Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

tapicer

a tych ktozy sie podszywaja pod kierownika i pisza o zamknieciu zakladu po prostu zajmiesie nimi prokurator

y

znam ta zaloge duzo lat i wiem ze jest zgrana pare nascie lat temu wstawila sie za nami jak zalozylismy zwiazki i licze na nia teraz ci wszyszyscy ktorzybyli z nami wtedy beda i teraz dziekuje wam

tapicer

ludzie nie dajmy sie sklocic badzmy konsekwetni w swoich dzialaniach nikt z zarzadu nie skataktowal sie ze zz nikt nawet nie probowal zadzwonicpo prostu olewaja ludzi ktorzy na nich ciezko pracuja przyjechal by (usunięte przez moderatora) powiedzial jaka jest sytuacja i mozna by bylo rozmawiac a on na wycieczke i kawe od pol roku przyjezdzal i zawsze bylo nie z jego strony teraz on jest nie decyzyjny to dla czego przyjezdzal her Uwe skoro nie moze teraz nie moze nic po co go wogule utrzymujemy pracujemy na jego solidne wynagrodzenie za to ze jezdzi na wycieczki po zakladach

kolor

faktem jest to ze czerwone koszule wala w (usunięte przez moderatora) a tym bardziej na drugich zmianach.moze pan kierownik mogłby skontrolowac to co sie dzieje gdy jest upal na dworze a na hali ludzie mdleja!co wtedy robi majsrer.....??????siedzi na rampie i ma wszystko w (usunięte przez moderatora) ..!a gdy pracownik siedzi na dworze to wygania sie go do roboty bo jemu nie wolno siedziec bo niby SCS widza!!!byla taka sytuacja kilka dni temu. (usunięte przez administratora) ac sie mozna a robic trzeba! tak to wyglada w realu.LUDZIE CHODZMY NA RAMPE.

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ABC

Słuchajcie po długich przemyśleniach nie wiem czy tak do końca jest że zarząd nas lekceważy itd. ponieważ jakby nie było zaoferowali te podwyżki, na których w sumie stracą ci co największy akord wyrabiają chodzi mi o te 10zł ci co wyrabiają te 110-115 % za wiele nie stracą a byłaby podwyżka i może jakieś soboty by wpadały. Byłoby to dobrym rozwiązaniem ale żeby podpisac to na jakiś okres powiedzmy rok czy dwa niech firma sie trochę podniesie i wtedy zobaczymy, niby w Rzepinie Pan (usunięte przez moderatora) powiedział że w firmie ma być dobrze dopiero za 2 lata. Tylko zarząd też nie powinienen reagować w ten sposób że rzuca se cos bo tak chcą i już i tak ma być. Powinni troche bardziej byc elastyczni w naszym kierunku a nie chca nas u (usunięte przez administratora) ic do konca swych dni w tej firmie. I przestańcie tu płakać i lamentować na tym forum, bo oni tez je obserwuja i widza ze sie ludzie wykruszaja i tylko bardziej beda stac przy swoim. ja jestem za strajkiem ale i za ponownym referendum niech ludzie zadecyduja czego chca

Juz od 15 lat pracuje w tej firmie i śmieszy mnie, że zarobki mam takie same jak na początku pracy. Z tego nie da się wyżyć. Czy mój żołądek się skurczył? Czy opłaty się zmniejszyły? Nie! A ceny niezmiennie idą w górę! Jest mi bardzo przykro, że nasi prezesi, dyrektorzy i cały zarząd lekceważy pracowników, wyszkoloną kadrę i zmusza do tak drastycznych kroków jak strajk. Popieram strajk!!!

ono

oby było was jak najmniej na tej waszej zabawie!

szwaczka

kolega scs ma rację, kiedyś inaczej sie pracowało jak ludzie byli inni, teraz to się tylko kłocić potrafią, myśle, że będzie coraz mniej osób chętnych do tego strajku, nawet u nas na szwalni kobiety się kłócą między sobą, więc nie wierze w to by na tapicerni było inaczej, a załoga jest już bardzo dawno porózniona, nie raz na szwlni się słyszało o wyzwiskach ze strony jednego z tapicerów, który próbuje mieć władze nad wszystkimi z tego co wychodzi ja osobiście nie zamierzam strajkować i od poniedziałku u lekarzy w Witnicy będzie największa kolejka od bardzo dawna jeśli chceice zniszczyć ten zakład to róbcie to beze mnie! mam nadzieję wielką, że wam się to nie uda, ja bym chciała móc za co robić opłaty i pozwolić dzieciom jeść

Pewnie nic nie potrawisz poza próbą poróżnienia zgranej załogi, dlatego nie możesz znaleść innej pracy. No i rozpisywania się o czymś o czym nie masz pojęcia. Jak czytam twoje wypowiedzi to ja nie chciałbym mieć takiego człowieka w swojej firmie. Jest określenie takich ludzi jak Ty.

scs

raczej nie chciałbym siedzieć za biurkiem, za którym nie siedzę, mówisz, że na 1300 znajdziesz pracę to życzę dużo szczęścia, bo ja jakoś nie potrafię znaleźć nawet za 1111 zł, no chyba, że u jakiegoś prywaciarza na czarno robiąc po 6 dni w tygodniu po 12 godzin to i nawet 1500 wyciągniesz naprawdę mamy bardzo dobre warunki w naszym zakładzie jak na dzisiejsze realia, szkoda tylko, że część produkcji tego nie widzi i chce mieć gorzej, zastanówcie się nad osobami, które mają dzieci, rodziny, kto im później pomoże? same niech te osoby się zastanowią do czego ta zabawa w strajk może doprowadzić, a tym co się nie podoba ta robota i mówią, że spokojnie znajdą gdzie indziej to ile to się zwolnić, droga wolna, pozwólcie innym spokojnie pracować nawet za te marne grosze! mi się akurat na produkcji praca podoba i nigdy nie pracowałem za biurkiem i nie zamierzam, na produkcji jak była fajna atmosfera to się przychodziło z przyjemnością do pracy, szkoda, że sami pracownicy to zepsuli i dalej to niszczą....

