Opinie o Tm system Poznań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tm system Poznań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tm system Poznań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tm system Poznań w Poznań

Jacek Nowy wpis

Co takiego wydarzyło się w firmie, że przestaliście bywać na tym forum?

remok Nowy wpis

@merkon a o jakich konkretnie szkoleniach rozmawiamy? Przyznam, że dla mnie to bardzo ważne, jeśli firma daje mi możliwość ciągłego rozwoju i inwestuje w pracowników.

bla bla bla Nowy wpis

tak, potrzebują do pracy

Przemo

Nie polecam. Nepotyzm w kierownictwie , oszukiwanie ludzi i naciągactwo, na awans można liczyć jeżeli dobrze się podliżesz i tyle...pracowałem tam rok i niczego nie uzyskałem a byłem dobrym "sprzedawcą" ( naciągaczem ludzi ). Presja na pracowników ogromna nie polecam praca w ciągłym stresie. Pozdrawiam

Telemarketer

Zazwyczaj wygląda to tak, że rozmowa kwalifikacyjna trwa 5 minut, przedstawiają Tobie zarobki na 2000 zł netto + premia. Nie mówiąc, że w przypadku gorszego wyniku po miesiącu otrzymujesz aneks do umowy na 1300 zł netto. Następnie umawiają się z Tobą na tzw. szkolenie i następnego dnia siadasz w sali pełnej konsultantów i przysłuchujesz się ich rozmowom z klientami. O ile można nazwać to rozmową. Do godziny 14:00 będą Cię męczyć. Następnego dnia przychodzisz do pracy normalnie i siadasz z kartką i dzwonisz.

w zasadzie brak pytań...

Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
oszukany

Witam! ostrzegam przed ta firma, teraz wyludzaja od ludzi pieniedze podszywajac sie pod Urzad Ochrony Konsumenta, ze niby nas ochronia przed oszustami z wizytowkami!!! Pani Sabina to jedna wielka oszustka

pauli

Pracowałam tam. Faktycznie, trzeba nieźle nauczyć się kłamać. Wydawało mi się, że będzie to warte kasy, którą zarabialam, a nie było to mało, jak na 2012 rok. Teraz już chyba nie dałabym rady wciągnąć się w to. Wyżej koleżanka opisuje jak wygląda szkolenie itp = 100% racji. Dodam tylko, że strach przed tym, kiedy wleci policja, prokurator był ciągły. Kolega był długo przesłuchiwany, bo ktoś mądrzejszy zgłosił fakt naciagania. Atmosfera średnia. Dużo młodych lasek, które obcinaja cię od góry do dołu.... Potworzone kliki... To nie dla mnie. No i jeszcze słuchanie manager, dzwoń!!! Nie masz jeszcze żadnej umowy!!!!

lunatica

coś ci się kij pomyliło.Sama widziałam szefową tej firmy na fb na zdjęciu gdzie trzyma dyplom uznania od władz miasta za ochronę kupujących i tropienie nieuczciwych firm .coś zmyslasz nieudaczniku.

Paulina Nowy wpis
@lunatica

Lepiej niech za dużo nie skacze z tym dyplomem, bo teczka dowodów na to wszystko jest szeroka, Na policji kartoteka oszukanych klientów też nie jest mała nie wspominając o zadowolonych klientach. Zdrowa Konkurencja to nie jest, tu są chore praktyki i wmawianie sobie że tak się tępi konkurencje. Pan Adwokat Czyż...... powinien się wstydzić że współpracuje z taką firmą jak wasza od samego początku było to jedno wielkie oszustwo co robiliście i jak się nie odczepicie to pokaże wam jak bardzo się mylicie w swoich obsranych myślach żegnam

KijMaDwaKońce

Dzień dobry! jutro będzie kurier z dokumentami za przedłużenie reklamy, proszę zapłacić 360 zł tak jak ustaliliśmy wcześniej. (Klient) Ale ja nic nie zamawiałem.... Zamawiał pan/pani reklamę, minął czas na rezygnacje, albo zapłacą Państwo albo sprawa trafi do windykacji. Tak się tam dzwoni żeby sprzedać reklamę, pewnie już w większości firm tak jest ale idzie zarobić bo baranów nie brakuje

baczna obserwatorka

Witam, byłam w tej firmie rok temu na 1 dniu próbny, wraz z koleżankom -ona została tam do dziś - ja znalazłam prace w zawodzie.Opowiem Wam kilka rzeczy Firma prowadzi kilkanaście serwisów wstylu panorama firm, tzw wizytówek firmowych. Uczciwa sprzedaż tych wizytówek ma niską skuteczność, ponieważ serwisy nie reprezentują żadnej wartości rynkowej, nawet w kwestii pozycjonowani firm umieszczających tam swoje informacje ponieważ linki do stron są "no falow" czyli nie wpływają na wyniki wyszukiwani strony właściwiej firmy XYZ Firma wybrała sposób sprzedaży na tzw "niedomówienia" praca polega na wyszukaniu w konkurencyjnych serwisach, klientów którzy wykupili opcje płatną, np wyróżnienie, dodatkowe zdjęcia etc, i kontakt z ta firmą podszywając się pod inny serwis. Zazwyczaj zalatany przedsiębiorca pamięta, ze kiedy kiedyś płacił za wizytówkę w takiej firmie, wiec mimo zdziwienia, że już trzeba opłacić przedłużenie zgadza się na takowe. Faktura za wizytówkę, ale już w serwisie firmy TM System jest wysłana kolejnego dnia za pobraniem, tak by klient nie miał możliwości zgłębienia info za jaką wizytówkę połaci. Proces ewentualnej reklamacji to fikcja, wiec większość klientów nawet jeśli zorientuje się, ze to oszustwo odpuszcza bo całość to kilkaset złotych (najczęściej 300 netto) i gra nie jest warta świeczki. Plany sprzedażowe, naciski, mobbing etc to normalna rzecz jak w każdym sprzedażowym CC. Dla kogo ta praca - jeśli jesteś nałogowym kłamcą, potrafisz złapany za ręke bez wzruszenia na twarzy powiedzieć, ze to nie Twoja ręka, będąc dzieckiem podkradałeś wszystkim w rodzinie pieniądze z portfeli, a na ulicy widząc, ze komuś wypadł portfel podejdziesz i jak nikt nie patrzy schowasz go do własnej kieszeni to ODNAJDZIESZ SIĘ W TEJ PRACY ZNAKOMICIE. Technik sprzedaży oni nauczą Cie bardzo szybko. Z niemoralnym sumieniem musisz się urodzić :) Widzę to po swojej koleżance, wcześniej zdarzały jej się małe występki -ba łącznie z przyprawianiem swojemu facetowi rogów, po rocznej pracy tam, nie ma w ogóle poszanowanie dla ludzkiej uczciwości, skłamie każdemu na każdy temat, i to w sposób że wykrywacz kłamstw miałby problem.

