Opinie o MURKRAK w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MURKRAK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MURKRAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURKRAK w Kraków

Dos-y

Firma bałaganiarska, która nie wykonuje zleconych zadań dokładnie i - co gorsza - nie chce wypłacać należnych pieniędzy za wykonaną pracę. Na miejsce przyjeżdżają - jeśli już się pojawią - jakieś młode osobniki bez doświadczenia, nie mają pojęcia o wykonywanej pracy. Umawianie się z kimkolwiek w firmie na spotkanie czy na termin mija się z celem. Generalnie KOLEJNA FIRMA Z TYCH, KTÓRE NALEŻY UNIKAĆ.

123uzytkownik Nowy wpis
@Dos-y

Tak z ciekawości czy firma nie wypłaciła Panu pieniędzy? Był Pan ich podwykonawca? Jakiego zadania, zlecenia firma dla Pana nie wykonała?

Czy MURKRAK oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy w MURKRAK pracuje się na open space?

nie Nowy wpis

nie

rudy

Świetna praca, polecam świetne zarobki robią wszystko na czas lepszej firmy nie znajdziecie ????????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MURKRAK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Czy w MURKRAK zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

bocianowa

słyszałam plotki na mieście że firma planuje duże zwolnienia i tym samym zatrudnienia, aby napędzić działania i zachować świeżość w kadrach. czy ktoś również coś o tym słyszał, potwierdzi ewentualnie zdementuje? to dla mnie bardzo ważne info bo szukam teraz pracy i nie ukrywam że posada w MURKRAK byłaby dla mnie znalezieniem sztabki złota w górze węgla

@bocianowa

Kolego to nie była by sztabka złota tylko bomba z szamba

erthyju

@stachu a powiedz mi proszę czy cos takiego to często się zdarza czy to może byala jakas jenorazowa sytuacja bo wesz ze tak na prawde to mimo wszystko kazda sytuacja ma swoje wytłumaczenie może i tutaj tak jest

stachu
@erthyju

Notorycznie. Wystarczy? Ludzie się zwalniają, a zostają same niedojdy. Z kierowników mało kto został, same młode studencki bez doświadczenia i zaangażowania.

@stachu

Widzę że od 2008 roku nic się nie zmieniło tak samo działa ta firemka jak upadła murdza,unikać jak ognia

cos

pierwsze opinie (oczywiście same złe) z 2012 roku. mamy 2017, a firma (murkrak) nadal działa i realizuje co rusz to nowe inwestycje, a tacy wspaniali płatnicy (o których kiedyś pisano w samych superlatywach) jak skobud żywiec, aedes, abm, etc. ???!! - nie ma ich - pozostała tylko kolejka wierzycieli, którzy najprawdopodobniej nigdy nie odzyskają kasy - coś z tymi opiniami jest chyba nie halo. mam wrażenie, że piszą je osoby albo "skrzywdzone" niskim wynagrodzeniem, bo przecież za "stanie i klikanie na facebook'u" należy się więcej, albo podwykonawcy, którym się wydaje, że nawet jak źle zrobią to i tak wynagrodzenie jest należne - problemy finansowe w branży budowlanej to niestety norma - generalni wykonawcy mają problemy z płaceniem, bo nie płacą inwestorzy - jest różnica między tym który nie płaci bo akurat nie ma z czego, a tym który nie płaci bo taką ma naturę

ktoś
@cos

Co to znaczy nie płaci bo nie ma z czego? W jaki sposób firma murkrak może brać roboty/budowy nie mając pieniędzy.Wystarczy powiedzieć podwykonawcom że zapłacimy za 2,3,4 miesiące i albo się decydujecie na robotę albo nie. A tu po wykonanym zleceniu nawet nie ma do kogo się zwrócić o zaległą kasę bo w tej firmie nikt nic nie wie. jedyna odpowiedź jest "prezes podpisuje przelewy i nie wiadomo kiedy będzie" Na maile nikt nie odpowiada a przez telefon jest "w tym tygodnie nie ma przelewów, moze w przyszłym i tak od 3 miesięcy. Ale jak robote trzeba było zrobic szybko to się zesikać chcięli, co trzy godziny telefon"kiedy będzie, bo my już czekamy dwa dni, bo miało być wczoraj itd" Tu nie chodzi o to czy płaci i kiedy tylko o podejście do podwykonawców i brak informacji. Dlatego polecam współpracę z tą firmą ale tylko po 100% przedpłacie za materiał/usługę.

kesz
@cos

Chyba jestes prezesikiem,tzn tumanem nic nie umiejacym ale synalkiem,bo nikt o zdrowych zmyslach kto mial do czynienia z firma murkrak nie napisalby tego z powietrza. Zatory byc moze były ale teraz gdzie brak fachowcow to jest niewyobrazalne by generalny nie płacił I nie pisz chlopcze synalku takich bredni ze inwestor nie placi skoro wy zawsze macie pieniadze zaplacone i to w terminie z prostego logicznego powodu"Realizujecie inwestycje z przetargow publicznych"wiec nie wciskaj kitu ze inwestor nie placi.Poprostu murkrak to firmy ktora jest niewyplacalna i z jednym sie zgadzam,tak nie placi murkrak bo ma taka nature:-) Nie polecam w zadnym wypadku wspolpracy z ta firemką.

