Allflex Polska sp. z o.o.

Opinie o Allflex Polska sp. z o.o.

Pracowałam stosunkowo krótko w firmie Allflex Polska, czytam te opinie i aż nie mogę w to wszystko uwierzyć. Moje zdanie jest inne i bardzo pozytywne - od czego tu zacząć :) hmmmm : może na początek mój kierownik pojdzie pod nóż- nigdy nie miałam lepszego kierownika w mojej karierze zawodowej, wyrozumiałego, dbającego o swojego pracownika, wymagającego , zawsze można było się dogadać we wszystkich sprawach ,wystarczyła rozmowa szczera i wszystko można było załatwić pozytywnie o ile miał taką moc :) w danej sprawie. Dbającego o nasz rozwój zawodowy, bardzo zachęcający do wszelkich kursów, które oferowała i finansowala firma Allflex. Pozdrawiam kierowniku : ) Kolejną dobrą stroną firmy jest wszelka pomoc nawet finansowa w trudnych sytuacjach życiowych swoich pracowników co też jest ważne dla pracowników ,że nie są pozostawieni sami, że zawsze firma jest gotowa pomóc. Jak w każdej firmie są plusy i minusy, na które trzeba spojrzeć z dystansem i z uśmiechem. Nigdzie na świecie nie ma idealnego pracodawcy, idealnej firmy itd. Firma Allflex Polska docenia swoich pracowników za swoją dobrą pracę np. Nagrody pracownicze, motywacyjne ,coroczne imprezy integracyjne na poziomie. Zachęcam jeśli ktoś zastanawia sie nad podjęciem pracy w tej firmie, pamiętajcie jeśli jesteście pozytywni, pracowici i uczciwi firma też Was doceni. Pozdrawiam Ania

Ewelina
@Ania

Jak dlugo pracowałaś Aniu ,ile zarobiłaś na rękę ?Skoro już nie pracujesz to możesz powiedzieć więcej .Pozdrawiam Ewelina:)

wtryskarka

Uczciwa praca, za uczciwe pieniązde

pracuję w tej firmie juz ponad 3 lata i praca nie jest wcale zla, wszystko na swoim miejscu no i wypłata calkiem ładna :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Wiecie może, czy w Allflex Polska sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Wiecie może, czy w Allflex Polska sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Anja85

Witam serdecznie Jak najbardziej poszukujemy osoby chętne na staż. Proszę o kontakt pod numerem tel. 694 446 536 lub na maila anna.stangierska@merck.com

Ustawiacz
@Anja85

Witam, czy poszukujecie ustawiaczy wtryskarek? 8lat w branży Automotive. Doświadczenie PP,PA,ABS i inne. Maszyny Demag,Arburg. Pozdrawiam.

Wit Nowy wpis
@Anja85

Witam czy nadl potrzebujecie Panstwo kierowników zmiany? Trwa rekrutacja? Można jeszxze wysyłać CV?

Znalazłem ogłoszenie, którym poszukiwany był pracownik przygotowania produkcji, jest już nieaktualne, ale obserwuję firmę i chciałbym o nie dopytać na wypadek gdyby znów się pojawiło. W ofercie nie było nawet wzmianki o wynagrodzeniu, mógłby ktoś podać na ile można liczyć? To może być nawet w przybliżeniu. Są w ogóle podwyżki co roku?

Wit Nowy wpis

@pracodawca czy nadal jeat zapotrzebowanie na kierownikow zmiany? Ogloszenie, juz zniknęło. Kiedy rozpocznie sie proces rekrutacyjny ?

Aplikowałeś do firmy Allflex Polska sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Irena

2 lata temu szukali pracownika do przygotowywania produkcji, jak jest teraz z naborem na ten etat? Praca jak praca, ale interesują mnie benefity i widziałam, że dają tu wczasy pod gruszą. Ile wynosi ten dodatek? Jak ktoś ma ochotę podjąć studia to firma opłaca czesne całkowicie?

Agnes

Witam. Czy jest szansa zatrudnić się na produkcji?

Zbigniew

W sieci wisi jeszcze oferta pracy dla specjalisty ds. sprzedaży w różnych lokalizacjach. Taka praca jest mobilna i klientów pozyskuje się w terenie czy bardzie w biurze na słuchawce? Chętnie się dowiem szczegółów.

