Opinie o AMcorp w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AMcorp. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMcorp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMcorp w Skarżysko-Kamienna

Adam Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowlony, pracy dużo, ale też bardzo dobre pieniędze, co ważne - zawsze o czasie!

Wiki Nowy wpis

Podpowiedzcie czy teraz potrzebują kogoś? Jak jest z atmosferą i zarobkami?

Jak ze studentami w AMcorp? Chętnie zatrudniają?

Anakonda Nowy wpis

Studentów zatrudniają na pierwszym miejscu. Pierwsze co pada podczas wstępnej przez telefon przed spotkaniem to czy ów osoba posiada status studenta.

Martyna

@Zawiedziony Myślę, że komuś zabrakło chęci do pracy i konkurencja inspirowała?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AMcorp? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Zawiedziony

CarFree na lotnisku w Poznaniu. Brak organizacji, brak dni wolnych (Praca 24/7), brak kierowców, święta itp w pracy. Ale płacą dobrze.

Janusz

Zastanawiająca sytuacja, ponieważ firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca a tu same negatywne opinie?

Grzesiek

Nie polecam, bardzo zła atmosfera. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Agata

@1234, możesz nie polecać pracy w firmie AMcorp, jednak taką opinię należy odpowiednio uargumentować. Podziel się z nami swoją opinią na temat tego miejsca pracy w sposób bardziej rozbudowany. Jakie konkretnie aspekty pracy negatywnie wpływają na Twoją opinię? Może są jakieś pozytywy, które możesz przedstawić w kolejnym komentarzu? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Nie polecam, szkoda zdrowia!

Agata

@Eliza jesteś pewna, że chodzi o wszystkie kobiety w firmie AMcorp? Może Tobie zdarzały się sytuacje, że czułaś się nietraktowana poważnie? Możesz opisać jakieś sytuacje, które o tym świadczyły?

Eliza

Bardzo niemiła atmosfera. Nie polecam tej pracy żadnej kobiecie ponieważ szefostwo nie traktuje kobiet poważnie ... Pozdrawiam

Agata

@nadja rozumiem, że poleciałabyś pracę w AMcorp dla osób dostępnych na cały etat? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

nadja

Pracowałam tam tylko miesiąc, ale zrezygnowałam tylko dlatego, że nie byłam w stanie pogodzić studiów z pracą. Zaczynając i kończąc pracę nie miałam najmniejszych nawet problemów. Pensja została mi wypłacona zgodnie z umową, więc wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze.

olo

Tylko dwa razy miałem okazję skorzystać z ich usług. Aby mieć pewność, że nic nie stanie na mojej drodze do celu specjalnie rezerwowałem auta ok. tydzień wcześniej, aczkolwiek słyszałem, że zazwyczaj nie ma problemu z wypożyczeniem auta tego samego dnia. Jestem zadowolony, bo wszystko w obu przypadkach było ok.

REKLAMA

Kurs pełnej księgowości prowadzony jest od podstaw do samodzielnego księgowego. W czasie 120 godzin lekcyjnych zajęć aż 80% zajęć poświęcamy na ćwiczenia praktyczne. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 699zł przy kursie z samej praktyki. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy. Kurs księgowości realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona. W Warszawie istnieje możliwość realizacji kursu w jednej z wybranych lokalizacji: - kurs weekendowy (soboty i niedziele) przy ul. Żurawiej 47 (Centrum)

zocha

Praca z klientem bywała męcząca, bo wymagania niektórych z nich były bardzo wysokie. Mimo to zawsze w pracy znalazł się ktoś kto podniósł moje samopoczucie i nastawienie. Starałam się nie narzekać, bo pensja tam nie była niska i zawsze można było liczyć na to, że zostanie wypłacona w terminie.

JakubJK

Przekonał się do tej firmy dopiero kiedy sam wypożyczyłem auto. Nie sądziłem, że może się to odbywać w tak prosty sposób. Pani, która akurat wtedy mnie obsługiwała była miła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Myślę, że jeszcze kiedyś do nich wrócę.

Norbii986

Firma dba o pracowników. Pensje są w porządku i nie ma problemów z ich wypłacanie, wiem bo sam pracowałem tam przez 3 lata. W sieci krążą różne opinie na temat Carfree, część z nich jest bardzo negatywna i kompletnie się z nimi nie zgadzam. Mogę powiedzieć tylko tyle, że praca w Carfree w Krakowie była całkiem spoko.

matimati

Nie zawsze mam czas, aby zarezerwować wcześniej samochód, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, że nie było dla mnie dobrego samochodu. Poza tym często jeżdżę w nocy, więc godziny odbioru i zdawania samochodu w moim przypadku są bardzo późne. Nigdy nie miałem kłopotów związanych z tym, że chce skorzystać z ich usług o 3 w nocy.

Jakub

Jedyne, co jest pewne w tej firmie to zarobki. Pracowałem tam przez rok i zawsze wszystko było na czas. Niekiedy był problem z grafikiem i wolnymi dniami, ale to jak zawsze jest kwestia dogadania się. Pracują tam w porządku ludzie, więc raczej nie było to zazwyczaj aż tak trudne.

Zostaw merytoryczną opinię o AMcorp - Skarżysko-Kamienna

AMcorp
3.2/5 Na podstawie 154 ocen.
  • ul. Konarskiego 68
    26-110 Skarżysko-Kamienna