Opinie o Stalbud - Mariusz Kurek w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stalbud - Mariusz Kurek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalbud - Mariusz Kurek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalbud - Mariusz Kurek w Kraków

Mona Nowy wpis

Czy ten Pan Mariusz jest faktycznie niebezpieczny czy to tylko taki erotoman gawędziarz? Pytam bo pisze do córki.

Xxx

Czy ktoś jeszcze poszukuje tego (usunięte przez administratora)? Mam dokładny adres, gdzie aktualnie przebywa.

@Xxx

A gdzie go tak właściwie zdobyłeś? I nie boisz się od tak na lewo i prawo go rozdawać?

Zenek
@Xxx

Podaj jego adres. Nie zapłacił mi kasy.

Agata Nowy wpis
@Zenek

Nie lepiej żeby policja się tym zajęła jak już? Bo z takich osobistych interakcji to problemy mogą jeszcze wyjść

Zenek. Nowy wpis
@Xxx

Podaj mi prosze jego adres. Szukam go. Nie zapłacił mi za robotę.

Irena Nowy wpis
@Zenek.

Nie lepiej powiadomić PIP? Miałes umowę?

sz

W grudniu koleś zaczepił mnie w galerii handlowej i zaproponował udział w reklamie swojej firmy w środkach komunikacji miejskiej. Kusił dużą kwotą. Podałam numer i raz się spotkałam, bo nalegał by było jak najszybciej - ''reklama jest wykupiona od połowy miesiaca''. Na spotkaniu wszystko ok, oprócz tego, że mało mówił o samej reklamie, a więcej wypytywał o moje życie osobiste. Potem dostawałam od niego smsy, czy chcę się spotkać za pieniądze, czy chcę być hostessą i występować w bieliźnie i same erotyczne podteksty. Reklamy żadnej nie było. Kontakt się na szczęście urwał, gdy przejrzałam na oczy. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dziewczyny, uważajcie!

Dziewczyna
@sz

Mnie wynalazł na Facebooku wysyłał zdjecia swojego białego super auta i wklejony tekst który napewno rozsyła hurtowo o kampanii reklamowej gdzie rzekomo szuka kobiety która zostanie twarzą. :))

Proszę o informację na temat s
@sz

Proszę o dane innych kobiet, które podobnie jak ja stały się ofiarami tego stalkera ma następujący e-mail: zegarek2005@tlen.pl W grupie siła

@Dziewczyna

Serio? I co dalej tak w sumie czy nie zareagowałaś nawet?

Xxx

To moj sasiad, ktory nieładnie sie zachowal. Sprawa jest na policji. Jest poszukiwany. Nie otwiera im, ale to kwestia czasu jak go dojada pod domem

@Xxx

Nieładnie się zachował? O co chodzi, że aż na policję trzeba było niby iść?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stalbud - Mariusz Kurek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
sly

Witam, w imieniu właściciela poszukuje porsche panamera- GD490LG, będę wdzięczny za informacje gdzie szukać auta.

Przyjaciel

Wiem gdzie jest to auto. moj mail carlos691@onet.pl

Mam wszystkie dane

Mam wszystkie dane typa

Gdzie pieniądze

Firma Stalbud jak widać w dalszym ciągu (usunięte przez administratora) ludzi. Chce przestrzec wszystkich przed tym szarym typem.

@Gdzie pieniądze

Poszukuję gościa... Jakieś namiary?

Zbigniew
@Gdzie pieniądze

Co takiego się wydarzyło, że przestrzegasz ludzi przed pracą w Stalbudzie? Powiedz coś więcej na temat warunków pracy i atmosfery.

Przyjaciel
@007

Mieszka na Krolowej Jadwigi w Krakowie.Jedzie bialym Porschem rejetracja samochodu GD 490LG. Moj mail carlos691@onet,pl Bezczelny typ

@007

Mam dokladny adres gdzie teraz przebywa

@007

Mam dokladne namiary. Adres i tel

Sylwia

Mogę podać namiar na jego FB o ile do tej pory nie usunie konta a potem założy inne.

Zwykły zboczeniec! Dziewczyny uważajcie! Wypisuje z propozycjami o bycie twarzą znanej firmy deweloperskiej, gdy odmówisz, nie daje spokoju i proponuje spotkania, wysyła zdjęcia drogich rzeczy z pytaniem czy się podobają, jest arogancki i bezczelny!! Przestrzegam

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) i krętacz. Wypisuje do młodych dziewczyn proponując im sesje na środkach komunikacji miejskiej promującą firme, przy czym zaprasza na różne dwuznaczne spotkania. Gdy widzi, że ktoś go podejrzewa o (usunięte przez administratora) nagle urywa kontakt. Proszę uważać na tego typa i pilnować córki.

