Opinie o Action Media w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Action Media. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Action Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Action Media w Radom

rles Nowy wpis

Nie ma problemu z premiami, o ile pracownik się stara @giak.

dan Nowy wpis

Eeeeh, że człowiekowi po tylu latach chce się jeszcze ten cyrk ciągnąć i odkuwać finansowo kosztem nieświadomych. Gratuluję wytrwałości, szkoda tylko, że ludzie są w wała robieni.

Front-end Nowy wpis

Koleś mnie oszukał, nie odbiera telefonów, ciągle odpisuje smsy że się jeszcze rozlicza z klientem. Uważajcie na tego gościa, oszust! Robiłem dla niego strone 123outsourcing.pl Jego numer kom to (usunięte przez administratora) > OSZUST !!

rumin

a czy na umowie był zapis że "wynagrodzenie wypłacamy w ratach" lub coś takiego? bo jeśli tak to nie ma moim zdaniem się co burzyć i zarzucać Action Media cokolwiek, bo jeśli taki zapis umieścili to wszystko jest w porządku. Przejrzyjcie może umowę właśnie jeszcze raz. A jeśli nie ma takiego zapisu to na pewno są jakieś srodki żeby wyegzekwować pieniądze

były pracownik Nowy wpis
@rumin

Nie było takiego zapisu. Nie był też zapisu, że będziemy pracować za darmo, a tak w końcu wyszło. Nie ma się o co burzyć, nie? Wszystko w porządku, bo przecież wolontariat jest teraz modny! Firma już podobno nie istnieje, pieniędzy nadal nie można odzyskać. Mimo wyroków sądowych.

Firma Action Media poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
oszukany przez złodzieja

Co chcesz wiedzieć? Że dostaniesz połowę pierwszej pensji i dużo obietnic spłat w ratach i złotówki więcej nie zobaczysz? Firmę zwinął jak narobił prawie 50 tysięcy długu u byłych pracowników i kontrahentów. Ludzie mają wyroki sądowe i umorzone sprawy u komornik, bo pan (usunięte przez moderatora) ma puste konto, nic nawet mieszkania czy samochodu nie ma na siebie. Najnowsza firma jest na kolejnego naiwniaka z rodziny albo znajomych. To oszust koniec kropka chcesz stracić czas i pieniądze i pracować za darmo to twoja sprawa.

Człowieku, jak chcesz tam pracować, to składaj papiery. Wiele osób już tu napisało, że to naciągacze bez złotówki w portfelu. Jak Ci to nie wystarcza, to nikt Cię nie będzie powstrzymywał. Co za ludzie!

mi

była żonka mężowi krat życzy nieładnie a taka sielanka kiedyś była

morgenstern

ON NIE MA PIENIĘDZY.Człowieku,uwierz mi a wiem co mówię,nie chcę tu opisywac szczegółów Chcesz to dzwon w sprawie pracy,ja ci odradzam.

morgenstern

Chciałam wkleić link ale nie dało rady. Prowadza portal modlishki.pl. Jak narazie kokosów z tego nie ma;-/

Hej.Tym się zajmują http://modlishki.pl/index.php

morgenstern

Ludzie,ta firma już nie istnieje.On teraz zajmuje się czym innym,uwierzcie mi

Za darmo się pracuje :> Na początku płacą, a potem - opóźnienia, opóźnienia... i w końcu nie ma nic. Jak kto woli, niektórzy lubią wolontariat.

wściekła

Jak lubisz pracować za darmo to wysyłaj. Pan (usunięte przez moderatora) wisi 30 tysięcy za alimenty i drugie tyle byłym pracownikom, więc potem nie bądź zaskoczony jak nie dostaniesz kasy i nie będziesz mógł nic odzyskać. W przypadku pana (usunięte przez moderatora)żadne sądy i komornicy nie działają bo nic nie ma na siebie. Ciekawe tylko czy jeszcze po zmroku wychodzi...

Wiem, co piszę

Podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkimi negatywnymi opiniami. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

Pan (usunięte przez moderatora). nie ma problemu ze wciskaniem bajeczek, radzę być wyjątkowo ostrożnym.

morgenstern

Nie wiem jak tam jest z warunkami ale wiem że ci dwaj wspólnicy już się rozstali.Działa obecnie pan (usunięte przez moderatora) ze swoja konkubiną potrzebują znów programisty i handlowców do jakichś portali.Iśc możesz ale uważaj.

małgosia

To (usunięte przez administratora) trzymać sie od nich z daleka. Naciągają pracowników i klientów.

Firma krzak. Zupełnie niewiarygodna! Nie szanują pracowników, roztaczają wokół siebie aurę profesjonalizmu - jedna wielka ułuda! Niewypłacalni, mają ogromne długi. Omijać szerokim łukiem!!!

Morgen.stern

Pana (usunięte przez moderatora).-jednego z włascicieli znam od lat-długi,długi i jeszcze raz długi wszędzie i od zawsze...Że też jeszcze nie ogląda świata zza krat... Cóż-jaki pan,taki kram...Potwierdzam-uciekać gdzie pieprz rośnie.

worker

podpisuję się obiema rękami. UNIKAĆ !!!, kieruje to do klientów i potencjalnych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Action Media - Radom

Action Media
1.2/5 Na podstawie 21 ocen.

Action Media