Opinie o Hermes w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hermes. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hermes o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes w Poznań

Marta Nowy wpis

Podacie dokładny adres firmy?

Inc

Tygrys skad ty masz takie informacje o zarobkach w hermesie chyba z tych szparagów ;) problemy to masz ty ze samym sobą ;) jak jestes taki madry to napisz swoje imie i nazwisko konfidencie a nie piszesz farmazony pod przybranym nickiem, taki z ciebie odwazny czlowieczek? :)

@Inc

"....przybrany nick..." podoba mi sie. Jestem bojazliwym kretynem i nie napisze swojego imienia i nazwiska. Na 100% zbierajac u Bauera szparagi zarobisz lepiej niz w mechanik Hermesie. Chcesz mi pomoc jedz Szparagi. Jak najwiecej. Rozwiazesz wszystkie moje problemy. SZPARAGI SA ZDROWE !!!

Szyderca Nowy wpis
@Inc

Przygadał kocioł garnkowi...a sam smoli :-D>

Bartosz Nowy wpis

Chyba zapomnieliście o tym forum, a szkoda!!!

marcineek Nowy wpis

no i jak jest w praca u nich? bo widziałem teraz, że nową ofertę jako Przedstawiciel ds. sprzedaży produktu: rękaw foliowy i worki foliowe, no ale jak wyglądają u nich teraz pieniądze na tym stanowisku wiecie może?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
NOWY

CO DO PŁACY TO ZALEZY OD CIEBIE SAMEGO CO POTRAFISZ JAK SOBIE RADZISZ W PRACY ZA ROK WAM PODAM ILE DA SIE ZAROBIC

xx

mozecie rowniez przejsc na ten watek o hermes http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,13713

Tygrys

MAMY W TYM ROKU JEST BARDZO DUŻY URODZAJ NA SZPARAGI WYSOKIE ZAROBKI GWARANTOWANE!!! Zbieracze poszukiwani !!!

Alojzy

A tu ta sama bida, aż żal... mi Was...

Etharin

Z tego co wiem moja stawka była bardzo wysoka więc nie chcę kłamać, z tego co rozmawiałem są w stanie dać 3000zł na rękę z wielkiej łaski. Inna firma na to samo stanowisko daje więcej i to bez żadnych dyskusji, lecz nie będę zdradzał co i jak.

Tygrys

Pilnie posuzkiwani: - Pracownik zbioru – szparagi - Pracownik szklarni – truskawki - Pracownik szklarni – papryka - Pracownik szklarni – pomidory SZPARAGI SA ZDROWE !!!

Jpman

Bo Hermes to jedna Rodzina.

Tygrys

Rozumiem że technik utrzymania ruchu z wiosennego naboru był nierobem. Jego następca również i zarabia teraz w Praktikerze 1300 na rękę. Nowy napewno też będzie nierobem? Może lepiej omijać Hermesa i jechać na szparagi do Niemiec.

Etharin
@Tygrys

W UR koło 2400zł na rękę lecz kierownik ma swoje fochy i jakoś się nie układa praca, po za tym nie słucha innych. Obecnie firma ma problemy z pracownikami więc może warto powalczyć... nie raczej nie

Ty

nieudacznicy i nieroby nie utrzymają się w Hermesie, później wyjeżdżają do Niemiec na szparagi lub ściemniają i robią w Praktikerze zarabiając 2/3 tego co w Hermesie i zgrywając pawiana tu na forum :D haha

Tygrys

Przy SZPARAGACH atmosfera musi byc klawa. Kazdy ma noz do wycinania SZPARAGOW. Jak by atmosfera byla zla to bysmy sie wszyscy pochlastali. A jak by ktos za dlugo patrzyl i donosil to mogl by oczy stracic. Jak by mnie przyjeli do HERMESA to mogl bym werbowac ludzi do zbierania SZPARAGOW.

Tygrys

Rozumiem. Jak by mnie przyjeli to o SZPARAGACH z nikim nie lepiej gadac. Nie bede mowil ile mi BAUER placil od peczka.

aha

Że co??? Zgodna, zdrowa i dobra atmosfera... TA JASNE!!!! Sami konfidenci!!!Na szeroką skalę zarysowana obłuda!!!!

Tygrys

Zima u BAUERA nima roboty. Chyba zloze aplikacje. Da sie w HERMESIE przezimowac, wiosna wracam do szparagow.

Tygrys

Dzis przeczytalem ogloszenie firma HERMES poszukuje Technik Utrzymania Ruchu. Miejsce pracy: Poznań (okolice) Nastepny technik sie wypalil? Widze ze jest to gorace stanowisko. To chyba trzeci w tym roku. Chcesz miec zrobiana robote musisz placic.

zaczek

a jaki w ogole jest tam park maszynowy? zzera mnie ciekawośc bo myslalem zeby isc spytac o pracę, wymienic chyba mozecie. moze mu za malo placili i zrezygnowal u nas tez tak bylo

Niemiecka spółka córka-pasierbica.

ed
@Tygrys

jaki kierownik taka jego praca, kierownik produkcji to funkcja nie człowiek... jak ją spełniał to inna sprawa, jakie miał koszty np. dojazdu... sami sobie odpowiedzcie i tyle w temacie. Firma całkiem fajna, zarządzana z głową, bo życzę każdej firmie człowieka i szefa jakim jest RL. W Polsce wszyscy narzekają. Pozdrawiam

@ed

Narzekaja. Ceny w Polsce sa o 30% nizsze lub takie same jak w Niemczech. Zarobki w Hermesie sami sobie odpowiedzcie i tyle w temacie. Ciekawe jak postapi RL gdy ludzie przestana narzekac i sie zbuntuja.

@ed

W ciemno stawiam ze Kierownik produkcji mial koszty przynajmniej 2 razy nizsze od jego niemieckiego odpowiednika. Zgaduje ze z Niemiec dostal przykaz aby je onizyl pewnie 4 razy - Polski czarnuch wytrzyma. Jak bedzie fikal to na smieciowce mozna mu przeciez bez problemu podziekowac. RL to szef czy raczej "Hampel mit Seilen in Deutchland" ???

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes?

Kandydaci do pracy w Hermes napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042