Opinie o STEMOR Jan Trzaska Sp. K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STEMOR Jan Trzaska Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STEMOR Jan Trzaska Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEMOR Jan Trzaska Sp. K. w Szczecin

Mirek

A jak wygląda praca na stanowisku serwisanta elektronika ? Mam duże doswiadczenia na podobny stanowisku. Czy warto sprobować zatrudnić się w danej firmie?

@Pieter

Spoko, dzięki za wytłumaczenie. Fajnie wiedzieć, że i tu liczy się pasja, choćby do samodzielnego działania i uczenia się w ten sposób. Wiesz, czy firma zwraca uwagę głównie na doświadczenie i wykształcenie, czy są nastawieni na praktyczne sprawdzanie umiejętności kandydata? I czy robią Wam szkolenia, czy każdy sam w tym zakresie działa?

Po spojrzeniu na ostatni wątek zastanawiam się jak często elektronik dostaje podwyżkę? Dosłownie miesiąc temu ktoś przytoczył maksymalne zarobki do 9 000 zł a ja tu przychodzie z oferta na 10 000 zł. : ) piszą o pracy do 16:00 ale mogą chyba wychodzić nadgodziny. jak częste?

Z tymi widełkami to jest tak, że jak się zapytałem po co pytanie o oczekiwane zarobki przeze mnie jak w ofercie jest podana stawka, to dowiedziałem się w odpowiedzi, że po rozmowach z kandydatami jest robiony wybór na podstawie tego kto chciał najmniej.

pik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam, czy na bhp warto iść do firmy? duży zakres mają jak na behape

Wygasła mi oferta dla elektronika, nie mogę w nią wejść by poczytać o zakresie obowiązków, może tu by ktoś z nimi pomógł? Jedyne co widzę to widełki liczone od 4500 do 9000 zł. zastanawiam się na jakich zasadach można osiągać właśnie ten górny próg

Szefuńcio Nowy wpis

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje montaż, pomiary i diagnostykę układów elektronicznych. Trzeba dysponować wiedzą i doświadczeniem w zakresie techniki cyfrowej i w szczególności analogowej - o co w dzisiejszych czasach trudno, bo większość pseudo "elektroników" po aktualnych studiach nie ma o tym drugim bladego pojęcia. Górny próg osiąga się jeżeli coś się potrafi, ma ambicje i rzetelne wyniki. Więcej też bez problemu można, ale to już wyższa (w dzisiejszych okolicznosciach, gdzie każdy chce, ale mało umie) szkoła jazdy :)

Serwer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Witam Obecnie jest przerpowadzan rekrutacja na kierownika magazynu . Na co firma zwraca uwagę podczas rekrutacji ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mirek

Pieter
@Mirek

Temat rzeka - praca wyglada tak, ze siada sie przy stole i naprawia elektronike przy uzyciu roznorakich narzedzi i urzadzen :) lub bierze udzial w produkcji wlasnej (tez taka jest). A tak na powaznie - z tego co mowia ludzie z dzialu, dziedzina ponoc juz tak sie rozrosla i podzielila na specjalizacje, ze ciezko znalezc "czlowieka orkiestre", wiec podejrzewam ze warto, jezeli sie takim jest. Na specjalizacje w serwisie elektroniki, oprocz produkcji oprogramowania chyba jeszcze musimy poczekac.

@Pieter

Na jakie specjalizacje podzielił się ten dział? Szkolą z tego powodu elektryków, żeby każdy dostosował się do swojej roli? Czy jak wygląda tu kwestia rozwoju i organizacji pracy zespołu?

Pieter

Nie dział się podzielił, tylko w zawodzie już nie ma elektroników od wszystkiego, są od analogów, cyfrówki, przetwarzania sygnalów itd. A z elektryka nie da sie zrobic elektronika, bez studiów, lat pracy lub mega zacięcia do działania i talentu, to zupelnie nie ten poziom... Elektrykow szkolą na stanowiska elektrykow, brygadzistow, ale xzasami trafi sie taki "rodzynek" ktory super sobie radzi z innymi zadaniami - to go tam biora. Aktualnie jest wielkie cisnienie na kadry w serwisie - tyle wiem, bo brakuje kumatych ludzi z konkretna wiedza.

@Pieter

Na stronie internetowej Praca.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy STEMOR Jan Trzaska Sp. K.. Poszukiwani są Inżynier Utrzymania Ruchu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Dużo tam ludzi z Ukrainy pracuje ?Ktoś może napisać ?

Futro

Trzech jest u nas, wiecej z tego co slyszalem na razie nie bedzie, bo nie moga pracowac na wojskowych statkach i obiektach. Ale to tylko slyszalem, a czy na pewno - nie wiem

Hanna

W związku z profilem działalności firmy, którą jest zajmowanie się systemami okrętowymi, nie dziwi mnie fakt, że w opiniach pojawiają się komentarze o dość wymagającym poziomie pracy. Czy to samo dotyczy pracowników biurowych? Wolą podczas rekrutacji jak mają pojęcie na temat okrętów czy raczej z czystym sumieniem powierzają im zwykłe zadania bez mieszania w konkrety o działalności?