atoska

zajmuje sie sprzadaza reklamy w internecie, programow lojalnosciowych dla firm i ochrony konsumenta.Sama szefowa jest urocza, niestety rozni ludzie przychodza do pracy tam:ze zlymi nawykami wyniesionymi z innych firm np:tych co staruszkom garnki oferowaly czy koldry za niebotyczne pieniadze:)i stad rozne nieporozumienia.Reszta to konkurencja dosc bezwzgledna w tej branzy.Ogolnie Tomku polecam to nie garaz czy pokoik zreszta zobacz na google view street.pozdrawiam

sprzedawca

Firma każe swoim pracownikom kłamać przez telefon i naciągać nieświadomych ludzi na nieistniejące wizytówki internetowe. Jeżeli Twoja moralność pozwala Ci manipulować i oszukiwać ludzi to odnajdziesz się tam idealnie. To nie ma nic wspólnego z telemarketingiem i technikami sprzedaży. Ze swojej strony radzę OMIJAĆ Z DALEKA

Robert

Jeśli ktoś z pracowników wie coś na temat firmy BFIP lub tencon to prosze o kontakt: kontakt.sprawa@gmail.com

widziałem, że szukają sprzedawców czy tam doradcow telefonicznych klienta. zwał jak zwał praca na słuchawce- ktoś jest w stanie napisać jak wygląda tam praca, Istotne dla mnie jest to jakie warunki płacowe są oferowane nowym pracownikom i jaka umowa? Szczerze mi zależy na znaleznieu fajnej pracy dlatego zwracam się o pomoc

mik
@33

i jak tam? byles na rozmowie? wiesz juz jak funkcjonuja? ja tez szukam czegos i zastanawiam sie jaka jest atmosfera pracy, jakie firma oferuje możliwości rozwoju zawodowego, jakie są oczekiwania pracodawcy od nowego pracownika? Gdyby jeszcze ktos cos wiedzial to prosze o info!! :-)

kasiuleczka

podpinam się pod wcześniejsze wpisy, jak to u nich jest z tym grafikiem i jego elastycznością?to bardzo istotne info dla mnie bo studia i małe dzieci a pracować mi się chce bardzo.jakbym się tam dostała to jakie są dokładnie kompetencje pracownika i dokładnie na czym polega praca u nich? pozdrawiam was wszystkich kochani

kuleczka z radomia

odnoście poprzedniego wpisu, dajcie jakieś info kochani jak to u nich jest z grafikiem i jego elastycznością. Na piątym roku mam jeszcze trochę ale niewiele zajęć a bardzo mi zależy na jednoczesnej pracy bo rodzicielski sponsoring się skończył. dajcie też plisss znać na ile na początku w tm system proponują pierwszą umowę i czy trudno jej się utrzymać

gosia

hej, nie wiecie czy jest mozliwosc pogodzenia tej pracy ze studiami? jestema na dwóch kierunkach: marketing i zarządzanie to akurat dziennie. NO i oprocz tego jeszcze zaocznie filologia romańska. W ofercie na stronie tm system są podane precyzyjne godziny pracy konsultantki, ale zy mozna sobie dopasowac grafik?

Flipeo

Dla mnie full serwis.Jestem zadowolona:)))

Gołębica

Ania, a tu pełna zgoda. Też miałam w konkurencji podobnie wytłumaczone dlaczego netto wychodzi tyle akurat. Napisz jak srednio dziewczyny u Was awansują na wyzzsze stanowiska.

Gołębica

hej wlasnie uwolniłam się od konkurencji i pytanie w związku z tymi progami. jest szansa że od razu wskoczę na wyższe stanowisko? Na stronie szukacie szeregowych pracowników, ale ja mam doświadczenie

Zuz: polecam bo jest dobra kasa i tyle. Oczywiście każdy kierownik grupy każe non stop dzwonić (to mnie wkurzało) ale z perspektywy czasu zrozumiałam, że to jest motywujące. Bo jak się nie wykonuje dużo telefonów to ciężko jest sprzedać dużo wizytówek co się wiąże z kasą. Nie wiem jak jest teraz ja pracowałam gdzieś w 2012 roku do października musiałam odejść z powodu spraw osobistych tak to nadal bym tam pracowała bo nie ma co się oszukiwać zarobić można.

Zostaw merytoryczną opinię o Tm system Poznań - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tm system Poznań?

Kandydaci do pracy w Tm system Poznań napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tm system Poznań
2.3/5 Na podstawie 173 ocen.

Tm system Poznań