logo Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

Opinie o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

THOT 2014-02-25 18:41:52
Udałem się dzisiaj do Centrum z drobiazgiem: wykleiła mi się koronka i szukałem stomatologa, aby mi ją zacementował. Nieprzyjemna obsługa w recepcji, krzykliwa recepcjonistka (mimo, że młoda zachowanie miała wg wzorców z PRLu)z pretensjami do klientów. W końcu wykrzyczała cenę usługi 100 zł i popatrzyła nieprzyjemnie w moją stronę. Wyszedłem, nawet nie ze względu na cenę, tylko obawiałem się dalszej nieuprzejmej obsługi po tak niemiłym wstępie. Pojechałem do Profimedu. Cicha, uśmiechnięta recepcjonistka, szybka miła obsługa bez kolejki i cena 50 zł. Tak więc odradzam wszystkim Mazowieckie Centrum Stomatologii.

jola 2016-05-07 20:14:09
Często korzystałam z ich usług i nigdy wielce nie narzekałam na nich. Teraz sama studiuję logopedię i zastanawiam się czy można dostać się u nich na staż? Wiem, że gabinet jest jeden i chyba tylko jeden pracownik więc może akurat pomoc się przyda przy pacjentach
Zostaw swoją opinię o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.