Maciej

Jakie są obowiązki pracowników Allflex Polska i czego konkretnie wymaga się tu od nowych ludzi? Czy świeżo upieczony pracownik po studiach może tu liczyć na dobrą pensję? Mam nadzieję że ktoś poda jakieś widełki płacowe, byłoby fajnie dowiedzieć się nieco więcej o firmie. :)

Ms Lolly Pop
@Maciej

U każdego pracodawcy jest tak że obowiązki i wymagania zależą od stanowiska na jakim pracujesz ;) Ile wynosi według Ciebie "dobra pensja"? Podaj jakieś widełki wynagrodzeniowe :P Poza tym, gdzie dobrze płacą po studiach, bez doświadczenia zawodowego? ;)

Kandydatka

Bardzo jestem zawiedziona podejściem do osób rekrutujących na stanowisko w tej firmie. Osoby przeprowadzające rozmowę informują, iż odezwą się zarówno w przypadku zatrudnienia kandydata, jak i jego odrzucenia. Niestety w moim przypadku nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej.

@Kandydatka

Przykro nam, że spotkała Panią taka sytuacja. Z treści komentarza nie wynika, na jakie stanowisko w naszej firmie Pani rekrutowałą, być może sprawa jest jeszcze otwarta:) Przy okazji dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym zespole,

das

Z

Pracuje w firmie Allflex od kilku lat. Jest to firma dynamiecznie rozwijająca się dzięki czemu pracownicy magą korzystac z wielu profesjonalnych szkoleń takich jak Excel, Lean, ISO czy kurs jezyka angielskiego. Zaangażowanie pracownika jest doceniane poprzez dodatkowe premie czy awansy stanowiskowe. Świetnie też działa system sugestii pracowniczych. Pracownik może liczyć na pożyczki czy zapomogi finansowe bo Dyrekcja i Kierownicy nie są obojętni na losy pracowników i zawsze pomogą zneleźć rozwiązanie w trudnych sytuacjach. Nie zostawią pracownika bez wsparcia. Firma stara się bardzo żeby pracownicy czuli się bezpieczni w dobie pandemi i zapewnia niezbędne narzędzia. Praca nie jest ciężka, wymaga skupienia. Nie ma pracy idealnej ale ciesze się że pracuje w tym miejscu.

maras

Co to jest za opis przecież tej opinii nie pisał pracownik. Przecież tam to nawet nie wie kierownik co to jest Lean w praktyce.

maras

Ciekawe kto to pisał na pewno nie pracownik.Jeżeli chodzi o Lean to Dyrekcja i Kierownicy nie mają pojęcia jak to wygląda w praktyce.

Nnn

Witam jak praca w utrzymaniu ruchu ? Współpracownicy kierownik ok? Może ktoś coś powiedzieć ?

On

Jaki jest system pracy ? Chodzi o zmiany i godziny

@On

Praca na trzy zmiany po 8 godzin

Warto podjąć pracę na utrzymaniu ruchu? Proszę o jakąś opinie ..Jutro mam rozmowę. Pozdrawiam..

Noname

Chciałbym dołączyć do Allflex. Jak wygląda dział jakości w firmie? Posiadam wieloletnie doświadczenie i na pewno byłbym wsparciem. Zmiana podyktowana względami rodzinnymi - bliżej domu rodzinnego. No i na jakim poziomie zarobki.

@Noname

Dzień dobry. Poszukujemy obecnie pracowników do działu jakości, wszystkich szczegółów dowie się Pani/Pan podczas interview. Może to miejsce czeka właśnie na Ciebie:) rekrutacja@allflexpolska.pl

Pani Anno szukam pozytywnie nastawionych pracownikow /wspolpracowników doradcy/ takich jak pani moze nawiazemy kontakt ? pozdrawiam Piotr Piątek Grupa Aviva 602454507

@Piters i co teraz na magazynie jakiś lepszy kierownik od poprzedniego? Warto cv składać?

Jj

Nie polecam szczegolnie magazynu.jak idziesz do (usunięte przez administratora) z pytaniem o cos to on nigdy nie wie nic a tylko lazi z kata w kat I zagaduje do dziewczyn ,ktore I tak go olewaja:)

Btm
@Jj

Zgadzam się z jj. Jeśli chodzi o wielkiego (usunięte przez administratora)z magazynu to ewidentnie minął się z powołaniem. Zero pojęcia o sytuacji na magazynie. Z tego co mi wiadomo ludzie odchodzą (usunięte przez administratora)

Piters
@Jj

Spoko. Już awansował.

Przemo

Witam wszystkich. Jakie wynagrodzenie netto na stanowisku pracownik produkcji

Es

Witam. Czy pracownicy produkcyjni otrzymują ubrania robocze firmowe czy mogą mieć swoje prywatne?

@Es

Dzień dobry, pracownicy Allflex na produkcji są wyposażeni przez firmę w odzież roboczą, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Allflex Polska sp. z o.o. - Psary Małe

• Jak się pracuje w Allflex Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Allflex Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allflex Polska sp. z o.o.?

Allflex Polska sp. z o.o.