Opinie o Firma Unopol Stefan Nowak w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Unopol Stefan Nowak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Unopol Stefan Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Unopol Stefan Nowak w Tarnów

Gabriela Nowy wpis

Cześć! Szukam pracy na niepełny etat na produkcji lub a magazynie. Czy ktoś z was pracuje w tej firmie i mógłby mi powiedzieć, ilu zmianowy jest tryb pracy i czy mogę tu liczyć na stabilne zatrudnienie? Wpisy są stare, więc nie będę się nimi sugerować, bo dużo mogło się zmienić, czy ktoś z pracowników wypowie się obiektywnie? Z góry dziękuję!

Xyz Nowy wpis
@Gabriela

Bedziesz zpierniczac i na magazynie i na produkcjina trzy zmiany jednocześnie. Szukają kogoś niby na magazyn ale ściema taka leci ze tylko tu.. powiedzą ci ze tylko magazyn a potem okaże się że jednak i tu i tu.. duży asortyment . Będąc na produkcji ani za 3 miesiące tego nie ogarniesz.. dwie funkcje jeden etat za najnizsza krajowa.. szukaja bo nikt z pracowników zawracać sobie głowy magazynem nie chce.. a większe pojęcie maja niż ktoś z ulicy.. chcesz próbuj

Adam Nowy wpis

Macie wczasy pod grusza ?

karok Nowy wpis

Nie ma co kombinować tylko trzeba pracować @kuk, masz rację, szkoda tylko, żę właśnie ofert nie ma bo podobno nowi pracownicy mają wiele szkoleń, z których mogą korzystać

inter

kupiłam dziecku do szpitala chrupki kukurydziane innej firmy fantastyczne później kupiłam chrupki unopol ze stalowej tragedia czy pan te chrupki probowal twarde slone nie do jedzenia

Czy po rozmowie w Firma Unopol Stefan Nowak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

klops

jaki sanepid gdy miała być kontrol to wcześnie było wiadomo a syn pani z saepidu zatrudniony w okresie wakacji

caro

Ta firma, to totalny dom wariatów-wszystko się robi na "wczoraj";ludzi traktuje się jak niewolników;każdy dzień to znoszenie humorów Nowaka.Odradzam,jeżeli szanujecie swoje zdrowie.Gdzie jest SANEPID czy też IP?

agata

ta firma to porażka !!!!!!!! odradzam wszystkim !!! zero pod każdym względem ;]

gall anonim

najniższa krajowa to jest max. I niema co liczyć na więcej podwyżek zero no chyba że krajówka pójdzie do góry to się dostanie te 50gr podwyżki żeby pracownik się ucieszył. Ale też trzeba się liczyć tam z umową na 3/4 etatu.

gall anonim

Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to są one tragiczne. Szefostwo robi z ludźmi co chce, zamiast dać ludziom podwyżki to woli ludziom jeszcze zabrać. Jak braknie do minimum to zamiast dopłacić ludziom to wpiszą urlop nikt się nie odezwie bo każdy się chyba boi :)

gra

Czy firma UNOPOL w Brzozówce i w Tarnowie to ci sami ludzie

Tadeusz

Panie (usunięte przez moderatora)jesteś żenujący , a prawda cie w oczy kole . Zostałeś sam ...... masz tylko tych których sobie kupiłeś .... praca z tobą to było zmarnowanie dwudziestu lat życia ...... JESTEM SZCZĘŚLIWY ŻE NIKT Z MOJEJ RODZINY NIE MUSI BYĆ POD TWOIM WPŁYWEM . Jesteś kłamcą i wrednym \"człowiekiem \" a dodatkowo okradłeś mnie. I to jest twoje osiągnięcie życia GRATULACJE !

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Unopol Stefan Nowak - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042