Opinie o Toto Hair Company w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Toto Hair Company. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toto Hair Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toto Hair Company w Kraków

Czy w Toto Hair Company obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Doradca Klienta umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 lipca na Pracuj.pl.

Co wchodzi w socjal Toto Hair Company?

Sratata

Nic nie wchodzi w Social tam takiego czegoś nie ma

Aaa Nowy wpis

Nic socjału brak

Jak się pracuje z ludźmi z Toto Hair Company?

Aaa Nowy wpis

Zależy z kim :)

Iwo

Jeśli są dobre zarobki to nie musimy mieć socjalu bo każdy sam sobie opłaci.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toto Hair Company, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Jasia

Czym konkretnie zajmuje się fakturzystka? Czy obowiązki s a skupione tylko i wyłącznie na fakturach?

agatka

czy ktos co moze poiwdziec to tej firmie jakie sa zarobki w biurze obecnie szukaja fakturzystki na co mozna liczyc?

Krystyna
@agatka

W ostatnim czasie raczej niewiele osób wypowiada się na temat pracy w Toto Hair Company. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto w końcu to zrobi. Masz już może jakieś doświadczenie na takim stanowisku?

Anita

Świetne opinie ma firma na Facebooku, do tego jest dobrym pracodawcą cóż można więcej oczekiwać?

Bartek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze sie wam pracuje?

hhmm
@Bartek

Na szczęście pracujemy gdzieś indziej i zapomnieliśmy o tej "firmie"

Sławomir
@hhmm

Po Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że pracowałeś kiedyś w firmie Toto Hair Company. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz nam, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć osoby, które zostają świeżo zatrudnione u tego pracodawcy? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Proszę, abyś podzielił się z nami wiedzą na ten temat.

kruczek
@hhmm

Cześć, czy mogę Pana prosić o kontakt mailowy: (usunięte przez administratora)

O

Macie tam inżynierów, albo kierowników skór . wysunw z nie prawego loz. ????

Klara

No cóż firma ma dobrą opinię ale jak wszystkie ma również hejterów!!

zołza

SKLEP NA ZJŹDZIE TO JAKIEŚ NIE PROZUMENIE. Pani "szefowa" zmazywała daty ważności i srzedawała przeterminowane produkty klijentom. Byłam tam może 3 dni i od razu dawali mnie na kasę (a nic nie wytłumaczyły) . ATMOSFERA TRAGEDIA. Czułam się obgadywana za plecami. Jedna z pracownic , która wcześniej pracowała Bodajże w jakimś sklepie z tapetami itP nic nie widziała o włosach i To co mówiła o klientów to jakieś nie porozumienie. :D

Bogna

czy jest tak dobrze w firmie czy tak źle, że przestaliście pisać?

Kasiula

Witam. Jutro mam rozmowę w toto i zastanawiam się nad tym jak ta rozmowa może wyglądać? Czy ktoś może był i wie? :) I jak wygląda tam praca (zmiany)? jakieś widełki jaka wypłata ? :) z gory dziękuję i pozdrawiam ;)

Kasiula

msk

poza tym, że firma zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, to niewiele wiem. Sądzę, że branża nadal jest na topie i można tu śmiało sporo zarobić jako elektryk między innymi. Nie znam jednak konkretów :)

no

Ja jestem ciekawa kto te wszystkie wpisy generuje?? Zatrudnienie w tej firmie to żenada, najniższa krajowa i na czarno.

sratata

Właściciel spoko, magazyn ok, dziewczyny na hurtowni - szkoda gadać.

Junior

Toto Hair Company jest bardzo dobrze rozwijającą się firmą. Osoby pracujące są bardzo dobrze traktowane i niema jak wyżej napisano problemów z płacami. Zarówno sprzedawcy jak i osoby na magazynie mają swoje określone obowiązki , dzięki którym cała forma działa sprawnie. Pan Robert - jest miły , zna się na prowadzeniu firmy. Polecam Tę firmę. Negatywy napisane wyżej w ogóle są nietrafione.

bombelek

Pan Robert - miły, przyjazny, chętny do pomocy, kompetentny. Pod jego okiem chyba każdy pracownik ,,wychodzi na ludzi", zostaje profesjonalnym sprzedawcą, czyż nie?

Pracowałem parę miesięcy i dobrze wspominam ten okres :)

cvbcvb
@Piotr

A ja nie

Zostaw merytoryczną opinię o Toto Hair Company - Kraków

Toto Hair Company
2.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wlotowa 1 lok. 6
    30-668 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042