Opinie o Tm system Poznań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tm system Poznań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tm system Poznań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tm system Poznań w Poznań

Zuz

@Bartek ponownie: ja u Was nie pracuje, wypytuję o opinie, tak jak jest napisane na tym forum: "opinie o pracodawcach" :). @Ania: ja nie mam żadnego ale do takiej pracy. Moim zdaniem nie rozni sie ona od tych, ktorzy robia reklamy. Marketing to marketing. I tu i tu nalezy jak najwiecej sprzedac, a ze ludzie, w tym przypadku przedsiebiorcy szukaja latwej okazji to wszystko do siebie pasuje. ja zarabiam sprzedajac wizytowke, on tez w jakis sposob zyskuje. to calkiem nieskomplikowane. Ogolnie polecasz, tak?

Boooże jaka afera powstała :D Ja pracowałam tam przez pół roku, narzekałam trochę bo mi się nie udawało dopiero w ostatnim miesiącu mi się udało dobrze zarobić bo sie wziełam za robotę:P szefowa pomimo tego że wyrabiałąm pierwszy próg nie wywaliła mnie z pracy tylko cierpliwie czekała aż się naucze dobrze sprzedawać a jak wam się udaje sprzedać tym sposobem w tej firmie i uda wam się duzo zarobić to czemu nie wybrać takiej roboty? Moje zdanie jest takie...nie ważne jak ważne żeby dobrze zarobić.:) Dziwi mnie ludzka mentalność, że tak nie wolno sprzedawać że im szkoda ludzi ale szczerze to ta firma nie sprzedaje wizytówek biednym staruszkom czy samotnym matkom z dziećmi tylko przedsiębiorcom na biednych nie trafiacie a jeszcze klienci sobie odliczą VAT od tego to będą szczęśliwi...i czego chcieć więcej?

Bartek

Kasiu jesli masz dyplom uczelni wyzszej to jak najbardziej praca dla Ciebie.(usunięte przez administratora)praca konsultantki sprzedajacej wizytowki firm Benia sie powtarza poniewaz za dlugo pracowala na infolinii I ma w nawyku wyuczone regulkii.Polecam tym bardziej ze to najlepsze call w Poznaniu.

Kaśka_25

Cześć, jak mam tak tylko z trzy miesiace doswiadczenia na słuchawce to sie nadam? szybko sie ucze, a ze studia zakonczylam w zeszlym tygodniu to warto pojsc do pracy - mama nalega :).

Telemarketer

Zazwyczaj wygląda to tak, że rozmowa kwalifikacyjna trwa 5 minut, przedstawiają Tobie zarobki na 2000 zł netto + premia. Nie mówiąc, że w przypadku gorszego wyniku po miesiącu otrzymujesz aneks do umowy na 1300 zł netto. Następnie umawiają się z Tobą na tzw. szkolenie i następnego dnia siadasz w sali pełnej konsultantów i przysłuchujesz się ich rozmowom z klientami. O ile można nazwać to rozmową. Do godziny 14:00 będą Cię męczyć. Następnego dnia przychodzisz do pracy normalnie i siadasz z kartką i dzwonisz.

w zasadzie brak pytań...

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Benia

widze Zuz ze jestes bystra i inteligentna ,pewnie jak pracowalam w tej firmie musialam cie poznac.Tak pozycjonowanie to zmudna I delikatna robota i rozlozona wczasie.Inaczej bazafirmkropkapl mialaby najwieksza ilosc klientow poniewaz najbardziej pasuje do frazy wyszukiwan a tak nie jest:)a handlowiec?wiedza,odwaga,komunikatywnosc,motywacja,optymizm i impulsy tak pozytywne jak i negatywne co jakis czas odswiezajace szare komorki i znalazlby sie co sobie poradzi.(usunięte przez administratora)

Zuz

generalnie w internecie przy pozycjonowaniu liczy sie zmudna praca i trzymanie reki na pulsie. jak chcesz latwiej to idz do public relations czy marketingu :). taki żart. ta kwota za wizytowke nawet spora jest, dobry handlowiec musial byc z niego.

do Anity:Benia

Uwierz, ze bardziej sie znam na SEO niz ci sie wydaje,poza tym panele adm.programow wymuszaja niejako wpisywanie opisow,slow kluczowych itd to jest zmudna praca:)napisalam prawde jak jest.dbaja o wskazniki przynajmniej strony-matki bfip.pl.zreszta jeden z nich google bedzie w lipcu dawal a zwie sie PR;)ostatnio robil to w grudniu 2013.ja nie bronie tej firmy i jej szefostwa(usunięte przez administratora),gdyby tak bylo teraz bym tam pracowala to kwestia obyczajowoscii mialas duzo racji w opinii o tej firmie ale opartej na emocjach:zarabia szefostwo 95%marzy ale zapomnialas o tym ze:kosultant,kierownik grupy itd zabieraja z tego troche,dalej biuro ,informatyk itd.poza tym nie ma gornej wartosci za jaka konsultant ma sprzedawac jak jest obrotny to za600zl sprzeda wizytowke i wtedy ma wieksza marze a ze sa tacy co kupuja je za te pieniadze to ich sprawa.reasumujac?Tecon ma teraz nowa oferte,wynagrodzenia na czas wyplacane i nie ma co plakac..dala susa do przodu przed konkurencja typu:rejestry,katalogi,indexy,spisy i inne bazy;)z wiatrakami nie wygrasz Anitka ale zyczeci powodzenia:)))

Zuz

ej, ale wystarczy posiedziec troche w internecie zeby zobaczyc ze algorytmy Google są tak zmienne że nie ma jednej reguly jak pozycjonowac. tak wiec Benia ma chyba racje, tak wg mojego doswiadczenai sie wydaje.

