Opinie o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo Okrężna 25

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo Okrężna 25

Była pracownica

A ja Wam napiszę że te dobre opinie,to ściema Pani koordynator.Syf,brud i malaria.Szef ma kobiety za śmieci,non stop kogoś przyjmują i jak czas na umowę to...adios. Przerwały na mięsie,kurewskie podejście do klienta,prawda Pani kierownik z 28 :-),największy przewalowiec firmy co od 5 rano co dzień kręci lewizny na sklepie.Bram socjalu, bo po co skoro firmą rządzi idiota i jego wschodnia dupa.Za Edmunda było elegancko,teraz Koczorowska (stara) wklada premię do kopert,a młody jak je rozwozi to wyjmuje, parodia firmy

salut Nowy wpis
@Była pracownica

zgadzam się młoda (usunięte przez administratora) rządzi wszystkim w Obornikach była Fajna obsługa sklepu zatrudnili teraz jakieś glugle włosy myły 10 dni temu wstyd

Edyta Nowy wpis

Czy ta firma ma problemy z prawem?

pracownica

chemia raz na miesiąc? chyba jaja sobie robisz....co trzy a ostatnio co 4 miesiące!żeby w mięsnym nie było płynu do naczyń to już chyba lekka przesada.ja jestem na nieeeeeeee,ze wszystkim

Beti Nowy wpis
@pracownica

Co ty piszesz my mamy wszystkiego pod dostatkiem nic nam nie brakuje o czym ty piszesz ale jak sie zle z szefem zyje to tak jest. Pracownica z obrzycka o pani mowa wrszla pani za skore szefowi i tak jest

marzena

Potwierdzam wypowiedz wyżej. Również jestem zadowolona i pracuje w firmie 3 rok

Beti Lu Nowy wpis
@marzena

Ja jestem tez zadowolona pracuje pol roku i niedam słowa zlego powiedziec pizdrawiam szefa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lidia

@nena, 3 lata pracy w firmie EDMUND KOCZOROWSKI to okres, który pozwala na optymalną ocenę danego pracodawcy, dlatego napisz, proszę, jak ocenisz firmę pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Pracując w firmie EDMUND KOCZOROWSKI można liczyć na podniesienie swoich kompetencji oraz kwalifikacji? Firma organizuje szkolenia, które rozwijają zatrudnionych pracowników? Zachęcam do przedstawienia, jak wygląda ten aspekt pracy.

Karol

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Jakim pracodawcą jest EDMUND KOCZOROWSKI? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

AaLe

Pracuję tam od pół roku i jestem zadowolona, każdy zgłaszany problem szybko jest rozwiązany, Szefostwo OK. Kasa na czas. Urlop czy wolne kiedy poproszę dostaję. Bardzo dużo zależy też od osób na sklepie czy się dogadują czy dobrze się współpracuje, moja współpracowniczka jest OK.

nena
@AaLe

Zgadzam sie z wypowiedzia kolezanki pracuje w tej Firmie od trzech lat nigdy w zyciu nie wypowiem sie zle na temat tej Firmy choc znajdzie sie tu wielu takich ktorzy dolewaja oliwy do ognia jedynym bledem tej Firmy byl sam Piotr Koczorowski ktorego na szczescie juz nie ma. Mialam z nim stycznosc zaledwie dwa razy i juz mi sie go odechcialo.Co do calej reszty jestem zadowolona a jak sie komus cos nie podoba to nie musi tam pracowac! Serdecznie Pozdrawiam

Lidia

@AaLe, dziękuję za Twoją opinię o pracy w firmie EDMUND KOCZOROWSKI. Wspomniałaś o tym, iż firma wypłaca wynagrodzenie na czas, mogłabyś przybliżyć poziom wynagrodzeń w tym miejscu pracy? Czy firma poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje pracownikom inne świadczenia dodatkowe w postaci benefitów, bonusów bądź premii? Podziel się proszę z nami informacją w tym zakresie.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Franek

Firma ma opinie dobrego pracodawcy i zastanawiam się kto pisze na tym forum??

Jedna wielka masakra i syfffff.....

Pracownica
@anonymous

Potwierdzam

Izolda

Co ciekawego dzieje się w tej fajnej firmie? Tak wam dobrze, że nie chce się pisać?

Lidia

Kto pracuje w EDMUND KOCZOROWSKI? Opowiedzcie coś o systemie premiowym, czy jest coś takiego w ogóle?

tfu

Świetnie że zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o prac (usunięte przez administratora) o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a tak przynajmniej można jeszcze liczyć na jakieś socjale w tym zakresie.

lol

Hahaha te ktore pracowaly za Edmunda juz synalek pozwalnial . Umow nie ma , srodki smiech na sali syf kaszana i prochy , I oczywiscie 3 lizaki

Sandra
@lol

Edmund nigdy nie zatrudniał pracowników :) pozdrawiam córka synalka ;)

kłoda

Ten pracodawca nie miał zdaje sie porządnej kontroli z PIP.Wystarczy 1 dobry tel. Odwiedza go nawet bez umowienia wizyty. Zapewniam, że da sie!!!!!

s

a ja odradzam,ta praca to wyzysk na maksa

reni

Po roku mam umowę na czas nieokreślony więc nie wiem o czym mówicie ;) Poza tym Nitro piszesz bzdury ja dostaję na sklep listę chemii na miesiąc którą dostaje i ode mnie zależy ile czego zamówię sobie na miesiąc. Szef jak każdy człowiek ma lepsze i gorszę dni, lubi marudzić ale da się wytrzymać.

marzena

zmiany kolosalne. szef miał wcześniej problemy osobiste z tego co wiemy i wycieklo z firmy. nie ma problemu jezeli chodzi o urlop. wiem ze na jednym ze sklepów byla sytuacja gdzie dziewczyna byla chora i szef do niej zadzwonił ze może być do konca tygodnia na zwolnieniu jesli chce żeby się wyleczyla calkowicie i odlezala chorobę.

pracownica

Nie zgadzam się z większością wypowiedzi tu... Na początek umowę dostałam na pół roku. Została podpisana kolejna na 2 lata. Jeśli chodzi o wolne nigdy nie było problemu. Chemię i środki czystości, kawę, herbatę oraz cukier zamawia się co 3 miesiące i samemu wybiera się jakie ilości są potrzebne. Szef.. Wiadomo nie zawsze może świerkać humorem, bo wtedy wszyscy na głowę by mu weszli. Znam dziewczyny, które pracują 13 lat i jakoś nie narzekają.. A tak poza tym... Wypowiadają się osoby, które chyba faktycznie nie mają pomysłu na swoje życie skoro nawet nie wiedzą u kogo pracują... W nazwisku jest O, a nie A! (usunięte przez administratora)! Jak szef ma się nie denerwować skoro kobieta nie wie nawet u kogo pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski - Połajewo

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski