Opinie o Vilcam w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vilcam. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vilcam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vilcam w Katowice

Robert Nowy wpis

@daniel a czemu miałaby nie funkcjonować ?

piotrek Nowy wpis

nie wydaje mi się, żeby oni mieli własną stronę internetową..

Kanal Nowy wpis

Vilcam oferuje pomoc w pozyskaniu funduszy na działalność gospodarczą. Co prawda ich usługi mogą być skierowane do osób, które nie mają żadnej wiedzy o funduszach czy po prostu nie są w stanie sami sobie z tym poradzić. Nie mniej jednak prowizja dla firmy za taką pomoc jest naprawdę bardzo duża. Czy to również przekłada się na zarobki, że są one strasznie duze?

magda Nowy wpis

należy zgłosić sprawe policji, ale w liczbie jest siła, po całej korespondencji, jaką wymieniłam z firma Vilcam podsumowujac wyszło ze to ze mną jest coś nie tak, że za tak małe pieniądze oczekuje pomocy w pozyskaniu funduszy, takie konsultacje w ich firmie kosztują w tysiącach zlotych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Vilcam się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
lektor

Są chętni na pozew zbiorowy? Mam już zebrane sporo informacji o tej firmie, także inny adres, nie tylko podawany przez nich Sobieskiego 11/E6...

lektor

Ja byłem z tym już na policji. Kazano mi zwrócić im ten \\\"towar\\\" i żądać zwrotu pieniędzy. Jak nie będzie zwrotu, wtedy przyjmą zawiadomienie o przestępstwie. Niby 239 zł to nie majątek, ale nikomu nie będę robił takich \\\"prezentów\\\" i mam zamiar odzyskać swoje pieniądze.

JOLA

Jak widać wrabiają ludzi na większą skalę. Nie można się z nimi skontaktować a zapłacone 239 zł za vademacum polskiego przedsiębiorcy 2007-2013 to zwykłe naciągactwo. ZŁODZIEJE!

Zgłaszaliście sprawę na policję? Ja też dałem się naciągnąć. :/

kama

ja niesety rownniez dalam sie oszukac...masakra!!!!!

krzychu

to jest jakaś tragedia przeszło 200zł poszło w błoto, zero kontaktu ta firma to jakaś masakra, trzeba się za nich zabrać

Witam, mamy podobny problem. Zero kontaktu, strona nie działa, telefony wyłączone

Sylwia

dzwoniła do mnie Pani [usunięte przez administratora] proponująca pomoc w pozyskaniu dotacji unijnych, obiecywała wielkie pieniądze a dostałam bez wartościowe materiały które są dostępne bez płatnie w ARR lub Urzędzie Marszałkowskim, a musiałam za to zapłacić za pobraniem i jak dzwonie że zostałam wpuszczona w kanał to nikt nie odbiera. Czy ktoś z przedsiębiorców miał podobną sytuację? szukam osób do pozwu zbiorowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Vilcam - Katowice

Vilcam