Opinie o Bór Sp. z o.o. w Tuchola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bór Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bór Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bór Sp. z o.o. w Tuchola

Zado Nowy wpis

Wszystko git. Dobrze płacą, nie ma się co czepiać.

Monika Nowy wpis

Pracowal ktoś w sekretariacie? Jak wrażenia?

Monika Nowy wpis
@Monika

(usunięte przez administratora) szef pan Cezary, pseudo rodzinna atmosfera każdy musi o wszystkim wiedzieć. Nie polecam. Zero możliwości rozwoju. Gdy chcesz odejść jesteś zastraszana i traktowana bez szacunku. W czasie mojej kadencji przewinęły się z 3 asystentki. Rotacja pracowników jest tam niesamowita. Dla twojego zdrowia psychicznego radzę omijać tę firmie.

XYZ Nowy wpis
@Monika

Tragedia! Wytrzymałam 1 dzień… Szef to człowiek który nie szanuje ludzi i sądzi że każdy jest głupi i mało inteligentny. Po 1 dniu tak mnie zmieszał z błotem że to był mój ostatni dzień pracy w tej „firmie”. Daje jakieś durne zadania kompletnie nie związane z polityką firmy i obowiązkami jakie zostały omówione na rozmowie o prace. Samo stwierdzenie tego człowieka cyt: „nie zdziw się ale lubię krzyczeć na ludzi”daje dużo do myślenia. Nikt o zdrowych zmysłach tam nie wytrzyma.

Poszkodowani

Pan Cezary nie płaci. Uwaga!!! Przestrzegam wszystkich przed tą firmą i ta osoba

Tadek

@wspolpracownik a w jaki sposób (usunięte przez administratora)

;)
@Tadek

(usunięte przez administratora) i wielu wielu innych polecam poczytac forum igrit

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bór Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
wspolpracownik

pan Cezary (usunięte przez administratora)mnostwo ludzi - pracownikow i firm z ktorymi wspolpracowal. Osoby poszkodiowane przez Pana Cezarego, niezaleznie od firmy ktora wtedy reprezentowal - prosze o kontakt pod adresem mailowym glowa.w.kapuscie@gmail.com

noog

fajna firma

Sxx

No co ja mam powiedzieć, bardzo fajnie jest i generalnie jeśli szukacie pracy, to lepiej tutaj niż gdzie indziej

Szaruk

Potrzebuje nr do waszego kierownika kto pomoże ?

paulina

Witam czy ktos pracowal lub pracuje w bor tuchola na produkcji chcialam sie zapytac jakie sa tam warunki i co tam dokladnie sie robi i wg na czym ta praca polega bo ja pierwszy jutro dzien bede pracowac!?!!

tak to prawda

wladek

hejka słyszałem ze Bór jest niewypłacalna....nie płaci wypłat czy to prawda

mała;)

Jeden pracownik na produkcji reszta niby\"pakuje\" a tak naprawdę gdają tylko nic innego atmosfera sztywna 1 godz pracy dłuży się tam jak wieczność nie wiadomo ile masz na godz kiedy przerwa nikt ci nic nie powie... tylko robić ... jak ktoś lubi taką pracę to ok .

Zostaw merytoryczną opinię o Bór Sp. z o.o. - Tuchola

• Jak się pracuje w Bór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bór Sp. z o.o.?

Bór Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Sępoleńska 40
    89-500 Tuchola