Opinie o ALBO w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALBO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALBO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBO w Radom

Zimny

Za tą stawkę, godziny pracy, ogólnie atmosferę w tym czymś.. to powinni zamknąć tylko tą pseudo firmę. Współczuję ludziom, którzy serio decydują się tam pracować lub pracują już kilka lat. Zwyczajnie nie mają do siebie szacunku, albo są gł#pi... Omijać szerokim łukiem "przyszli" pracownicy.

Rozczarowana
@Zimny

Zgadzam się w 100 %. Jestem byłym pracownikiem działu handlowego. Pracy bardzo dużo, ale żadnych przydatnych umiejętności na przyszłość się nie wyniesie. Dzień mija na klepaniu zamówień kodami do systemu. Zero szans na awans, potrzebna tylko TANIA siła robocza, bo na dobre zarobki mimo ciężkiej pracy nie ma co liczyć. Propozycję podwyżki dostaje się w momencie składania wypowiedzenia. Premia tylko w teorii. Atmosfera w pracy fatalna,nikt nie pomaga się wdrożyć, trzeba sobie radzić samemu poza tym plotkowanie, chamstwo, donoszenie i wyzysk + praca w weekend oczywiście za darmo bo to tylko tzw. dyżur raz na osiem tygodni....Składki z funduszu socjalnego są przeznaczone na imprezy dla klientów a pracownice spełniają tam funkcję " pań do towarzystwa" i obstawiają stoiska promocyjne zbierając zamówienia. Tak wygląda socjal w tej firmie. Ludzie szanujcie się i szukajcie innej pracy. Z całego serca nie polecam.

O co chodzi z tą pracą dla creative. W internecie była taka oferta, ale nie widać już np. obowiązków. Czy wiecie, co taka osoba robi i czy jest jakaś opcja pracy zdalnej, jak komuś lepiej być kreatywnym w domu?

Zimny

Edyta
@Zimny

Ale jaką stawkę masz na myśli jeśli można wiedzieć? Bo bez takich konkretów to trochę nie wiem czy ufać tej opinii.

Tomek Nowy wpis
@Zimny

Prawda pracujesz cały miesiąc a premia uznaniowa pseudo uznaniowa . To zdejmą tu zabiorą i najniższą plus 100 zł omijać szerokim łukiem.

Rozczarowana Nowy wpis

Kamila Nowy wpis

Ten referent, co kiedyś szukali pracownika na takie stanowisko, to praca normalnie przez firmę czy jakiś staż? A jeśli to pierwsze, to dajcie znać, czy wystarczy szkoła średnia. Szukam czegoś na pierwszą pracę w najbliższej okolicy i ktoś mi powiedział, że były do nich takie ogłoszenia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w ALBO odbywa się również w języku angielskim?

Baron

Tak, i dodatkowo w języku mandaryńskim i kantońskim.

Alicja
@Baron

To ma jakieś konkretne uzasadnienie związane ze specyfiką pracy czy został zarzucony jakiś sarkazm? Na szkolenia chociaż jakieś można tu liczyć? niekoniecznie językowe?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALBO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ✨ Creative ✨?
Przyszły Kierowca

Siema. Mam pytanie dotyczące oddziału w Radomiu. Pracuję ktoś jako kierowca? Czy pensję dostaje się na czas? Tak rozmawiałem i Pani mówiła że tak ale ktoś może wiedzieć lepiej.

Czy pracodawca ALBO motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Przyszły Kierowca

Co Ty piszesz :D Sam się motywuj i nie oddawaj odpowiedzialności

Tom

Ostrzegam przed kierownikiem (usunięte przez administratora)i jego tekstami w stylu.Cyt,panowie lubią pomacać,TEKST POWIEDZIANY DO KLIENTKI 40 LETNIEJ KOBIETY,ŻENADA,cIekawe czy jego żona wie że ma takiego jurnego samca w domu,i ciekawe czy takie też teksty ma do pań zatrudnionych w tej firmie.

@Tom

Dlatego ja z tamtąd odeszłam, bo miałam dosyć (usunięte przez administratora) tekstów człowieka który myśli że jest bardzo zabawny i traktuje kobiety jak mięso do zapeklowania.