Kolego SCS przypuszczam że boisz się o stołek bo jak firma się rozpadnie to ja robotę za 1300 znajdę a tobie ciężko będzie znaleść ciepłą posadkę za biurkiem.

xxxxxxxxxxxxxxxx

a może by tak zasatanowić sie co bedzie po całym tym waszym \"strajku\". Ludzie później to dopiero możecie protestować by wam pracę dali bo sami ją sobie odebraliście. czy ktoś sie zastanowił co wam to da???

Bożydar Iwanow

Ładnie widzę się tu dzieje,przed wtorkiem u lekarza drzwi nie beda sie zamykać;/ a jeszcze pare lat temu było tak dobrze

monter

Zamienić zarobki nasze z biurem(czyt. darmozjady) i nie będzie strajku i żądania podwyżki.Pozdrawiam pracowników biur

monter

Wam SCS deficyt się kojarzy z pieniędzmi(myślenie biura)

monter

Zapraszam na produkcje SCS i całe biuro.DAJĘ WAM KILKA GODZIN I IDZIECIE DO DOMU.U was pensje się nie zmieniają więc macie nas w (usunięte przez administratora) ie.Jeszcze jedno:Znaczenie słowa deficyt: » deficyt - niedostateczna ilość czegoś, brak czegoś(usunięte przez moderatora) U nas nie ma kogo zwalniać więc nie straszcie!!!

zz

SCS - 2012-05-25 22:21:26 A Witnica zapatrzona w ZZ jak nie wiem co, przecież ZZ prowadzą do zamknięcia zakładu jak nic, czy ludzie nie potrafią pomyśleć, że jak by dostali 6% podwyżi i nawet te głupie 10 zl za nadgodziny w sobote to by i tak wyszli na plus jakieś 500 zł miesięcznie, bo przynajmiej by mieli po dwie soboty w miesiącu, więć wybierajcie albo min.marne około 2 tyś zł po podwyżce proponowanej przez rzepin albo nic, bo wy zaczniecie strajkować od wtorku a oni od środy zaczną zwalniać i pewnie zaczną od tych prowodyli (np. eMKa) a takich jest dużo w Witnicy, więc ludzie macie jeszcze trochę czasu by rozsądnie pomyśleć nad tym czy chcecie strajku prowadzącego do upadku zakładu czy paru groszy więcej do pensji, a 6% to nie jest mało, a mówie wam, że soboty też napewno się znajdą zawsze to jest 8h więcej do akordu plus 80zł, więc co wolicie mieć więcej czy nie mieć nic, bo zarząd na pewno nie odpuści jeżeli zakłąd zamkną po ponad 300 ludzi straci pracę, a ZZ i tak przez dwa lata będą chronieni, ruszcie trochę głowamiWitam wszystkich Proszę trzymajmy się razem, przecież o to im chodzi żeby nas poróżnić. Decyzja została podjęta przez większość a nie tylko przez związki więc bardzo proszę, nie pisz bzdur ,że związki doprowadzają do zamknięcia Piszesz psychologicznie, ale psychologią nie nakarmisz dzieci ty naprawdę nie znasz sytuacji tych ludzi więc szanuję twoje poglądy ale również szanuj poglądy innych.

z witnicy

SCS - 2012-05-26 15:10:24 a czy ty wiesz co znaczy słowo deficyt..? bo chyba nie bardzo... widać, że nie myślicie, mówicie 1300 zł, ale nie pomyśleliśćie ile godzin mniej było w miesiącu? ciekaw jestem ilu z was za "nic" utrzyma swoje rodziny? ale zobaczymy jak część z was będzie się mądrzyć za kilka dni, bo jak pójdą pierwsze wypowiedzenia to od razy będzie "po co ten strajk, trzeba było brać co dają" i tak weźmiecie to co wam dadzą bo zarząd ma was w garści, nawet nie wiecie jak bardzo oni wami manipulują, przecież ta wasza zabawa w ten cały strajk to dla nich jest na ręke bo nie będą musieli zapłacić za parę godzin dla prawie 200 osób. mimo wszystko powodzenia w zabawie w strajki tu sie z tym zgodzę ludzie nie doceniają to co maja a ten strajk to dziecinada - tak mało godzin w miesiącu i mało zarobili no i trochę cięższe komplety a do tej pory to co żle było;; naprawdę żle nie jest w Steinpol Witnica w porównaniu do innych zakładów w witnicy

SCS

monter

SCS u nas już nie ma kogo zwalniać.Panuje deficyt na pracowników fizycznych.Chyba że ludzie z biur będą dorabiać na produkcji.1300zł za ciężką pracę w tym miesiącu jeszcze mniej.Chyba wolę nie mieć nic i siedzieć w domu.Tak ludzie będą robić.Będziemy rozkradać polskę bo panować zaczyna bieda ogólna.

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble