Opinie o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawa

Kinia Nowy wpis

Dzień dobry tak jak wspomniano wcześniej od lipca maja wejść kolejne podwyżki. ktoś napisał wprost, że asystentka stomatologiczna średnio będzie zarabiać ok 6,150 zł jeśli tak to wiadomo jakie podwyżki w tym przypadku są już planowane?

Ewa Nowy wpis
@Kinia

grupa 7: inny pracownik wykonujący zawód medyczny z wymaganym średnim wykształceniem (w tym asystentki i higienistki stomatologiczne) oraz opiekun medyczny (współczynnik 0,86) – 6153,71 zł brutto od lipca 2024 r.Czy ktoś się orientuje gdzie jeszcze w Warszawie asystentki i higienistki dostają ustawową pensje ? Z góry dziękuje ????

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.. Poszukiwani są Pracownik Gospodarczy. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Dzień dobry. Bardzo proszę o ocenę stażu podyplomowego dla lekarzy dentystów. Jak wiadomo ze strony ma on ruszyć docelowo w październiku. jest tu może ktoś kto zrealizował wcześniejszy? Mam jeszcze inne opcje do wyboru więc liczę na merytoryczne odpowiedzi

Witam serdecznie, czy podobnie jak wskazano teraz niedawno asystentkom, lekarze dentyści zarabiają podobnie jak jest ustalone w średniej rynkowej? Nie ma szans na lepsze finanse? Potrzebuje się zorientować, ponieważ jest dostępna oferta. liczę na ocenę ze współpracy

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. statystyki, kontraktowania i rozliczeń NFZ.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Po ostatnich zapytaniach widzę, że ktoś miał wątpliwości co do formy umowy dla asystentki stomatologicznej przy czym w tej aktualnej ofercie już wprost piszą o też o prace, tak samo jak o zatrudnieniu na dwie zmiany od 7 do 20. Jakie przy tym przypadają zarobki?

zmalowana

takie jakie są określone w siatce płac - 4950 zł brutto

@Pacjent

Zapisałem się do MCS na NFZ jednak okazało się, że muszę za wszystko płacić, gdyż nie zapisałem się na chirurgię, a do stomatologa. Pantomogram 100zł, dwie małe plomby po 240zł każda. Wielmożni Państwo powiedzcie to od razu przy rejestracji, a nie będzie robienia ludzi w CH...A

Aneta

Hej, jak to z tymi umowami jest ostatecznie? teraz jak dostanę się na asystentkę stomat. to dadzą uop? Pytam, bo była wzmianka o kontrakcie chyba a na stronie są różne oferty właśnie. Pisali o dwóch zmianach, jak bardzo elastycznie tu do tego podchodzą?

Jaka jest umowa w firmie Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Anestezjolog zatrudniają na umowę zlecenie?

Aaaaa.

Raczej na kontakt.

Ada

Mam pytanie, mój syn jest pelno letni i pracuje ale bolą go zęby bo boi się dentysty z powodu traumy w wieku 12lat z udziałem dentystki, czy na NFZ można się zapisać w tym Mazowiecki Centrum Stomatologi (Nowy Zjazd) czy tylko prywatnie przyjmują?

ewakarolina
@Ada

Byłam kilka dni temu z bólem zęba. Też strasznie boję się dentysty. Wizyta na NFZ. trafiłam do dr.Piskorskiej. Wszystko odbyło się super. Pełny profesjonalizm i wszyscy przemili. Polecam

Bożena

Zaskoczyło mnie, że nie wypowiadają się tutaj lekarze, pielęgniarki i niemedyczni pracownicy Mazowieckiego Centrum Stomatologii. MCS szuka lekarzy stomatologów, periodontologów i anestezjologów, ortodontów, a także pielęgniarek i asystentek dentystycznych oraz pracowników gospodarczych. Skąd kandydaci mogliby się dowiedzieć o poziomie zarobków w tej placówce, jeśli nie z opinii! Czy wkrótce ktoś napisze, jak się tam pracuje?

Aleksandra

Jak pracuje Wam się w Mazowieckim Centrum Stomatologii w czasach pandemii? Widziałam na stronie firmy, że zostały wprowadzone różne środki ostrożności a co za tym idzie jest to większa ilość obowiązków dla pracowników. Jak do tego podchodzicie? Uważacie, że pomimo zaistniałeś sytuacji warto tutaj aplikować obecnie o pracę?

Daria

Witam, czy nie szukają może osoby na recepcje ?

