Opinie o Eco-Vital w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-Vital. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco-Vital o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Białystok

jaaachu

i dzienni i zaoczni. ;) stawka jest rozna, ostatnio np mialem 7,5 i premii 940 przy 154h inni maja duzo wiecej, inni mniej

zainteresowany

mam pytanie jakiego typu usługi sprzedajecie dla firm, i czy wasza praca jako przedstawicieli handlowych polega na tym, że macie określony region i jeździcie po firmach i namawiacie na dane usługi????

karol

super furami. ;) po calej polsce praktycznie. praca bardzo ywmagajaca ale wyplata wynagradza. mi tam sie podoba. bylo paru ktorzy marudzili i sie zwolnili.

Diabel08

mam pytanko, jak wygląda praca w tej formie? Czym jeżdzicie i jakie tereny macie?Pozdrawiam Diabel

Telemarketer

Szkolenie pierwszego dnia trwalo od 9:00 do 13:00. W tym czasie prowadzący przedstawil po krótce czym sie zajmuje Eco vital, i na czym będzie polegac nasza praca w telemarketingu. Następnie kazda osoba dostała skrypty , na jakich pracuja telemarketerzy tzn tekst jaki trzeba czytac za każdym razem kiedy dzwonisz by rozdac zaproszenie. Potem pokazano nam program na jakim będziemy pracować. następnego dnia szkolenia ćwiczyliśmy z przydzielona osoba skrypt a potem między sobą, na koniec zostalismy podpięci pod telemarketerów i nasluchiwaliśmy jak oni to robia i jak to wygląda w praniu. Kolejny dzień to juz twoja wlasna praca, przy przydzielonym stanowisku.

Nie zadawano nam żadnych pytań. My zadawaliśmy pytania dotyczące pracy.

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
sandra

Czy jutro jest szkolenie na ph w łodzi ?

===

Z tego co wiem to szkolenie ma być w poniedziałek 8 kwietnia a nie 9.

nowa

Hej,czy ktoś może coś wie na temat szkolenia 9-10 kwietnia?Czy się odbędzie?

Nowa

Czy ktoś wie ile zarabiają trenerzy (szkoleniowcy) w Białymstoku, trwają teraz rekrutacje na to stanowisko?

przedstawiciel handlowy

hej, moja znajoma pracuje w eco jako przedstawiciel handlowy raczej chwali sobie ta prace bo jest to tylko 3 dni w tygodniu. no ale niestety bardzo ciezkiej pracy, od rana do poznego wieczora. sam myslalem aby sie tam wkrecic, tylko mnie racze interesuje ta oferta na szkoleniowca grup sprzdazowych. czy ktos z forumowiczow moze jest na tym stanowisku i moglby mi cos na ten temat powiedziec? :)

kluseczka

zarobki telemrketerow sa raczej z roznicowane. u mnie w poznaniu ludzie roznie zarabiaja. jedni przy 120 godzinach w miesiacu zarobia 1000 złotych inni 2300 wszystko zalezy od skutecznosci i wysokosci premii. no i czy sie wygrywa w konkursach. :p bo co tydzien jest pracownik tygodnia a co miesiac pracownik miesieaca. do tego jakies konkursy swiateczne, na dzien kobiet, walentynki itp.

przedstawiciel handlowy

hej, pracuję jako przedstawiciel handlowy. Piszę tu, ponieważ jestem ciekawy jak wyglądają zarobki telemarketera w eco vitalu. Myślałem, aby mój syn spróbował jako telemarketer, bo na Ph to on sie raczej nie nadaje, ale jestem ciekaw czy wyciągnie około 3 tysi miesięcznie przy przepracowaniu około 150 godzin w miesiącu? Bo wiem, że macie duże premie od sprzadaży. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

noomi

też mi się praca podoba, tylko szkoda, że nie mogę zostać trenerem. próbowałam już raz i lipa.. moze w przyszłym miesiącu. ;)

łuki

praca jest super! bardzo ldugo szukalem czegos odpowiedniego dla mnie i w koncu znalazlem. siedze, dzownie, zapraszam. i dostaje kase. czy moe byc cos prostrzego?

zośka

praca jako tako. nic nowego zapewne nie powiem - super jest to, ze pracujemy z mlodymi ludzmi. :) i zawsze juest duzo smiechu i zabawy!

jerych

Marto, czemu miałoby Ci się nie udać? :) Jeżeli się starasz, to nie ma szans, abyś nie została w tej pracy. :) Ja akurat pracuję w Toruniu i bardzo mi się podoba. Czasem jest urwanie głowy, dużo do roboty, ale jak się potrafi zorganizować swój czas, to da się radę.

Marta-Eco-Vital

Dobrze mi tu i na chwilę obecną nie zamierzam zmieniać pracy. Wolałabym zostać tu na stałe. mam nadzieje, że mi sie uda.

Emi
@Marta-Eco-Vital

Co znaczy pracujesz ile możesz? Nie ma narzuconej ilości godzin w ciągu dnia ?? Można pracować krócej lub dłużej?

Anka

Ja moge polecic prace telemarketera. jest mniej wymagajaca i angzaujaca od pracy przedstawiciela handlowego. ;)) zarobki ok 8 na godzine, pracujesz tyle ile mozesz

Maciej

wróciłem wczoraj z delegacji w Warszawie, było ciężko bo prowadziłem przez całą drogę do i z powrotem, ale opłaciło się, bo kolejny taki wyjazd powoduje, że nabieram doświadczenia w tym co robię. Sprzedaż bezpośrednia nie jest zajęciem dla wszystkich. Mięczaki, które smrodzą na tym forum po prostu nie dały rady. Dobra robota z wynagrodzeniem w granicach 6-10 tys. zł

michalina

pracuje jakos przedstawiciel handlowy, i jestem bardzo zadowolona. malo tego, pracuje z 2 kolezankami, ktore ta prace mi polecily. jesstem bardzo zadowolona. Mieszkania sluzbowe sa wlasnie o bardzo wysokim standardzie! no i zarobki bardzo dobre, zadnego wciaskania nie ma, tylko sprzadaż naczyc 3 generacji osobom chetnym..

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Białystok

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital