Opinie o Earth Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Earth Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Earth Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Earth Group Sp. z o.o. w Warszawa

Monterek Nowy wpis

Tak to prawda, jeśli chodzi o google to wszystko wydaje się być na swoim miejscu, tak to wygląda, więc chyba nie ma się o co pieklić. Jeśli natomiast chodzi o innych, to trudno coś powiedzieć

Popieram wypowiedź "fred"-a! To skandal tak manipulować ludźmi! Gość "ori" zaprezentował tylko wycinek opinii UOKiK nie podając pełnego tekstu! Tutaj jest link do całej trści dotyczącej mlm lub jak kto woli marketingu wielopoziomowego, społecznościowego etc. http://www.senat.gov.pl/k5/dok/sten/oswiad/borkowsk/3101o.htm Prezes UOKiK pisze tam dalej cyt. "... Oprócz typowych piramid finansowych istnieją metody sprzedaży, które wykazują pewne podobieństwa, i które często są mylone. Metody te zwane często "multilevel marketing" bądź też "network marketing", czyli tzw. marketing wielopoziomowy, jako metody sprzedaży bądź marketingu polegają na tym, że nabywca jakiegoś towaru nabywa jednocześnie prawo sprzedaży określonych produktów w zamian za prowizję lub odsetki od obrotu. To samo dotyczy następnych nabywców. Struktura multilevel marketing przypomina strukturę o charakterze piramidy. Jednakże cel tej formy marketingu jest inny niż cel systemu o charakterze piramidy. Marketing wielopoziomowy to metoda sprzedaży. Prowizja lub odsetki od obrotu stanowią gratyfikację za sprzedaż określonych produktów i są częścią systemu. W tym przypadku w grę nie wchodzi wpłacenie określonej kwoty w celu uzyskania prawa uczestnictwa, gdyż podstawowym elementem jest sprzedaż towarów. Uczestnik kupuje za określoną cenę produkty, a jego celem jest sprzedaż z zyskiem. Odbiorca nie płaci za uczestnictwo, lecz za produkt. Odbiorcy, którzy nie chcą lub nie mogą sprzedać produktów, nie są pokrzywdzeni. Ustawodawca wychodząc naprzeciw tego rodzaju formie działalności, w której zyski zależą od wielkości sprzedaży konkretnych produktów, a nie od sfinansowania przez uczestników znajdujących się na niższym poziomie piramidy, spod zakazu organizowania systemu o charakterze piramid przewidział wyłączenie systemu marketingu wielopoziomowego. Zgodnie z art. 17 c ust. 2 nowelizacji - nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, jeśli spełnione zostaną następujące warunki: 1) korzyści materialne uzyskiwane z uczestnictwa w systemie sprzedaży pochodzą ze środków uzyskiwanych z zakupu lub ze sprzedaży dóbr i usług po cenie, której wartość nie może rażąco przekraczać rzeczywistej wartości rynkowej tych dóbr i usług. 2) osoba rezygnująca z udziału w systemie sprzedaży ma prawo do odsprzedaży organizatorowi systemu za co najmniej 90% ceny zakupu wszystkich nabytych od organizatora nadających się do sprzedaży towarów, materiałów informacyjno-instruktażowych, próbek towarów lub zestawów prezentacyjnych zakupionych w przeciągu 6 miesięcy poprzedzających datę złożenia rezygnacji organizatorowi systemu sprzedaży..."

Fred Nowy wpis

Proszę dokończyć wypowiedź pana Prezesa UOKiK bo jak się okazuje wprowadza pan niepotrzebny zamęt porównując piramidy finansowe i marketing wielopoziomowy zrażając ludzi do współpracy. Sam współpracuję z firmą w systemie MLM i wiem że jak inwestuję pieniądze to mam gotowy produkt do użycia a nie dziwne obietnice szybkiego zarobku. Tym apropos różni się MLM od piramidy poza tym piramidy są nielegalne w świetle naszego prawa.Ludzie poczytajcie a dopiero potem wyrażajcie opinie ale czytajcie dokładnie. Pozdrawiam :)

ori Nowy wpis

System sprzedaży lawinowej jest szczególną odmianą tzw. piramid finansowych, które pojawiły się w Polsce już na początku lat dziewięćdziesiątych w postaci łańcuszków powiązań finansowych zbudowanych na zasadzie piramid. Wspólną cechą wszystkich odmian systemów o charakterze piramid jest zależność zysku od pozyskiwania nowych uczestników inwestujących pieniądze. Przykładowo, osoby organizujące łańcuszki organizują spotkania promocyjne, które cechują się dużym profesjonalizmem i stosowaniem różnego rodzaju metod socjotechnicznych. Celem takich spotkań jest skłonienie osób do uczestnictwa w systemie, a przede wszystkim do wpłacenia z tego tytułu określonej kwoty pieniężnej na rzecz organizatorów. Zysk uczestnika systemu jest uzależniony od liczby zwerbowanych osób. Te osoby, które decydują się na udział w systemie otrzymują do zapoznania się i zaakceptowania regulamin, bądź warunki uczestnictwa, po czym wpłacają pieniądze. Podpisując formularz udziału w systemie, uczestnicy akceptują ustalenia regulaminu, z którego wynika wprost, że zysk mogą osiągnąć wyłącznie w przypadku wprowadzania nowych uczestników. Największe procentowo premie otrzymują osoby na szczycie piramidy. Natomiast z uwagi na szybki wzrost liczby uczestników koniecznych dla podtrzymania systemu, większość z nich z założenia znajduje się na ostatnim i przedostatnim poziomie. Wynik ich uczestnictwa w systemie będzie oczywiście negatywny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Earth Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Dziras

Prezes EPE to najbardziej konkretny facet jakiego poznałem. Jestem zaszczycony że mam możliwość współpracy z osobą takiego pokroju pozdrawiam Dziras

witam, czy coś się dzieje w sprawie Youth Travel Polska ? jak wyglądała likwidacja tej spółki z punktu widzenia pracowników, bo o klientach se już naczytałam :( Mamy koleją grupę poszkodowanych przez twórców tej i paru innych spółek, może połączymy siły ? pozdrawiam [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Earth Group Sp. z o.o. - Warszawa

Earth Group Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Długa 29
    00-238 Warszawa