Ona

Jadąc do MCS bardzo się stresowalam, i zabiegiem córki i tym czy zdążę na ustaloną godz Zdążyłam przed czasem,ku mojemu zdziwieniu oraz zdziwieniu męża,godz ta, widniała tylko na kartce, teoretycznie. Nie potrzebnie panikowalam, bo i tak zostaliśmy przyjęci z prawie 2 godz opóźnieniem (bez 5 min). To czekanie potegowalo większy strach. Zabieg odbył się bez komplikacji. Odetchnelismy z ulgą. Pani dr Pokrowska jest bardzo sympatyczna osobą. Wytlumaczyla nam szczegółowo, co i jak będzie robić z ząbkami córki. Podejście do małego pacjenta na same plusy. Ogromny minus, to czekanie w poczekalni. I odganianie złych myśli, i nie dać dziecku odczuć strachu, który we mnie siedział. Gdyby odbyło się to o umowiomej godz, człowiek nie miałby czasu i tym myśleć.

Pacjent

Odradzam kompletnie! 1. Pani na recepcii nie prawidlowo udziela informacii, dotyczącej ceny leczenia. 2. Pomiędzdy pokojami są barjerki - szum, tłum, czągle dzwonią telefony. 3. Pani dr. w mega pośpiechu, zaczęła konsultacje bez rękawiczek wsunenła mi do jamy ustnej brudne ręce po dotykaniu wcześniej komputera,higienistka nie zdezynfikowała rękawiczki, którymi dotykała wcześniej wszystkie szafki. Za tę pieniądzy można wyleczyć zęby w prywatnym gabinecie, z nowym sprzętem I czas wizyty będzie dla ciebie, a nie poświęcony na odbieranie telefonów, naprawianie systemu komputerowego...

Krzysztof
@Pacjent

Rozumiem Twoje niezadowolenie z wizyty w Mazowieckie Centrum Stomatologii, jednak chciałbym wiedzieć, dlaczego akurat to miejsce wybrałeś na leczenie swoich zębów? Zostałeś tam skierowany, czy może z zupełnie innych powodów trafiłeś akurat tam? Odpowiedz, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

PACJENTKA ORTODONCJI

Wizyta umówiona na konkretną godzinę nigdy o niej się nie odbywa ! Czas opóźnień zwykle sięga do 2 godzin ! Koszmar - tym bardziej ,że za te usługę się płaci ! Zwracając uwagę lekarzowi,twierdzą,że tak już jest i lepiej się przyzwyczaić, gdyż mają dużo pacjentów.

Weronika

A co powiecie o pracy w Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.? Jakie macie opinie?

Grażyna
@Weronika

6 września 2018 r. Byłam z niepełnosprawnym synem na zabiegu pod narkozą. Przed zabiegiem osoba podająca lek uderzyła mojego syna w rękę bo ja uszczypnął . Zwróciłam uwagę dlaczego bije syna z niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim."Nikt mnie nie będzie bil"- powiedziała podniesionym głosem,oburzona wyszła z sali. Personel nie jest przygotowany do pracy z osobami z niepełnosprawnymi . Poinformowałam innych o tej sytuacji, nikt z personelu nie zareagował i ta sprawa powinna mieć finał w sądzie jutro zgłaszam tą sytuacje do NFZ. Grażyna matka osoby z niepełnosprawnością.

jola

Często korzystałam z ich usług i nigdy wielce nie narzekałam na nich. Teraz sama studiuję logopedię i zastanawiam się czy można dostać się u nich na staż? Wiem, że gabinet jest jeden i chyba tylko jeden pracownik więc może akurat pomoc się przyda przy pacjentach

THOT

Udałem się dzisiaj do Centrum z drobiazgiem: wykleiła mi się koronka i szukałem stomatologa, aby mi ją zacementował. Nieprzyjemna obsługa w recepcji, krzykliwa recepcjonistka (mimo, że młoda zachowanie miała wg wzorców z PRLu)z pretensjami do klientów. W końcu wykrzyczała cenę usługi 100 zł i popatrzyła nieprzyjemnie w moją stronę. Wyszedłem, nawet nie ze względu na cenę, tylko obawiałem się dalszej nieuprzejmej obsługi po tak niemiłym wstępie. Pojechałem do Profimedu. Cicha, uśmiechnięta recepcjonistka, szybka miła obsługa bez kolejki i cena 50 zł. Tak więc odradzam wszystkim Mazowieckie Centrum Stomatologii.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. - Warszawa

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.