Opinie o Maciejka w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Maciejka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maciejka o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciejka w Gniezno

Karol Nowy wpis

Ile wynosi wypłata miesięczna na produkcji?

Cześć, czy handlowcy jeszcze tu pracują? a jeśli tak to ile zarabiają? Teraz patrząc po ofertach nawinęła mi się taka starsza, w której pisali o widełkach liczonych do 11,000 zł. ciekawi mnie jak dzisiaj zarobki mogą zatem wyglądać. i po przeczytaniu niektórych opinii także atmosfera… czy cos się z nią poprawiło skoro nikt od roku już niczego takiego nie pisze?

Xoxo Nowy wpis

Każdemu kto chce zatrudnić się w tej firmie kategorycznie odradzam!! Warunki pracy są tragiczne, szefostwo to straszne (usunięte przez administratora) nie szanujące pracownika, zachowują się jakby byli niespełna rozumu (szczególnie starsze szefostwo) pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) nie raz w stronę osób pracujących rzucane były teksty że są nic nie wartymi robalami które oni z chęcią by zdeptali. Nie raz padały głośne przekleństwa w strone pracowników. Stary szef dodatkowo jest damskim bokserem który bije swoją żonę na środku placu. Jak coś im nie wyjdzie wyżywają się na pracownikach. Kierownictwo jest nic nie lepsze, uważają się za bogów którym wolno gnębić człowieka. Wszystkie ich zachowania mozna określić jednym słowem - mobbing. Zasady BHP nie są w ogóle zachowane. Bhpowiec przychodzący sprzedać firmę zawsze dostaje kopertę i wystawia pozytywną opinię. Pracownicy nie mają zapewnionych podstawowych środków do pracy. Postoje, wysyłanie pracowników na PRZYMUSOWY urlop lub chorobowe z powodu braku pracy jest tutaj na porządku dziennym. Zanim zaczniesz pracę tam, zastanow się czy jesteś na tyle silny psychicznie by z własnej woli wejść w takie (usunięte przez administratora) Płaca też jest śmieszna. Jest to firma która kolokwialnie mówiąc ma w (usunięte przez administratora) pracowników i ich dobro. Liczy się tylko to żeby im się kasa zgadzała, a pracownicy to nic nie warte trutnie. Mam nadzieję że w końcu zbankrutują. Tego im życzę z głębi swojego serca.

Jagoda

Kobiety pracują tu po 9 h? A mężczyźni po ile?

Tośka
@Jagoda

Kobiety w większości firm obuwniczych pracują po 9 godzin

Gabriela Nowy wpis
@Tośka

Szczerze to nie wiedziałam, czemu akurat taki standard jest? Jakoś to wpływa na ich pracę? Jest tam jakaś godzina przerwy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Maciejka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaki jest okres rozliczeniowy w Maciejka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wanda Banda

Przelewy są do każdego 10tego dnia miesiąca

Gabriela
@Wanda Banda

Zawsze terminowo czy zdarzały się niedawno jakieś małe opóźnienia?

Florian

Słyszałem dobrą opinię o firmie, może ktoś słyszał czy firma teraz rekrutuje? Jaką umowę proponują na wstępie?

Hah
@Florian

Robiłem jakiś czas, o umowę się starałem ponad rok czasu, do tego czasu robiłem na czarno. Wciąż mnie zbywali, że dostanę od następnego miesiąca.. Jeżeli chodzi o pieniądze to młodzi mają najniższą, a emeryci koło 15 zł za godzinę. Robota brudna, warunki koszmarne, nie wiem jak to się dzieje, że wszystko jest podbijane z pozytywnym skutkiem o kierowniku nawet nie będę się wypowiadał, bo za dużo pisania. Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli ktoś lubi surwiwal za małe pieniądze to polecam. Dodam tylko, że emeryci tam rządzą i młody nie ma nic do gadania, brak szacunku do człowieka między pracownikami i kierownikiem jest codziennością..

remi

całkiem ok, system na wiekszości stanowisk akordowy, jeśli jest chęć do pracy to można fajnie zarobić

Adrian

Kto zajmuje się reklamacjami, pracownicy? Czy jest to wyżej wysyłane

gość

tragedia , ta firma to (usunięte przez administratora) buty za 240 zł rozpady się po miesiącu i dostałam odmowę reklamacji, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Szwagier