Nie szukają jakis kierowców z doświadczeniem?

guzik
@Marcin

Są i potrzebują tylko że za grosze z tego co słyszałem

ex kierowca

witam :-) niwstey muszę potwierdzić słowa "NOKOSIA' i "PRACOWNIKA" szkoda że żaden z nich nie napisał ile kilogramów jest ładowane na auta które w Najlepszym wypadku mają po 750kg ładownośći w dowodzie rejstracyjnym!!!!!!!!! CZĘSTO SAM WOZIŁEM PONAD 3000KG!!!! TAK PONAD 3 TONY!!!!!! I NIE WOLNO ODMÓWIĆ BO POŻEGNASZ SIE Z PRACĄ!!!!!!!!!

Nikos
@ex kierowca

Mój mąż odmówił więc dyrektorka zwolniła mimo tego że miał wolne ..

ex kierowca
@Nikos

w tej firmie i tej kierowniczce SIE NIE ODMAWIA!!! no chyba że jest sie jednym z jej pupilków :-)))))sam wiem że potrafi zadzwonić o 20lub 22 w nocy, ale sama od kieroców odbiera telefon tylko w godzinach pracy

Nikos
@ex kierowca

Kierowniczka czy dyrektorka. Zwał jak zwał.Ale szacunek się należy każdemu ja byłam w szoku gdy.usłyszałam jak.ta Pani rozmawia z mężem SZOOOK !!!!!!! żeby kobieta takich słów używała ja byłam zirytowana mąż dobrze wykonywał swoja pracę i każdy o tym wie był na każde zawołanie i co ma ????

nowy
@Nikos

Witam czy warto podjąć pracę jako kierowca w tej firmie na jakie pieniądze mozna liczyć jakieś dodatki są są przyjęcia proszę o odpowiedz dziękuję bardzo

Agnieszka

Osoby, które jako ostatnie wypowiadały się w wątku o firmie ALBO upominam i proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na podawanie danych osobowych pracowników firmy lub poruszanie ich spraw prywatnych. Wpisy łamiące regulamin zostały zgłoszone do administratora. Zachęcam do dyskutowania o warunkach pracy i aspektach przydatnych z punktu widzenia przyszłych pracowników tej firmy.

RAK

Urbański nie możesz przetrawić, że wreszcie machloje się skończyły?! za robotę się weź próżniaku! mam nadzieję że oszusta nikt nie zatrudni!

Agnieszka

@Pracownik, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa słowa. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Jaki aspekt firmy oceniasz negatywnie, a jaki pozytywnie? Czy pracujesz wystarczająco długo w ALBO, żeby móc dokonać sprawiedliwej oceny?

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować, wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

@Bartek

Proszę o kontakt, firma obecnie rekrutuje :) 664 524 723

@Bartek

Drama kolego

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Cezary

Proszę o kontakt, firma obecnie rekrutuje :) 664 524 723

Kupiec

Firma tragiczna, nikomu nie polecam współpracy, przysylaja stare smierdzace mięso, nie można doprosic się zwrotu, korekty, niczego!!!! Przedstawiciel nigdy niczego nic nie wie, wysyla tylko od sasa do lasa, tragedia

Kupujacy
@Kupiec

Mialem to samo, to nie zadna nowosc

Agnieszka

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w ALBO mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie. Czekamy na nie.

Agnieszka

Jak wam się pracuje w ALBO? Chodzi konkretnie o Radom. Kto wyrazi swoją opinię? Czy polecacie tego pracodawcę? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowy pracownik? Podzielcie się informacją.

Dariusz

Co znaczą słowa, że oddział zakończył pracę?

A jakieś opinie o pracy magazynieta w Kielcach? Nic znaleźć nie.mogę

Agnieszka

@Ja, z Twojego wpisu wynika, że ALBO zapewnia tylko jeden rodzaj premii i jest uznaniowa. W takim razie, w jakiej sytuacji można ją od pracodawcy wyegzekwować? Czy chcesz również dać do zrozumienie, że firma nie płaci pracownikom za nadgodziny? Jeżeli tak jest, to masz możliwość odbioru godzin w tygodniu?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBO - Radom

• Jak się pracuje w ALBO?

Zobacz opinie na temat firmy ALBO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042