Benia

Anitka inna firma prowadzi teraz bfip,chyba dawno tam nie pracowalas:)Praca jest jak piszesz e typowo dla indywidualistow.Zostajesz sam na sam z monitorem,telefonem i fantazjujesz w skupieniu klientowi,podalas akurat frazy baza firm ktora dobrze sie pozycjonuje zreszta przy takiej ilosci linkow przych i wych . I innych tajnikach SEO to nie sztuka.ja mowilam klientowi inne frazy:index,katalog,rejestr itd.Ogolnie wszystko zalezy od Googla i jego algorytmow co w duzej mierze jest kwestia przypadku gdzie sie znajdziemy w wynikach wyszukiwania.Napisalas dziecinny komentarz kochana zero merytoryki,Zuz tez.

Zuz

ale odwracając sytuację to nawet taki kierowca taksówki też podobnie wykorzystuje naiwność ludzi, bo autobusem się jedzie taniej, a najlepiej jeszcze na gapę. praca jak praca i tyle.

Zuz

@Kasie. Wiesz, jak chcesz być indywidualistką to nie ten zawód :). Wiecie coś więcej o umowie, socjalu itd?

Kasie

Z jednej strony to ciekawe rozwiązanie z drugiej strony pewnie jest się jednym z wielu... co oznacza, że ciężko może być gdzieś dalej zajść ...

Niko

Za mało zarabiałam.Słabe prowizje dla nowych były i choć sprzedaż wysoka.Ale może teraz coś się zmieniło w końcu to największe call w Poznaniu.

talk

A mnie ta firma się podobała.Jak w każdej, są jazdy, ale w której ich nie ma.Jak Polska długa i szeroka praca w call nie jest tematem pozytywnych podniet emocjonalnych, ale kształtuje charakter a to jest bezcenne a ludzie ze słabym charakterem?po prostu się do tej pracy nie nadają i wywalają swoje flustracje na forach.Chcesz się nauczyć czegoś,rozwijać i potrafisz swoje talenty wykorzystać do zarabiania pieniędzy ta firma to umożliwi na pewno.

kuba od agniechy

(usunięte przez administratora)... Ja tam pracuję i nie narzekam Mam klientów, którzy dopraszają się o kolejne reklamy i maja takie układy z informatykami, że promuja ich bardzo wysoko... Ale są i tacy co narzekaja, no ale nie wszystkim dogodzisz. Jedni lubią szparagową drudzy i nad spaghetti narzekaja

zdzisław

Zastanawiające jest dla mnie to że wszystkie negatywne opinie są z jakimiś śmiesznymi nickami. Nie polecam ale już imienia nie podam więc nie ma co wierzyć takim wpisom. Pracuję w konkurencyjnej firmie z racji tego że ma ją mój przyjaciel ale Tm System też znam i polecam.

Lenka

W tej firmie można zarobić dużo i się nie napracować(usunięte przez administratora)Wprawdzie pomysł z systemami rabatowymi stary jak świat i sa takie jak benefit,fitprofit,netrona,kartanaplus itd.ale konkurencja została w tyle ze swoimi i nieciekawymi produktami,tj wizytówka,fanpage,budowa strony www i pseudopozycjonowanie:)Wiem ponieważ starałam się dostać do pewnej firmy na W... ale maja tak nieciekawe produkty że musiałabym być wrózką.Atmosfera na takie małem call ok.Polecam szczególnie motywowanie pracowników w tej call;)

Ja tam też nie mam nic do tej firmy liczą się współpracownicy a nie szefostwo :D 7/10

Może i nie jest łatwo sprzedać, ale niczego nie nie jest łatwo sprzedać a przerobiłem już kilka firm z wizytówkami i stwierdzam że tutaj jeszcze najlepiej doceniają pracownika za trud jaki się wkłada w pracę. Byłem w kliku co proponują 2500 tys netto podstawy haha ściema totalna. Pracuję tu drugi miesiąc i polecam

koleżanka

Jedna z najgorszych firm w jakich byłam, nikomu nie polecam tego typu podejścia do ludzi szkoda czasu i nerwów na tą firmę. Takie są moje odczucia, chcesz idź zobacz sam co się tam dzieje, była by ciekawa książka z tego :)

Sylka

Nie zgadzam się z twoją opinią.Szkolenia są porządne i trwają pełen wymiar czasu .Szefowa porusza na nich szczegółowo takie tematy jak:koncentrować sie na rozmowie telefonicznej i odsiewac ziarno od plew,jak skutecznie otwierać rozmowę przez telefon,jak przeprowadzić prezentację przez telefon,jak umiejętnie stosować wybrane techniki sprzedaży przez telefon,jak radzić sobie z trudnymi klientami i z ich obiekcjami,jakie cechy powinien miec profesjonalny sprzedawca ,telemarketer itd.dopiero wtedy po otrzymaniu bazy klientów przystępujemy do dzwonienia:)Wciąż podnosimy dzięki szefowej która jest dla nas mistrzem, kwalifikacje i edukujemy się teoretycznie i praktycznie z dziedziny psychologii tzw wpływu na ludzi a sprzedając ciekawe produkty nieżle zarabiamy ja osobiście wyciągam ponad trzy koła na miesiąc.ogólnie jest sielsko i zapraszam zastanawiających sie do skladania aplikacji:)) Jak zamykać sprzedaż na TAK?

Zostaw merytoryczną opinię o Tm system Poznań - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tm system Poznań?

Kandydaci do pracy w Tm system Poznań napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tm system Poznań
2.3/5 Na podstawie 173 ocen.

Tm system Poznań