Kingsajz
@Hanna

Ja nie pracuje na statkach i nie wymaga sie ode mnie wiedzy fachowej w zakresie dla serwisanta, dla biura tez pewnie nie beda chcieli. Za to szykowac sie nalezy na duza odpowiedzialnosc za sprawy otrzymane do ogarniecia, tutaj raz sie dostaje polecenie w postaci prosby, moze jedno przypomnienie - potem moze (ale nie musi) byc afera. No ale taka praca, w biurze i ogolnoe w firmie spokoj i luzna atmosfera ale papiery i sprawy MUSZA byc na miejscu i na czas zalatwione

Elżbieta
@Kingsajz

Duża odpowiedzialność? Możesz podać jakiś przykład za co można być konkretnie odpowiedzialnym i jakie konsekwencje jak sie popełni jakiś błąd?

Kingsajz
@Elżbieta

Duza odpowiedzialnosc za sprawy ktorych sie podejmujesz polega na tym, ze od Twoich dzialan zaleza losy ludzi na wyjazdach, jakosci organizacji pracy na miejscu, ewentualnych durnych przestojow w oczekiwaniu na przepustki na bramie, ktorych nie zalatwilas, bo zapomnialas - za co przynajmniej dziesieciu chlopa bedzie Tobie bez limitu kołki na głowie ciosać i wyrazac slusznie swoje niezadowolenie. A poza tym - pensji nikt nie urywa, co najwyzej opr od szefa, kierownika produkcji i tyle + wychodzisz na idiotke. Jeszcze nikogo nie zwolnili za to, o dziwo ludzie sami sie reflektuja na czas, ze nie ogarniaja...

Sebastian
@Kingsajz

A jak często się zdarza, że ludzie w biurze dochodzą do wniosku, że ta robota ich przerasta i pora ją zmienić? No i co na to sama firma, stara się jakoś ludzi zatrzymać a wcześniej pomóc im, choćby poprzez odpowiednie wdrożenie i dalsze szkolenia?

Futro

Zjechałem z zagranicy jakieś dwa lata temu, pracowaliśmy wcześniej więc nie miałem żadnego okresu próbnego - od razu pełna umowa o pracę, uczciwa firma, może nie te pieniądze co w niemczech czy u norwegów ale szanują ludzi, bardzo solidny zespół mają i prowadzących, ambitne projekty, przynajmniej te przy których pracuję. Zresztą nietrudno zauważyć, że jeżeli naprawde jest trudny, specjalistyczny temat do zrobienia to ich w pierwszej kolejności biorą wszyscy w Szczecinie, a dużo też w trójmieście.

Justyna
@Futro

A zarobki porównywalne do tych za granicą? Ile tu można dostać? Warto było zjechać? Mógłbyś napisać jeszcze jak z atmosferą w firmie?

@Justyna

Atmosfera może nie rodzinna, bo chyba za dużo już tutaj ludzi na rodzinę ale przyjemna, przynajmniej na statkach i w biurze Jak w serwisie i u dłubaczy-elektroników nie wiem, ale na smutnych nie wyglądają. Kasa raczej mniejsza niż za granicą, ale tutaj wracam normalnie do domu, mam czas dla rodziny, weekendy, mogę zaplanować urlop. Od czasu do czasu też gdzieś mnie wyślą za granicę, czyli dieta, czasami premia wyjazdowa. Jeżeli ktoś chce więcej, zawsze może wziąć się za prowadzenie brygady lub małego remontu, za to też są dodatkowe pieniądze - to tylko kwestia chęci.

Sebastian
@Futro

Jest na stronie, że chcą zatrudnić elektromonterów/elektryków, również bez doświadczenia. To znaczy, że przeprowadzają szkolenia? I ile na takim stanowisku mogą na początek płacić?

Oleh

Krotkon tam pracowalem, dlaczego nie bede opisywal. Duzo wyjazdow, zamieszania, raz jeden raz drugi statek. Ale zaplacone bylo jak umowione, specyficzna praca. Mam rodzine, szukam czegos spokojniejszego. Maja zasady.

qwerty

Witam, jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko inżynier serwisu? Po jakim czasie od momentu wysłania cv firma kontaktuje się z kandydatem? Jak kwestie są poruszane na samej rozmowie o pracę? Po jakim czasie dają odpowiedź kandydatowi czy jest zatrudniony? I jakie są wasze wrażenia po rekrutacji?

Iza
@qwerty

Podpinam się pod pytania! Mnie również bardzo ciekawi, jak w STEMOR przebiega cały proces rekrutacyjny - może jeszcze znajdzie się tu osoba, która zechce pomóc. Z tego co wiem, to nadal szukają tam teraz Inżyniera serwisu morskiego. Zdecydowałeś się ostatecznie aplikować, czy darowałeś sobie?

