Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Ktoś

Piszę tylko po to by uprzedzić ludzi co tam się dzieje . Pracowałam tam ponad 3 miesiące i w tym zakładzie pracy niszczą ludzi psychicznie a przynajmniej mnie troche zniszczyli. Raz liderka dała mi i takiemu chłopaki za zadanie żeby zedrzec całą taśme z podłogi na hali a potem na nowo przykleić na drugi dzien przy wszystkich praciwnikach zmiany wyśmiewała nas że źle nakleilismy . Miałam ochote potem ją udusić gołymi rękami albo przynajmniej rzucić w nią jakimś detalem . Raz przyjechała do mnie karetka na teren zakładu (była to zmiana nocna a powodem było to że bolało mnie serce) i liderka powidziała żebym została w pracy i że nie da mi nic ciężkiego do roboty. Bullshit musiałam (usunięte przez administratora) jeszcze ciężej i szybciej mimo iż wcześniej dostałam zastrzyk w tyłek z ketonalu . Mam nadzieję że w końcu zamkną tą firmę albo ludzie którzy gnoją innych pracowników zostaną dożytownio bez pracy czego im życze z całego serca .

„dlatego”? to stwierdzenie? Mnie lakiernika i tak nie interesowała, wiecie coś o dziale zakupów? Widziałam, że asystentki do niego szukają, myślałam czy by nie spróbować. myślicie, że zarobki na start to minimalna a potem są podwyżki?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

@Ciekawy

A wiesz o jaką osobę konkretnie chodzi na tej lakierni? Firma oferuje takie szkolenia z zarządzania dla swoich ludzi? Wtedy biorą w nich udział ludzie, którzy w tym temacie kuleją czy wszyscy zarządzający? W ogóle takie problemy są zgłaszane pracodawcy? Bo chyba sam się niczego nie jest w stanie domyślić.

endriu

komentarze mysle trafne i rzeczowe dzieki pania z produkcji przynajmniej wiadomo ze to kolejny euro-kołchoz sama rozmowa rekrutacyjna zniecheca jakies pytania o zainteresowania i co sie robi w domu w wolnym czasie? albo jaki sie ma najwiekszy sukces zawodowy jakas specialistka od hr i ROZWOJU PRACOWNIKA'' coto ma byc zniechecili mnie bardzo

Wera
@Sarna

Wątpię aby ktoś pracował za darmo, masz na myśl, że za święta po prostu nie ma extra stawek, dobrze rozumiem? A jakby ktoś takie nadgodziny chciał odebrać w konkretnym czasie, to jest taka możliwość, czy musi być ten przestój o którym pisałaś?

Kraków Nowy wpis

Czy ktoś się wypowie, czy cokolwiek się polepszyło w krakowskim oddziale od czasów Varroca? Czy w zasadzie poza logo bez zmian, czyli brak podwyżek, słaby management patrzący tylko na siebie, o HR nie wspominając.

@Kraków

A jak pracował wtedy HR, podasz konkrety? Można było liczyć na wsparcie tego działu w razie jakiś problemów między pracownikami? Firm podejmuje kroki żeby między pracownikami atmosfera była dosyć przyjemna? Jak firma uzasadniała brak podwyżek? Czy może coś dawali, ale dosyć rzadko?

Kojot

Najniższe zarobki mają obecnie kontrolerzy jakości od momentu jak kierownikiem został Jarek Szcz.Grabi im kasę na maksa .Obecnie KJ mają już najnizszą stawkę od momentu jak wprowadzili dwie roczne podwyżki inflacyjne kojoci muszą zadowolic się minimalną podwyżką z puli która przysługuje na dział jakości.Najwięcej dostają specjaliści potem metrolodzy stąd ta nierówność dlatego kojoci są ostatni w kolejce.Dopoki Jarek tam będzie szefem kojoci będą niedoceniani.To najgorszy dział obecnie gdzie się sporo wymaga natomiast jego pracy już nie docenia.Odradzam pracę w dziale jakości w PO Gliwice

Pracownik Nowy wpis
@Kojot

Tak to prawda kontrolerzy jakości mają najmniej bo są traktowani jak MOI zamiast MOD dlatego mają 1 podwyżkę minimalna w roku natomiast produkcyjni otrzymują 2 inflacyjne dlatego teraz zarabiają kojoci najmniej.Jak tam rekrutują to ciężko o chętnych.Nie dziwię się że są niezadowoleni.

