PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf

Opinie o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf

Patrycja Nowy wpis

Odbyłam praktykę studencką w firmie PROBUD. Polecam ze względu na super zespół oraz ciekawe zadania projektowe. Praktyka realizowana w godz. 8.00 - 16.00, jeśli się dogadacie z szefem to może być nawet płatna - polecam.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Budowlany w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Solidan Firma Nowy wpis

Gratulujemy diamentowej statuetki programu SOLIDNA FIRMA, życzymy sukcesów i rozwoju firmy.

Sebastian

Fajne referencje dla publicznych obiektów powyżej 100.000m3 jestem pod wrażeniem. Mało firm ma takie realizacje. Polecam firmę i pozdrawiam zespół projektowy.

@Sebastian

I ile osób wchodzi obecnie w skład tego zespołu projektowego tutaj? Wiadomo także ile czasu zabrało przygotowanie tego projektu wspomnianego wyżej i jak praca przy nim mogła zostać ostatecznie wynagrodzona?

Bożena

Ja tam widze inne imie przy nicku. Z czego wynika tego typu zdanie? Podczas Twojego zatrudnienia coś słabo szło z projektami? Miałeś z czymś jakieś problemy? Do kogo wtedy mozna iść po ewentualną poradę?

@Bożena

Skład zespołu projektowego się rozrasta, wynagrodzenie z nadgodzinami płatne na czas.

Bożena Nowy wpis
@Michał

Jeśli faktycznie się rozrasta to wynik zwiększonej liczby zamówień? Są tu może wprowadzane jakieś konkretne plany rozwojowe? Jakie są perspektywy do końca tego roku?

Początkowo zwykła swobodna rozmowa. Jeśli chcesz aby taka była do końca to nie zadawaj zbyt wielu pytań bo pan Tomek tego nie lubi i zresztą pewnie ci na nie nawet odpowie lub zrobi to w najlepszym razie wymijająco. Jak nie przeszkadza ci dziwna pół-legalna umowa, niejasny system wynagrodzeń i urlopów to polecam. Na pewno będziesz zadowolony.

Pytania o doświadczenie zawodowe, znajomość programów, moje oczekiwania związane z zatrudnieniem, czy chcę pracować czy tylko sobie tak pogadać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ARCHITEKT

Polecam firmę, ze względu na czytelną formę zatrudnienia, premie przerobowe oraz płatne nadgodziny. Firma z perspektywami oraz pełnym portfelem zamówień i miłym zespołem projektowym. Polecam jako miejsce pracy dla architektów i inżynierów z doświadczeniem zawodowym.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Administrator Sieci w firmie Probud Tomasz Graf?

Inspektor BTI

Obecnie firma nie prowadzi rekrutacji na stanowisko administrator sieci.

@Inspektor BTI

Kiedy w ostatnim czasie była prowadzona rekrutacja na to stanowisko? Obecnie ile osób je zajmuje i w jaki sposób praca może na nim wyglądać?

Łukasz

Fajne tematy projektowe, kasa płacona na czas. Polecam współpracę dla projektantów.

Inspektor

Gratuluję projektu Szkoły Podstawowej w Toruniu. Piękny projekt i poważny wykonawca robót oraz dobra współpraca projektanta z inwestorem. Życzę wielu dalszych sukcesów.

Rozmowa

Rozmowa przyjemna i merytoryczna. Czas trwania umowy ok 20 min. Przyjęłam ofertę pracy i jestem zadowolona z wyboru. Polecam firmę oraz zespól projektowy.

@Rozmowa

to co w zasadzie w te 20 minut mogło zostać sprawdzone na tej rozmowie? cokolwiek testowali z kompetencji etc?

KSP

Współpracę z firmą PROBUD oceniam jako dobrą. Profesjonalne podejściem do kontraktu zarówno od strony kontaktu z inwestorem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania projektowe były realizowane sprawnie i terminowo. Firma uzyskała rekomendacje.

Cezary

Polecam firmę ze względu na miłą atmosferę, rozwój zawodowy oraz terminową wypłatę wynagrodzeń. Firma istnieje wiele lat i zapewnia stabilne zatrudnienie za rynku usług projektowych w tym ciekawą tematykę realizowanych zadań projektowych i wykonawczych.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Probud Tomasz Graf? Jak tak, to dlaczego?

Nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi i nie pytajcie dlaczego, wszystko zostalo już napisane wcześniej

Arti
@Marcin

Firma dobra z dużą ilością ciekawych zleceń i możliwością rozwoju zawodowego. Atmosfera bez zarzutu

Bożena

Myślisz, że to faktycznie realne? Raczej dawno ktoś już by to zgłosił tak jak sugerujesz... Ludzie w ogóle by się zgodzili na takie warunki?

