Opinie o In-plus w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie In-plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w In-plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In-plus w Bielsko-Biała

doakao Nowy wpis

tylko u nich hostessy teraz poszukują z tego co widze.

edek Nowy wpis

no tak, czyli jak dobrze rozumiem to in-plus jest firmą, któa zajmuje się też call center.. no to właściwie dobra okazja do jakiejś pracy dorywczej tez dla studentów, bo wydaje mi się, ze licza się tutaj umiejętności właśnie, a nie to co się skończyło tylko to czy umiesz sprzedać dany produkt czy nie.

B.PRACOWNIK INPLUS BB Nowy wpis

TO NAJGORSZA FIRMA TELEMARKETINGOWA BIELSKU . TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA..

Malina Nowy wpis

Ale ściema.Skoro tak dobrze tam jest to skąd taka rotacja pracowników????(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie In-plus, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
nick

(usunięte przez administratora) widzę,że podniósł stawkę z 800 na 900(obecankę cacankę) to znaczy że co nie wyrabiacie normy? przy tak dużych zarobkach z waszej strony znaczyłoby to że osoby sprzedajace towar w terenie maja urwanie głowy bo przecież wy dostajecie tylko prowizje od sprzedanego towaru bądź sfinalizowanej wizyty (a to jak JA WIEM nie zdarza się często) więc skoro są takie cuuuuudowne zarobki za 1/2 etatu to dlaczego cyklicznie pojawiają się nowe oferty pracy????? w tej firmie nie ma stałej zagwarantowanej stawki miesięcznej liczy się tylko PROWIZJA

marco222

(usunięte przez administratora) Szczerze: szkoda czasu, nie polecam, ale jeżeli ktoś nie wierzy, to musi się przekonać na własnej skórze.

zapłacił tylko wyplate, a jak se nie radzisz to idz do tesco na kase

gocha

To jest praca? to jest poniżanie ludzi i za takie pieniądze:(

__

Racja.. z drugiej strony gdzie masz prace co se pojdziesz posiedziec i ci zaplaca, tam warunki sa jakie sa, ale zarobic sie da, a szef potrafi sie normalnie zachowywac jak sie jest w porzadku

jol948

Zarobki nie za wysokie, na poziomie 1200 - 1500, za pol etatu. Chociaz najlepsze dziewczyny biora tam ponad 2000, a nawet 2500 złotych, ale tylko te najlepsze.. Prezes wymagajacy tylko dyscypliny, ale na ogol i tak go nie ma, za to kierowcznika zawsze mila i usmiechnieta.. Warunki fajne, tylko trzeba zasuwac..

zgadzam sie w 200 %, wlasciciel zapomina co podaje w ogloszeniu 800 zl ? tylko kiedy umowicie co najmniej 100 spotkan handlowych 4 godziny dziennie? bywa, ze i dziesiec ale i to malo by spelnic oczekiwania. Dziewczyny mimo wszelkich wysilkow czasami nie sa w stanie umowic wiecej niz 1- 2 spotkan w ciagu dnia (do korzystania stare ksiazki telefoniczne)Tak, ze dzwoniac do 150 osob dziennie po miesiacu mozecie dostac zupelnie nieadekwatne pieniadze duzo duzo nizsze niz te proponowane na zachete. Pracujac w wolontariacie zyskacie o wiele wiecej - szacunek podpopiecznych.

Zostaw merytoryczną opinię o In-plus - Bielsko-Biała

In-plus