Opinie o Polskapresse w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polskapresse. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polskapresse o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskapresse w Wrocław

Czy Polskapresse ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Polskapresse?

Szalony

Cześć, w Polskapresse nie ma nadgodzin, ponieważ firma o takiej nazwie już nie istnieje. Polska Press Grupa - to zależy w jakim dziale. Najlepiej zapytaj na rozmowie rekrutacyjnej. Na takich formach ludzie zazwyczaj piszą głupoty ;-) Redaktor Naczelny

Aleksander
@Szalony

To prawda, że głupot tu nie brakuje, tym niemniej warto się przez nie przedzierać, by rozeznać potencjalnego pracodawcę. Skorzystam z okazji i zapytam o coś, co mnie zdumiało w ogłoszeniu, dotyczącym pracy dziennikarza. Chodzi mianowicie o "pracę na bazie celów do wykonania", "o perspektywę biznesową i szerokie horyzonty". Co to w praktyce codziennej pracy znaczy? Poproszę również o pobieżny opis warunków zatrudnienia, jak chociażby wysokość wynagrodzenia, organizacja i podział pracy.

xyz
@Aleksander

To prost - dziennikarze w PPG mają do wyrobienia odsłony - miliony odsłon dla każdego oddziału osobno i wszystkich razem, z tego są rozliczani. W praktyce wygląda to tak - handlowcy mają plany finansowe, dziennikarze osłonowe. Jeśli nie wyrobisz swoich milionów przyszłość raczej marna.

@xyz

Czyli teoretycznie nie liczy się tu sam w sobie kontent tylko to jak się sprzeda treść odbiorcy? Na spokojnie więc głupoty przejdą?

xyz Nowy wpis
@Karolina

Nie. Liczy się treść, w którą czytelnicy będą klikać. Treść, która jest nieciekawa, nie jest bieżąca, powtarzalna - to nie łapie. A miliony czekają :)

Iza Nowy wpis
@xyz

A firma daje narzędzia do mierzenia lub poszukiwania tego co jest klikalne? Wiesz miernik fraz kluczowych czy aktualnych popularnych fraz?

xyz Nowy wpis
@Iza

Nad tym pracuje cały zespół specjalistów. Oprócz tego każdy dostaje dzienne raporty swoich postępów - widzisz co się u Ciebie klika a co się nie klika...

Iga

Dla tych ,którzy potrzebują auto z pewnością ono będzie. Firma generalnie dba o pracowników

XYZ
@Iga

Zależy o którym regionie mówimy Auta służbowe są w centralach w redakcjach regionalnych ich nie ma

Jakie narzędzia pracy zapewnia Polskapresse? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

xyz

Auto służbowe to marzenie ściętej głowy, nie ma co się (usunięte przez administratora). Jeśli jest auto to jedno dla wszystkich i to w centrali

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polskapresse odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nie

Polskapresse zmieniła nazwę na Polska Press.

tola

tu chyba jakaś dziwna zbieżność z nawą znanej w całej Polsce Polska Press. Może to jakieś powiązane firmy?

szukająca pracy

byłam na rozmowie,wydaje się całkiem ok. Czy na serio jest aż tak źle? Prezeska, dyrektor aż tak utrudniają życie?

spolegliwa

niestety muszę zgodzić się z wpisem "wolna", nic dodać, nic ująć [usunięte przez moderatora], język podwórkowej łaciny z ust przełożonych nie należy do rzadkości a kompetencje dyr biura reklamy? Dużo by mówić :-)) Jeżeli szanujecie się chociaż w minimalnym stopniu odradzam.

WOLNA

Polskapresse - czytaj Polska DEPRESSE!!!! Najgorsza praca na świecie ! [usunięte przez moderatora]!!! Urlop ? temat tabu ! jeżeli się wybierzesz to możesz oczekiwać zwolnienia..... Zaczynając od prezeski, przez dyrektora, kończąc na kierownikach w oddziałach ! TO skanad co się dzieje w tej firmie ! Ludzie tyrają, wysłuc (usunięte przez administratora) ą ciągłych obelg i do tego jeszcze pensja marna :/ Ludzie nie mogą sobie pozwolić na chorobowe ! bo liczy się tylko plan i żeby go wykonać. Słabe produkty do sprzedaży, a oczekują nie wiadomo czego ! Nie polecam !!! Można się tylko depresji nabawić i zrazić do każdej innej pracy ! To co tam się dzieje to do sądu się nadaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskapresse - Wrocław

Polskapresse