowany i dobrze traktowany. Wynagrodzenia zawsze terminowe.

Jedrula
@Miko

Podpisuję się pod tym:-) kaska zawsze się zgadzała,terminowo i bezproblemowo polecam

P

Jestem zadowolony ze współpracy:) Przez długi czas pracowalem w miłej i przyjaznej atmosferze, a co wiecej nabrałem kwalifikacji.

Miks

Jestem zadowolony z dlugiej pracy w tej firmie nabralem duze doswiadczenie i za to jestem wdzieczny:)

E

Firma daje dobre warunki zatrudnienia, wynagrodzenie jest adekwatne. Jesli nalezycie wykonujesz swoje obowiazki to pracodawca tez Cie nalezycie potraktuje, nie oszukujmy się tak jest wszedzie, mnie się tam podoba.

Krzysiek
@E

W zasadzie to racja, zgadzam sie w 100%. Ja tez uwazam ze firma jest w porzo, mnie nic zlego tez sie tu nigdy nie przydarzylo

Zostaw merytoryczną opinię o Gniady & Gniady Sp. J. - Słupsk

• Jak się pracuje w Gniady & Gniady Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Gniady & Gniady Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gniady & Gniady Sp. J.?

Gniady & Gniady Sp. J.