Endrju

Dobre miejsce do pracy po prostu. W ymagajace projekty, ludzie z otwartymi umysłami, spoko pieniądze. Nie dla leniów i (usunięte przez administratora)

@Endrju

A jak oceniasz możliwości rozwoju w STEMOR? Ciekawi mnie, czy pracownicy mogą liczyć na kursy podnoszące kwalifikacje i awanse. Zastanawiam się również, jak wygląda kwestia premii oraz dodatków pozapłacowych, takich jak karta sportowa czy prywatne ubezpieczenie. Może firma oferuje też jakieś inne benefity? Napisz proszę, czy pracodawca oferuje umowę o pracę, czy też inne rodzaje umów.

J.F
@Marta

Raczej szkolenia niz kursy, od tandety typu zamykanie przejsc kablowych - ale niestety potrzebnej, bo i to trzeba umiec robic, po bardziej skomplikowane tematy "komputerowe". Prawda jest taka, ze dla pracownicy z odpowiednim wyksztalceniem doskonale radza sobie z pozyskiwaniem wiedzy i psu na bude im prelekcje ze 'sterownikow' , central ppoz, bo sami ogarna temat lepiej niz 'handlowcy-inżynieżowie' wsparcia technicznego, ktorzy prowadza takie szkolenia. Cale szczescie, ze nie mamy na stronie certyfikatow typu 'zalewanie przejsc kitem', 'spawanie swiatlowodow' albo 'kurs programowania PLC', to by dopiero wstyd byl... Takze szkolenia sa, ale nie traktowal bym tego jako glowny sposob podnoszenia kwalifikacji, raczej jako dodatkowa metode, podstawa to praca i projekty, wdrozenia - to tam sie uczy.

Kamil

Czy przynosi się prace do domu?

J.F
@Kamil

Jak cos to przychodzi sie pozniej do domu ze statku, ale czy sie prace tam przynosi - raczej nie, to nie korpo z papierami 'na jutro' do zrobienia i durnymi zadaniami na ostatnia chwile, bo szefo o czyms zapomnial

Iza

@norek a możliwość awansu jest?

Endrju
@Iza

Jest - "ścieżkę rozwoju" podali mi przy rozmowie kwalifikacyjnej - dla inżynierów jest kilka stopni wtajemniczenia, potem w zależności od predyspozycji ablo bardziej w stronę projektów technicznych, albo w stronę handlowo-finansową - tak mi przedstawili. Firma dość młoda więc do zarządzania projektami dotarła na razie tylko jedna osoba, a reszta jeszcze rzeźbi ale jak widać jest to wykonalne i pewnie kwestia czasu aż będzie ich wiecej - inaczej wierchuszka zwariuje od nawału pracy.

Leszek

@Kingdom czyli dobra firma na początek, do nauki tak?

Kingdom

Pracowalem prawie dwa lata, poki co szukam szczescia na morzu - ze wzgleduna kase oczywiscie, swoja droga nie znam serwisu/produkcji gdzie dostalbym tyle co na platformie, ale jak wroce to najpierw zapukam tutaj. Bardzo duzo mozna sie nauczyc, spoko zespol, szanuja.

Norek

Pracuję u nich dorywczo, bo normalnie za granicą. Każdy projekt trafiony finansowo, dobra organizacja, dobra kadra, dobra atmosfera pracy. Szefostwo zawsze murem za pracownikami i normalnie z nimi się rozmawia.

Leszek

Czyli na praktyki miejsce według was bardzo polecane? Wyjdę z większą wiedzą niż zaczynając?

Studenci

Pracować nie pracowaliśmy na etacie, ale mieliśmy praktyki - pierwszy stydzień trochę nudno, cały czas w warsztacie, przekładanie śrubek, materiałów, po dwóch dniach masz dosyć. Póżniej ruszyło, głównie stocznia, wyjazdy, bardzo dużo można się nauczyć, są i praktycy i teoretycy. Ludzie bardzo otwarci i zaangażowani, kilka zespołów wszyscy zżyci, dobra atmosfera. Dla zainteresowanych - polecam, może wyjść coś fajnego. Praktyki niby darmowe a i tak wypłata była.

Antek

Taka cisza na forum może wynikać jedynie z dobrej pracy i zadowolonych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o STEMOR Jan Trzaska Sp. K. - Szczecin

• Jak się pracuje w STEMOR Jan Trzaska Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy STEMOR Jan Trzaska Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEMOR Jan Trzaska Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STEMOR Jan Trzaska Sp. K.?

Kandydaci do pracy w STEMOR Jan Trzaska Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STEMOR Jan Trzaska Sp. K.
4.5/5 Na podstawie 53 ocen.

STEMOR Jan Trzaska Sp. K.