Opinie o Anna Lębryk Biuro Rachunkowe w Księżpol

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anna Lębryk Biuro Rachunkowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Lębryk Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Lębryk Biuro Rachunkowe w Księżpol

ypao Nowy wpis

wydaje mi się, ze jak się nie moze jeszcze podjąć pracy - ktoś jest studentem na przykład - to zawsze można u nich czegoś nowego się nauczyć i zdobyc doświdczenie.

wisnia Nowy wpis

jeżeli swoją ocenę opierasz jedynie na tych ocenach a nie na swoich faktycznych przeżyciach to nie brałbym Twojej wypowiedzi @Bumcyk tak do końca poważnie. Oczywiście ocena tutaj na goworku jest ważna , ale ma ona być tylko podpowiedzią, że coś może być w firmie nie tak albo wręcz przeciwnie warto się nią zainteresować

vip Nowy wpis

@witek Przecierz nie chodzi tu o adres tylko o pozycje na lokalnym rynku biur rachunkowych i z opini wynika ze na szarym koncu

Deda

To biuro obsluguje i zatrudnia tylko panow

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Lębryk Biuro Rachunkowe. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

vip

A w jakim miejscu jest to biuro Marna obsluga i kompetencje i z tego co czytam kultura a wlasciwiejej brak to nic dodac nic ujac

vip

Odpuść, biuro małe, sprzątaczek nie zatrudniają.

Lona

Praca w tym biurze to chyba zart i to niezbyt dobry Omijaj to biuro szerokim łukiem a wlascicielke jeszcze szerszym Brak kompetencji i marna wiedza o kulturze juz nie wspomne

Best

Kiepsko kiepsko oceniane to biuro i wspolpraca Z tego co slyszalam to klienci rezygnuja ze wspolpracy z ta pania tak ze nie polecam

Inna

Nikt tam nie pracuje to jednoosobowe biuro a jak to wygląda to czytaj wyżej To dla klientów których interesuje kreatywna księgowość

Inna

Widze ze dobrej renomy to biuro nie posiada a i opinie tez nie zachecaja do wspolpracy Jestem tego samego zdania i nie polecam A tak z humorem to (usunięte przez administratora)

?

Podzielam opinie innych osób i absolutnie nie polecam tego biura do wspólpracy Arogancja,a jesli chodzi o kompetencje to marne Kokieteria do potegi az sie robi nie dobrze

Matti

Raz byłam w tym biurze ładnie urządzone jednak nie wiele skorzystałam z usług tej pani Widzę że większość jest niezadowolona też specjalnie nie polecam są lepsi księgowi

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Lębryk Biuro Rachunkowe - Księżpol

Anna Lębryk Biuro Rachunkowe