Mark
@cos

Piszac takie slowa jestes totalnym kmiotem,przypominam synalku ktory nie ma zielonego pojecia o niczym ,nie wprowadzaj w błąd podwykonawcow,niby nie płacicie bo inwestor wam nie płaci nic bardziej mylnego.Murkrak prezesiku dobrze o tym wiesz inwestorzy są z budzetowki,wiec pieniadze macie pewne i zawsze na czas,a ze od dawna nie placicie Podwykonawcom to taka wasza natura.

@kesz

Ma naturę w buca robić ludzi to fakt

Czy firma MURKRAK w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mikołaj
@Były inżynier budowy

Pytanie było o szkolenia a ty wyskakujesz z takim tekstem. O co ci chodzi? Pracowałeś tu, że masz takie zdanie? Czy właściciele mieli inną firmę i tam byłeś zatrudniony? Bo tak mniej więcej zrozumiałem.

Polak1718

Obecnie na rozmowie o prace na stanowisko inżynier budowy proponują przez pierwszy miesiąc 2800brutto, po czym możesz liczyć na 4000brutto. Proponując to robią minę jakby to było złoto w skrzynkach. Nie chce już mówić o fakcie zarządzania fizycznymi samemu i obecności tylko Ciebie (inżyniera budowy) na budowie. Bo Kierownik dojeżdżający. Szkoda czasu na takie traktowanie z ich strony.

@Polak1718

Czyli takie samo dziadostwo,syf i malaria jak było za między poprzedniej firemki mudzy

Waneska

Polecam Firme uczciwe warunki zatrudnienia :)ludzie by mijali, nie zauważali, może niechcący by się przede mną chowali, wizja tego stanu bardzo mnie dławi, boję się, że kiedyś mnie wszystko zadławi, żyję w swoim życiu, tak sobie po cichu, widzę ludzi dookoła, widzę swego stróża anioła, czas już przeleciał, tak się rozleciał, że czuję coś w środku, to nie jest w porządku, że nie dbałeś od początku,

Waneska

Babcia to nie prawda ? czemu ktos tak o dziadku pisze?

Barnaba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy?

@Barnaba

Potrzebują na bank

Fds

Fajnie a pracownikom wypłacają?

stachu

Totalna porażka. Nieterminowe płatności nawet wobec pracowników, nie wspominając o podwykonawcach i dostawcach.

HEj

Owszem dobrych pracowników się nie zwalnia, tylko skąd oni ich mogą mieć skoro płacą gorzej niż w Biedronce, tam są praktycznie tylko alkoholicy i nieroby. Nikt normalny nie pracuje ciężko fizycznie za grosze, kierownicy też wszyscy lepsi uciekli

zlotnik

Murburak to najgorsza firma przyjmuje ludzi z biura pracy zatrudnia na jakiś czas potem ich zwalnia i przyjmuje następnych to porażka a nie firma nie przyjmujcie sie tam

M
@zlotnik

Pracuje i nie jestem w zarządzie ale wiem, że to bzdura z tym zwalnianiem. Zwalniają tylko złodziei i pijaków i to po którymś przyłapaniu..

No tak... Burak z BMW tylko morde drze. Tępak dziedzic frajer burak prywatnie i zawodowo, i nie wypłacalny księgowy. Na każdego można by coś. Inżynier kierownik i inni wchodząc do biura za każdym razem czują presje i że zaraz dostaną zjebe. Inżynier w Firmie wykończeniowej po drugiej stronie e7 zarabia 4500zł brutto na start. U buractwa 1750zł Brutto.

inzynier

Swieta prawda nic dodac nic ujac z takim smiesznym zarzadem i menago tepotą dziedzicem jak i niewyplacalnym ksiegowym ta firma ledwo czlapie juz ,lapia juz ostatnie oddechy chca miec kierownikow jak i inzynierow za darmo i w dodatku wynagrodzenia dla swoich pracownikow wyplacaja na pare rat nie mowiac juz o podwykonawcach ktorzy moga marzyc tylko by dostac jakiekolwiek wynagrodzenie w przeciagu paru miesiecy:-) Pozdrawiam Cie buraku z brazowego Bmw:-)

Jezeli nie slyszalas to widocznie kompletnie nie orientujesz sie w realiach rynku Krakowskiego:-)Widze ze wpisy nie daja Ci nic do zrozumienia:-)Oczywiscie tez nie slyszalas by Murkrak wywiazywal sie z platnosci:-)I tez nie mial ogromnych zaleglosci w hurtowniach jak i dostawcach:-)Coz bywa tak by troszke zmylic opinie to wlasnie takie opinie jak Ty pisze tutaj tepy dziedzic:-)Bo tyle tylko umie:-) Widze ze zorientowana/y jestes ze o warszawe pytasz:-) Moze zadaj pytanie czy w Krakowie jeszcze mają:-)Powodzenia zycze w tej zacnej firmie ktora tak chwalisz jaka jest udolna w swojej nieudolnosci:-)

Uciekajcie jak najdalej od tej bankrutujacej firmy!!!! Jezeli glownym decydentem jest tepy dziedzic ktory nie ma kompletnego pojecia o niczym to jak ma ta firma funkcjonowac na rynku?Firma fuszerka, z dala od tej firmy jak i jej pseudo zarzadu bo jak ma byc dobrze w firmie jezeli jednym z osob decydujacych jest ksiegowy ktory sie zna na ekonomii a nie na sprawach zwiazanych z budownictwem reszte dopowiedzcie sobie sami przyszli wspolpracownicy i dostawcy tej juz prawdopodobnie znikajacej z rynku firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o MURKRAK - Kraków

• Jak się pracuje w MURKRAK?

Zobacz opinie na temat firmy MURKRAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURKRAK?

MURKRAK