Maciejka to zdecydowanie firma typu Janusz i spółka a raczej tatuś i syn. Ogólnie (usunięte przez administratora) Zakład mentalnie zatrzymał się w ubiegłym wieku. Kierownictwo na żenująco niskim poziomie ale tak się szefowi podoba. Wyzysk pracownika na porządku dziennym. Warunki pracy fatalne, park maszyn z prlu. Kasa marna.

kipa
@Szwagier

to prawda. rodzinka gdzie tatuś pracował w POLANI i nawet mieszkali obok. bardzo kochali system komunistyczny. nawet ludzie opowiadają to .(usunięte przez administratora)

Wycofuję swoją poniższą opinię pod nickiem Marta z dnia 11.03.2020. Doszliśmy z firmą do porozumienia w kwestii zwrotu. firmia Midiamo wykazała się wraz z całym działem BOK szybkością działania w rozwiązaniu sprawy.

Dzień dobry. Czy dawny zakład Maciejka to obecnie Midiamo? Zdaje się, że tak. Mam problem ze zwrotem obuwia, firma Midiamo nieprawdziwie zarzuca mi, że obuwie użytkowałam, a takie właśnie zostało mi wysłane. Nie chcą zwrócić pieniędzy, twierdzą, że ich błąd jest niemożliwy, bo mają kontrolę jakości. Czy osoby pracujące w tej firmie mogłyby mi napisać czy naprawdę ta kontrola jakości jest tutaj na tak wysokim poziomie? Jak ona właściwie wygląda? Ja osobiście mam watpliwosci czy jest ona w ogóle. Telefonicznie rozmawiałam z Panią Dominika z BOK, brak jakiegokolwiek merytorycznego dialogu. Kto tam kurde pracuje? Odnoszę wrażenie, że to trochę firma typu Janusz i spółka.

Agata
@Marta

Nic mi nie wiadomo o zmianie nazwy Maciejki. Pełna nazwa to Maciejka Footwear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Siedziba znajduje się w mieście Gniezno.

@Agata

Dziękuję za odpowiedź. Adres zakładu Maciejka znaleziony w internecie to ul. Strumykowa 7 w Gnieźnie i pod tym adresem jest też sklep internetowy Midiamo, który sprzedaje głównie buty Maciejka. Myślę, że to nie przypadek.

Hmmm

Dlaczego kobiety robią po 9 godz? Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy do PIP

@Hmmm

Wszystkie soboty w miesiącu i po 8 godz soboty a od pn do pt po 9 godz

Jacek

A w kwestii zatrudnienia moglibyście coś podpowiedzieć chętnemu do pracy w firmie?

Agata

@cxcxs, czy pomimo braku odpowiedzi na swoje pytanie, zdecydowałeś się aplikować do pracy w maciejka? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Na stronie internetowej firmy maciejka nie znalazłam żadnych informacji o prowadzonych aktualnie rekrutacjach - może któryś z obecnych pracowników firmy wie coś na ten temat?

cxcxs

jakie zarobki na magazynie?na reke

Chciałabym pracować firmie ale nie mogę znaleźć ofert pracy. Może dowiem się coś na tym forum? Słyszałam sporo dobrego o nich.

Boski

Zaklad wyglada gorzej jak chlew.. produkuja tam buty za spore pieniadze... ludzi traktuja jak popychadla. Szefostwo jest aroganckie dla pracownikow.. popelniasz jeden maly blad i jestes zwyzywany od najgorszych... a na koniec miesiaca po ponad 200h pracy dostaniesz 1400 pensji... Firme prowadzi banda biznesmenow za dyszke... nie polecam...

Zbysn

No jak pisałeś w marcu to ofert nie było, ale teraz się pojawiła na murarza @tobiasz. Oczywiście nie jest to praca w Polsce, tylko za granicą, w Belgii. W ogłoszeniu nie pisali nic, by szukali kogoś z doświadczeniem, no ale raczej trzeba mieć. I praca od zaraz!

GalAnonim

Nie jest tak źle. Jest jak w każdej firmie. Jeśli ktoś chce zarobić to musi pracować, nie obijać się. Są różne operacje jedne lżejsze inne bardziej wymagające, ale kopanie rowów to to nie jest. Firma prywatna, młode szefostwo chce rozwoju, założyciele firmy tak jakby nadal produkowali w garażu. Pracują nad poprawą warunków...Pensja może i nie jest najwyższa, ale gdzie taka jest w Polsce?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciejka - Gniezno

• Jak się pracuje w Maciejka?

Zobacz opinie na temat firmy Maciejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciejka?

Maciejka
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Strumykowa 7
    62-200 Gniezno