Nowak

Wie ktoś coś na temat pracy jako operator w firmie Stalbud Konstrukcje?

jakie namiary chcesz?aaaa

@były pracownik

Każdy....

Halina
@007

Nijak Wasze wypowiedzi mają się do oceny tego pracodawcy. Możecie podzielić się bardziej przydatnymi informacjami dla potencjalnych kandydatów, jak na przykład wysokość pensji? Oferują w Stalbud jakieś benefity czy premie?

Ewelina

Czy ktoś wie jaka jest obecnie sytuacja w firmie Stalbud - Mariusz Kurek-Kraków , ponieważ ten Panb Mariusz poszukuje inwestora na zakup stali z Ukrainy!!! Przyznam szczeże, że to nie wygląda dobrze!!!! Z góry to wszystko pachnie jakimś przekrętem! Jeśli ktoścz Was coś wie nacten temat to proszę o informacje na emal ewelinagawlikwo@gmail.com !!! Posiadam namiary na tego Pana Mariusza co porusza się autkiem porsh!!! Czekam na sygnały!!!

@Ewelina

Poszukuję namiarów a gościa. Lepszych niż tzw dane rejestrów...

Czaruś

Nikt na siłę nie trzyma w firmie ale skoro ludzie pracują to chyba nie jest tak jak niektórzy napisali.

@Czaruś

A gdzie ta praca? Może bym się załapał...

@Ukrainiec, twój wpis zawiera wyłącznie ogólne określenia oraz bazuje na hasłach. Napisz proszę dlaczego uważasz, że Stalbud oszukuje. Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację? Na forum GoWork.pl nie omawiamy prywatnych spraw pracowników firmy. Czy na prawdę uważasz, że sytuacja z pojazdem jest istotna z punktu widzenia pracowników i kandydatów tej firmy?

@Ewelina, czy możesz wyjaśnić sytuację z samochodem? Dlaczego napisałeś, że ten pracodawca ma problemy z samochodem? Jaki może mieć to związek z warunkami pracy w firmie Stalbud? Dzięki Twojej opinii, inne osoby, które do tej pory wyłącznie obserwowały wątek na pewno włączą się do dyskusji.

@Ewelina, dlaczego twoim zdaniem takie działania firmy nie wyglądają dobrze? To poważne zarzuty wobec firmy Stalbud. Czy możesz uzasadnić i uargumentować swój wpis? Na forum GoWork.pl każdy ma prawo wypowiedzi. Ważne, żeby wpisy były poparte odpowiednimi argumentami. W innym razie mogą zostać ocenione jako niewiarygodne lub jako pomówienie. Czy jesteś kontrahentem czy planujesz zatrudnić się w tej firmie?

Ewelina
@Karolina

Tylko pytam, a nie oceniam!!! Może to doskonały kontrachent!!! Tego jeszcze nie wiem, ale to ustalam!!!! Raczej ma problemy z autkiem!!! Bo ktoś szuka tego samochodziku!!! A to jest dziwna sprawa!!! Ale nie moja sprawa!!! Jestem tylko bootem!!! Pa

Wasze opinie wskazują, że sytuacja finansowa Stalbud - Mariusz Kurek jest nienajlepsza. Czy ktoś, kto zagląda na to forum, mógłby opisać co teraz dzieje się w tej firmie? Czy osoby, którym nie zostało wypłacone wynagrodzenie podjęły jakieś kroki w celu wyegzekwowania go od pracodawcy?

aaaa

masz na niego jakiekolwiek namiary coś o nim wiesz ?

@Transport 1 , czy opisywana przez Ciebie sytuacja, została w jakiś sposób rozwiązana? Wiele osób, nadal korzysta lub będzie korzystać z usług Stalbud - Mariusz Kurek, więc dobrze byłoby dla nich wiedzieć ,jak firma zachowuje się w takich sytuacjach? Forum to miejsce gdzie powinniśmy opisywać pozytywne i negatywne zachowania firmy, więc inni chcieliby się dowiedzieć, więc daj znać innym.

kuy

@ja a może podałbys wiecej szczegółów? no bo powiem szczerze to mi nic za specjalnie nie mówi . Chodzi żebyś podał konkretną sytuacje co ci nie pasowało

Zostaw merytoryczną opinię o Stalbud - Mariusz Kurek - Kraków

Stalbud - Mariusz Kurek
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • os. Tysiąclecia 2 lok. 52
    31-603 Kraków