@Marcin

Marcin znany byleś z nieróbstwa dlatego zostałeś zwolniony. Firma wyłącznie dla ludzi z chęcią do pracy i zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Polecam.

Polecam pracę dla inżynierów architektów i konstruktorów. Miła atmosfera, rozwój zawodowy oraz ciekawe zadania projektowe. Firma wymagająca, wynagrodzenie płatne na czas.

Jakie godziny pracy obowiązują w Probud Tomasz Graf?

Cezary

8.00 - 16.00 nadgodziny płatne. Polecam.

Wanda

Fajna praca dla każdego architekta, polecam ze względu na atmosferę oraz rozwój zawodowy.

Kilkuletni pracownik

Pracuje w firmie kilka lat i muszę przyznać że od lat jest dużo zadań publicznych zrealizowanych i wyróżnionych referencjami. Twoja opinia nie zasługuje na uznanie. W firmie jest duże tempo pracy, skoro wytrzymałaś tylko pół roku to świadczy o twojej niekompetencji i niedbalstwie. Kto w firmie wytrzyma 2 lata podejmie pracę wszędzie. Polecam firmę, bez zastrzeżeń ponieważ jest to dobra i wymagająca firma.

Honorata

A możesz napisać co proponują? Jaka pensja, czy dodatki jakieś są? I jak atmosfera w firmie? Długo tam pracowałeś?

Bożena

Czemu nie napiszesz tutaj? Jeśli to są potwierdzone informacje, to w czym problem? Naprawdę nie rozumiem, o co tobie chodzi.

Czy w Probud Tomasz Graf obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystent Architekta umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 30 kwietnia na Lento.pl.

Odpowiedź

Niestety nie ma takiej możliwości. Ze swojego doświadczenia wiem, że nienormowany czas pracy nie przejdzie. Pracy jest dużo, rączek jest mało i niestety, ale jesteś człowiekiem od wszystkiego. Ponadto szef wcale pomaga w rozwiązywaniu problemów więc jesteś zdany sam na siebie. Praca zdalna też nie przejdzie - za mała kontrola szefa nad Twoją pracą - wyjdzie z tego jakaś afera. Nie polecam.

@Odpowiedź

To jak tak dużo pracy jest to czy zdarzają się nadgodziny?

Bartek

Trochę żałuję, że odszedłem. Niby pracuje w znanym biurze konstrukcyjnym z norweskim kapitałem ale to nie to. Pan Tomasz zawsze dał dobrą radę i pomógł rozwiązać problem konstrukcyjny jak nie dawaliśmy rady. Potrafił też pożartować, nikt tak jak on nie potrafił rozładować stresującej atmosfery. Za projekty oddane w terminie dawał solidnego bonusa, aż chciało się tam pracować.

Nikt z pracowników nie ma umowy na 1/4 etatu. Wszyscy posiadają umowy na cały etat.

Major
@Bartek

"Potrafił też pożartować, nikt tak jak on nie potrafił rozładować stresującej atmosfery"- całkowicie pewne, że nikt z osób pracujących z Panem Tomaszem powiedziałby o nim, że umie rozładować stresującą atmosferę.

Zbigniew

No dobra, ale na jakich umowach są zatrudnieni ludzie? Zlecenie czy na czas określony bo już się trochę pogubiłem. Zależy mi na stabilnym zatrudnieniu i nie pisałbym się na umowę śmieciową.

Admirał

Czy to prawda, że firma Probud nie może się w tej chwili ubiegać o zamówienia publiczne? Czy to prawda, że firma zatrudnia pracowników na umowach śmieciowych poniżej pensji minimalnej?

WP
@Admirał

Z tego co jest mi wiadomo to jest nieprawda. Pomówienia.

@Admirał

Wszyscy posiadają umowy na cały etat. Firma godna polecenia.

Ostrzegam

Radzę trzymać się z daleka od tej firmy, a jeśli już będziecie mieć kontakt z Grafem to wszystkie ustalenia na piśmie lub nagrywajcie rozmowę. Początkujący architekt znosi niskie wynagrodzenie w zamian za praktykę, a na koniec p. (usunięte przez administratora), że podpisanie praktyki zawodowej nie jest jego obowiązkiem i nie umawiał się na to, co jest oczywiście nieprawdą, bo tym (możliwością odbycia niezbędnej do uprawnień praktyki) zachęca kandydatów na rozmowie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf - Szczecin

• Jak się pracuje w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Zobacz opinie na temat firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Kandydaci do pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf