Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o euro jobs - job zone

Pracowałeś w firmie euro jobs - job zone i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
marlena - 2012-10-06 13:04:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Montezy rur na remont platformy. 2012.10.05 Uwaga na ta firme. brak łóżek na kwaterach, kocy, poszewek, poduszek, talerzy, czajnika itd. Brak diet i miejsca w ktorym mozna przyzadzic posilek. Firma prosi po 2 tygodniach o dostarczenie naszych umow bo ich zaginely w jakis sposob. W bergen na lotnisku nie czekal nikt ani nikt nie odbieral telefonow. omijajcie to[usunięte przez moderatora] jesli mozecie. koordynatorka [usunięte przez moderatora]mowi ze koldry nie ma w umowie i ze trzeba ja kupic samemu :) pozdrowienia dla tej [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro jobs - job zone

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy euro jobs - job zone?
Zadaj pytanie
x