Opinie o Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. w Lisi Ogon

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. w Lisi Ogon

Specjalista ds. Rozl. Nowy wpis

Dzień dobry, firma poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. Rozliczeń, czy ktoś mógłby podzielić się informacjami, jak wyglada rekrutacja i sama rozmowa kwalifikacyjna. Jakie są warunki i atmosfera w tym dziale. I oczywiście na jakie można liczyć wynagrodzenie z 10 letnim stażem na podobnym stanowisku? Z góry dziękuję.

Pedro Nowy wpis

Dobry pracodawca lecz każdy zastanawia się jak bardzo spowolni się gospodarka i jak to przetrzymamy ale firmę polecam.

Ona32 Nowy wpis

W firmie Samwo można zaobserwowac brak przestrzegania zasad i przepisów dotyczących ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19. W czasie rekrutacji żaden z pracowników nie posiadał maseczki, wręcz jest to wyśmiewane. Laptop na którym należy wykonać zadania nie jest zdezynfekowany. Jest jeden długopis z którego korzystają wszystkie osoby odbywające rekrutację. Prezes na rozmowie zadaje pytania zakazane czyli związane z życiem prywatnym (stan cywilny, posiadanie dzieci) i... jest bardzo zainteresowany zarobkami!!! Wręcz prostacko pyta się: ile Pani zarabia? Na brak odpowiedzi reaguje w sposób chamski, mówiąc, że nie podając swoich zarobków zmniejsza się szansę na zatrudnienie.

Ona 36 Nowy wpis
@Ona32

A na jakie stanowisko Pani aplikowała? Czy może Pani coś wiecej opowiedzieć o samej rektutacji, teście, zadaniach? Rzeczywiście, takie pytania prywatne nie powinny paść na rozmowie. Jest to kategorycznie zakazane i świadczy tylko o osobie, która je zadaje.

Dove

Czy ktoś wie jakie są pytania na rozmowie lub zadania? Jakie warunki finansowe firma oferuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Na samym początku jest sprawdzian z pytaniami tak jak w szkole. Następnie jak przejdziesz ten etap to zapraszają Ciebie na rozmowę ustną. Grup SBS powinna zlecić poszukanie odpowiedniej osoby na to stanowisko do biura pośrednictwa pracy.

Dominika
@Adam

Wiesz czy, na wszystkich stanowiskach do SBS robią takie testy? O jaką posadę Ty się ubiegałeś? I jakie padły pytania?

Tymon

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Agnieszka

Dobrze się pracuje w tej firmie?

Pez

Był ktoś na tych testach ? Jakie warunki pracy ?

Trener

Mam wrażenie, że jak firma jest dobrym pracodawca i pracownicy są zadowoleni z pracy to nie ma komu piać opinii. chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na takie wpisy.

Klemens

A jakie zadania są na tych testach?

ciekawy

jade tam na rozmowe jaka umowa auto zarobki dzialnosc czy umowa o prace jaki test

Sam
@ciekawy

Czesc i byłes na rozmowie na jaki teren ciekawy

ew

@grosspolen wiesz co teraz to oni juz zakonczyli ta rekrutacje chociaz ostania oferta jaka sie pojaiwła to byla jakos na poczatku czerwca ale najwidoczniej juz kogos do pracy po prostu sobie znalezli

grosspolen

Co to za wymagania na przedstawicieli handlowych? Testy kwalifikacyjne z "matematyki handlowej"!!?? Pierwsze słyszę że istnieje taka matematyka. O tego jest kalkulator lub program sprzedażowy w kompie.

admin

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Samwo Sp. z o.o. Składy Budowlane lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. - Lisi Ogon

• Jak się pracuje w Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o.
  • Jeździecka 12
    86-065 Lisi Ogon

Składy Budowlane Samwo Sp. z o.o.