A o ile średnio ta podwyżka jest? MOD ma dwie mniejsze podwyżki czy kwotowo wychodzi to samo co MOI? Jak się ktoś zatrudni to zostaje na dłużej czy sam się zwalnia po jakimś czasie, bo piszesz, ze trudno o pracowników?

Gogojin

Widzę że rekrutują na inż jakości dostawców. Przyszłego pracownika przestrzegam przed pracą w dziale jakości zarządzanym przez Quejka. Kumaci wiedzą o co chodzi. Gostek jest (usunięte przez administratora). Znany jest(usunięte przez administratora) się w tej i poprzedniej pracy.

@Gogojin

A inne działy są spoko czy też trzeba uważać? Możesz napisać co takiego się dzieje z tym traktowaniem, że nie polecasz pracy? Poważne oskarżenie i chciałbym znać konkrety. Skąd wiadomo o tych zarzutach z poprzedniej pracy?

Jakościowiec

Nie polecam pracy w tej firmie. W szczególności odradzam pracę w jakości z Norbertem Queckiem. To(usunięte przez administratora) który(usunięte przez administratora)pracowników. Nie potrafi sie komunikować z zarządem zamiast tego wyciska z pracowników chęci do życia. To zwykły (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

Witam. Dostałam ofertę pracy do tej firmy. Jakie są zarobki netto? Jakie godziny pracy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Nina

Kierownik ma gdzieś co się dzieje na hali. Siedzi sobie wygodnie w biurze i nie ma pojęcia o niczym. Liderzy potrafią tylko zastraszać i krzyczeć.

@Nina

To nie można złożyć skargi na liderów, bo takie zachowanie podchodzi pod (usunięte przez administratora) a to już jest karalne. Nie sądzę, żeby kierownik się tym nie zainteresował. Próbowałaś chociaż o tym z nim pogadać?

Olo
@Bronisław

Ja tam nie widze żeby było o czym gadać. Ludzi wyolbrzymiają sytuacje.

@Kasia

To jak dostałaś ofertę pracy to nie powiedzieli ci jakie są zarobki? Byłaś chociaż na rozmowie, czy przyjmują bez oficjalnej rekrutacji? Napiszesz jak to wygląda?

Lola

Zależy jaki dział, na lakierni - zielona dramat i zmiana od bomby, montaż kierowniczki - super babki, wtryski - średnio

Elżbieta
@Lola

a na montażu też pracują kobiety? bo ja jestem chętna ale nigdy tak nie pracowałam, nie wiem czy dam radę. cały czas stoicie?

Ciekawy
@Lola

Dlaczego zielona jest najgorsza? Rozmawiałem z kilkoma osobami i mówili, że ktoś tam jest problematyczny na lakierni, to prawda? Skoro ktoś nie potrafi pracować z ludźmi, widocznie sobie z nimi nie radzi, może tej osobie przydałoby się dodatkowe szkolenie z zarządzania ludźmi? Albo pora na zmiany w kierownictwie? Dlaczego pracodawca nic z tym nie robi?

@Ciekawy

Q
@Ktoś

Totalny wyzysk. Jazda bez trzymanki na wariackich papierach. Kierownicy udają ze wszystko jest ok a shift liderzy oraz liderki w niczym ci nie pomoga. Nic nie widza i udają najmądrzejsze we wsi. Masakra. Zamiast zajmować się ogarnianiem roboty tylko plotkują o prywatnych sprawach i nabijają się z pracownikow. BHP praktycznie tylko na papierze a wszelkie złote procedury to fikcja! Większość ludzi to życiowi nieudacznicy, pospolita (usunięte przez administratora) i desperacii którzy nie wiedza jak wyglada godna praca w normalnym środowisku. Jeżeli jestes pracowitym, zdyscyplinowanym i nie szukającym „lekkiego towarzystwa” człowiekiem omijaj ten zakład szerokim łukiem. Tutaj nikt cię napewno nie doceni i jedyne doświadczenie jakie nabędziesz to obcowanie z obłuda, marginesem społecznym i brakiem zasad.

Kris
@Q

Bo to święta prawda. Normalny człowiek nie ma tu czego szukać.

Alicja
@Kris

A jak ktoś nie szuka jakichś awansów i chce sobie tylko normalnie pracować to też odradzasz? Nawet nie ma tutaj tego, co mnie najbardziej interesuje, czyli jak płacą?

Boguś
@Alicja

Nowi pracownicy dostają od 3200-3500brutto plus premia zależy z pod jakiej pod firmy się przyjmują, praca nie jest lekka, zależy od działu, ale jak ktoś chce pracować to pracuje

Alicja
@Boguś

Nie jest lekka? A mógłbyś coś więcej opowiedzieć, na czym polega? Będę bardzo wdzięczna, zwłaszcza że stawka jest poniżej średniej. A premia od czego zależy?

Mmm
@Alicja

Zalezy od dzialu. Trzeba mieć zdrowie do stania 8h. Sprawnie maualnym byc. Robic swoje i byc sprytnym to jest spoko. Czasem cos trzeba przeniesc czy przesunac. Jak jestes spoko czlowiek to i inni ci pomoga. Na lakierni zmiana bomby najgorsza. Na montazu zmiana pomaranczowa omijac szerokim lukiem. Jest socjal. Pikniki rodzinne. Imprezy integracyjne. Mikolaj dla dzieci i na dzien dziecka tez cos. 3 zm. Duzo weekendow czasem.

Halina
@Mmm

O, a to ciekawe. To można sobie wybierać, na jakiej zmianie chce się pracować? Pracownicy mają co do tego dowolność? Skoro tu mowa, że ta zmiana ok, a druga nie. No to, to nie pracodawca przydziela na zmianę, tylko każdy sam jakoś wybiera?

Czy firma Plastic Omnium Auto Sp. z o. o kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jest coś o możliwości zatrudnienia się, jako magazynier. Jednak nie za bardzo mi się uśmiecha pracować na 3 zmiany, szczególnie w nocy. Wiecie, czy dają za to adekwatną pensję, zważając również na to, że życzą sobie uprawnień na wózki? Ile dokładnie da się zarobić, uwzględniając podstawę, dodatki, czy premie?

Cześć załoga, może znacie byłego już pracownika(usunięte przez administratora) który pracował na wtryskarkach, jak się z nim pracowało i czego się po nim spodziewać? Dzięki.

endriu

Witold
@endriu

A na Twoje pytania, jaka kasa i umowa, to co ta Pani powiedziała? O jakie w ogóle stanowisko się ubiegałeś i czy od razu się Ciebie pytali, od kiedy możesz u nich zaczynać, czy powiedzieli coś w stylu, że muszą się jeszcze zastanowić? Jak to się zakończyło?

Sarna
@endriu

Haha co robisz w czasie wolnym... tu nie ma czasu wolnego cały czas w robocie wszystkie weekendy za darmo, święta za darmo. Każą robić śmieszne banki godzin, nadgodziny wypłacają co 4miesiace,albo robią nagle postój i każą je wybierać. Roboty dużo, a ludzie zaczynają się zwalniać bo nikt za darmo robić nie będzie

Wiktoria
@endriu

Nie uważam, żeby to były złe pytania, może rekruter w taki sposób chciał rozładować napięcie. Z ilu etapów składa się taka rekrutacja? Firma od początku informuje o warunkach zatrudnienia i oferowanej stawce?

Wera
@Sarna

Jakiś czas temu firma Plastic Omnium Auto Sp. z o. o poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka? Jakie wrażenia?

Edyś p

liderem można zostać poprzez wysłanie cukierków do liderów poprzez Noka na detalu???? Liderki to babki które tylko by siedziały i zamawiały pizzę zwłaszcza babka która siedzi przy biurze na lakierni( ciężko myśląca- dostała się chyba na lidera dzięki mężowi który pracuje na kleszczowie ) Kierownik Michał niestety chyba nie ma pojęcia co dzieje się po jego wyjściu. Daleko od zmiany zielonej - ludzie świetni! Ale Kierownik to człowiek który jest mega kapryśny i ciężko dojść z nim do porozumienia. Nic nigdy nie wie , zazwyczaj udaje ze nie wie. Praca nie fajna - ludzi brak - a liderki nie rwią się do pomocy. Kierownik i liderki wola spędzać czas na chichotania u góry w biurze. Aż Żal ze nikt tego nie widzi z kierownictwa.

@Edyś p

Liderka Natalia z wtryskarek pomaga w 100. Zawsze i każdemu. A kierownik bez komentarza.

Elżbieta
@Joanna

Czemu bez komentarza? Może miał zły dzień. Nie znam gościa ale każdy ma swoje własne problemy i nie można ot tak skreślać człowieka.

@Elżbieta

Jak na stanowisku kierownika można mieć zły chumor. To jego praca

@Elżbieta

Jak pytam obecnie w swoim zakładzie o to czy mogę mieć dzień urlopu to odpowiada konkretnie i na temat natomiast ten na pytanie to zaczął by mówić np o Kleszczowie. Ignorując moje pytanie tym samym. Za każdym razem. Dlatego mówię bez komentarza. Nie można się dogadać.

@Joanna

Pani z Banku na kasie nie wypłaci nikomu pieniędzy bo ma zły chumor. I jak? Pamiętam pierwszy dzień przychodzę i podchodzę do kobiety a była nią Natalia czyli liderka. I mówię że mam tutaj pracować na zmianie tej i dziale tym. Po czym Natalia mówi że nie ma inf. i musi zapytać kierownika. Kierownik ten akurat przechodzi więc go zapytała a on zaczął mówić do niej oczymś innym ignorując pytanie i poszedł. W końcu Natalia sama musiała podjąć decyzję. -ja osobiście byłam potraktowana tak samo na pytanie brak odpowiedzi. Gdyby był jakiś problem to ten kierownik zwyczajnie ignoruję rozmówcę jak by mówił do kogoś kogo nie ma na inny temat. Tak więc codziennie zły chumor. To chyba coś nie tak.

@Joanna

Może przekwit ma lub się stara broszka rozlała a ptaka nie ma

Czy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o zapewnia kartę multisportu?

Zmień do cholery pytanie wszędzie zadajesz to samo palancie

@1234

myślisz, że to ktoś od nich z firmy? co nie zmienia faktu, że ją chyba normalnie macie, bo prawie wszędzie już jest, co nie? jakie jeszcze fajne benefity?

Agnieszka

Macie toalety pracownicze ? W jakim są stanie?

@Agnieszka

Nie, sikamy do wiadra. A tak serio to mamy toalety, ale są w takim stanie, że wolelibyśmy sikać do wiadra.

@Ktoś

Uuu, firma nie dba o standardy higieny ? Czy to pracownicy nie dbają po prostu o higienę w łazience ? Nikt nie zwraca na to uwagi, nawet kierownik?

Bekbi
@Ktoś

Toalety czysciutkie zadbane ludzie mają (usunięte przez administratora) w głowach opisując nie prawdę kasa (usunięte przez administratora) nie urywa a praca jak praca kto nie chce pracować ten pisze bzdury

@Bekbi

Ok czyli jakiś standard socjalny tu jest utrzymywany? Co tu jeszcze w jego skład wchodzi?

@Sylwia

Ja wam coś powiem na temat tego wc. Wcześniej tam były jakieś metale i te toalety prawdopodobnie po nich zostały bo był w tzw dobrym stanie Jeżeli oczywiście ktoś gustuje w niedoskonałości wyrobu z czasu (usunięte przez administratora) Bo to to. Jak byłam mała w hostelach hotelach na wczasach widziałam to lata 1980 jeżeli chodzi o ten produkt. Krzywe jest wszystko i nie takie doskonałe jak teraz Ale te w PO są czyste tyle że z roku tak 1980 Pozdrawiam

Iza
@Joanna

Dawaliście znać że macie takie odczucia co do tego stanu toalet? Firma jest w ogóle otwarta na takie różne uwagi pracowników czy nie bardzo?

@Joanna

Aha w ten sposób... No nikt inwestować nie będzie kazał. A jeszcze jakieś spostrzeżenia obiektywne byś miała co do warunków? Bo z tego co piszesz najgorzej chyba jednak tu nie jest? Praca sama w sobie jak?

Kk

A jak tam na lakierni? Słyszałem, że już nie ma loosera?

Cale szczescie ze koncze pracę w tej firmie.Jestem mloda i che sie rozwijac a jedyne co to ino mozna rozwijac plotkowanie,romanse,żarcie na umor,obgadywanie wspoloracownikow aaaaa jrszcze jakby ktoś chcial to jak cudzych męzow podrywac(pozdrowienia dla czarnulki)oby ta biedna kobieta sie dowiedziala i pogonila . Praca roznie czasem.ciezko,czasem bąki zbijasz,wyplata moglaby byc lepsza.Praca raczej dla mlodych na chwile.Masz ambicje to tam sie nie rozwiniesz

R

Czy ktoś wie może jak wygląda praca w PO na stanowisku laboranta? Myślę o złożeniu papierów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mam - pomiary orange peel, gloss, koloru - X-Rite, pomiar grubości lakieru itp są mi znane.

Dominika
@R

Co dokładnie chcesz wiedzieć? Warunki zatrudnienia, atmosfera, zarobki? Pewnie w zależności od doświadczenia firma przedstawi na rozmowie różne możliwości...

R
@Dominika

Chcę dowiedzieć się możliwie jak najwięcej - dokładnie to o czym napisałaś + czy umowa jest na jakiś określony czas (a jeśli tak to czy jest szansa po upływie tego czasu na umowę na czas nieokreślony).

@R

Ja kiedyś w za granicą pracowałam PPG i tam chodziłam badać do laboratorium gęstość farby. To były farby do malowania więc jak jest gęstość głównie tym się zajmowali. No i składem i proszę sobie wyobrazić że w skład angielskiej farby do malowania ścian wchodzi białko z kurzego jaja Pozdrawiam i powodzenia

@R

Jonstones-nazwa producenta farby. PPG Architectual coating Wideo La Leeds, Morley Były tam też lakiery, pigmenty. A tutaj nie pomogę bo nie wiem

@R

A ja tam nalewałam te farby na linii , odkręcanie i zamiana rur z dopływami z mieszalni ,mieszalnia i pakowanie z linii tych farb oraz zajmowałam się plastikowymi pojemnikami i papierkową ,komputerową robotą do nich oraz printingiem Można pytać jak coś się przyda z ppg bo tu z tego co wiem jest też mieszalnia do lakierów. Gdzieś na tej stronie jest link do niej.

Paco 75

Witam pracuje tam i wiem jedno (usunięte przez administratora) pracowników na każdy sposób niby postojowe a pokrywają je najpierw urlopem ng albo do opracowania był covid i człowiek chorował to mu premie zabierali a banki i administracje poszły na rękę ludziom

Zuzanna
@Paco 75

a to premia nie jest jak się pracuje? jak sie choruje to wiadomo ze sie jej nie dostaje , nie ?

Anya

Prace na Plastic Omnium park logistyczny w Gliwicach będę bardzo miło wspominać, niestety musiałam odejść z powodu zdrowotnych. Jeżeli chcecie ten podjąć pracę to polecam ale jest kilka problemów: praca w brew pozorom jest ciężka, i trzeba myśleć co się robi, nie pozwolić by stres Cię zjadł. Oraz jeśli nie masz problemów z kręgosłupem czy astmą śmiało możesz tam pracować. A jak trafisz na czerwoną zmianę to jesteś szczęściarzem. Mają tam bardzo dobrą ale wymagającą liderkę, ekipa też jest w porządku.

@Anya

A możesz powiedzieć jak płacą na tej zmianie? Bo jak ogólnie byłeś zadowolony to pewnie z zarobków też. Mam racje?

no name

Plastic Omnium to organizacja przestępcza nie polecam zdecydowanie tam pracy osoby w kadrze zarządczej to łapanka bez żadnego doswiadczenia która kryje czarne matactwa góry ten który jest plantem w Gliwicach to pozalowania godny mobbysta który kryje swoje kompleksy wykanczaniem lepszych od niego na dodatek gościu po chemii a chce rządzić zakladem a swita którą sobie dobral i sie otacza jest na jego poziomie intelektualnym. Panowie managerowie od lakierni,wtrysku,montażu,logistyki i jakości to pieski Planta. Wiem co piszę bo pracowalem w tym zakładzie omijajcie szerokim łukiem ten zakład

Irena
@no name

To za poważne słowo, chyba nijak się ma do zarządzania, nawet słabego. Dla człowieka z produkcji jaki ma sens wiedzieć, co się na górze dzieje. Stoją menedżerzy nad każdym, czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042