Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

kruku

My nie chcemy więcej tylko setki za soboty ktore sobie wywalczylismy a wy tam jak robicie w Myśliborzu za 10 w soboty wasza sprawa widocznie słabo sie staraliście żeby dostać wiecej.no iteraz musicie naszaprodukcję robić żeby firma niemiała strat da wam 10 i bedzie ok.

PILOT

DO 14 NIKOGO NIE BYŁO

kokarda39

ludzie nie zniżajcie się do takiego poziomu.po co te wyzwiska ?????jeśli chodzi o nas strajkujących to dzisiaj dopiero nabraliśmy chęci walki!!!!!Przecież obiecali pani poseł że dzisiaj do nas przyjadą porozmawiać!!!Gdzie są?????Skoro mają czyste intencje co do podwyżki bez żadnych zarzutów gdzie są????dlaczego nas OLEWAJĄ??????

strajkujący

A wiecie może czy ktoś był dziś z Rzepina ???

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kris

Myśle że są bardzo zmeczeni już nikt sie nie spodziewał ze to tak długo potrwa i nikt nie wie jak długo jeszcze .

obiektywny głos

\"pacanów\" za te teksty to ty powinieneś pierwszy wylecieć! jeśli już by zwalniali, jeśli chodzi o produkcje to pomału oddają prace, ale są do tego zmuszeni bo są to pilne zamówienie, których w naszym zakładzie nie ma kto wykonać, jeśli chodzi o zwolnienia to wydaje mi się, że to są plotki, fakt zakład najlepiej obecnie nie wygląda a zarząd ma jakieś plany, które pewnie niedługo wprowadzi w życie takie jest moje skromne zdanie myślę również, że osoby piszące tutaj o tych zwolnieniach o produkcji itp to są osoby, które nie strajkują i bardzo im zależy aby jak najszybciej ten strajk się skończył i się podszywają pod różne nicki, a może są to osoby strajkujące, które już mają dość z różnych względów, tylko boją się głośno powiedzieć, że chcą już wrócić do pracy

ABC

jak ci żlę to się zwolnij

pacanów

ddddddd,nie siej propagandy [usunięte przez moderatora]

pacanów

Smieszą mnie te bojaźliwe osoby które podszywają się pod myślibórz i witnicę.nie dosyć że nie wspomagacie strajkujących,to jeszcze piszecie jakieś bzdety!!! idźcie lepiej podpisać 10 pln brutto do dyrektora,i jazda wykazać się na produkcji [usunięte przez moderatora]

ddddd

...TAK BĘDZIE.... pozwalniaja stać RZEPIN żeby dać nam odprawy lub zrobią tylko pierwsza zmianę . a pomoc w myśliborzu sa przyjecia do pracy czyli napewno cos sie dzieje .bierzcie co wam dają i do pracy wracajcie

WITNICA

I to są święta słowa.I wszystko do tego prowadzi.A potem będzie płacz\"za co mamy żyć\"?

mysliborz

i tak nikt nie przyjedzie do was . dawali wam podwyszke chcieliscie wiecej , nam nic nie dali nawet 1 procentu , zwolnia ludzi lub zamkna witnice tak jak debno i tyle a my dostalismy wasze zlecenia i mamy pracujace soboty .powodzenia

ABC

Brak już słów do tego wszystkiego, cały ten strajk nic nie zmienia. Zarząd firmy widoczni nie uważa tego za jaki problem, skoro nikt nie ma czasu żeby si pofatygowac, widocznie im to jest na rękę badz wogole im ta sytuacja nie przeszkadza. Juz produkcja z Witnicy rozjechala sie po wszystkich zakladach, obawiam sie ze caly ten strajk nic nie zmieni. Stracimy tylko kase jeszcze pare osob poleci bo słyszałem że około 30 ma poleciec, a wg mnie Rzepin do tego dazy zeby oslabic ZZ w naszych oczach, chca poprostu zebysmy mieli do nich pretensj o cala ta sytuacja, ich na to stac wiec zrobia wszystko co moga aby tak zrobic. A gdy juz do tego dojda ze stracimy zaufani do ZZ to dopiero zaczna swoje rzady, wiec nie pozwolmy na to bo bedzie jeszcze gorzej

KOKO SPOKO

Masz racje nie szanuja wiec czego oni oczekuja na szacunek trzeba sobie zapracowac Pani [usunięte przez moderatora] my nie jestesmy debilami i prostakami (tak ta pani powiedzala o strajkujacych) my jestesmy ludzmi ciezko pracujacymi walczymy o lepsze jutro dla nas i dla Ciebie Pani [usunięte przez moderatora] bo ty kobieto tez dostaniesz ta podwyzke no chyba ze odmowisz haha

ONO

Hello! Pracuje w firmie juz 14 lat obecnie na stawce godz i wiezcie mi kokosow nie zarabiam jak inni godz w tym cholernym zakladzie i oczywiscie strajkuje tak jak inni.Tak nas godz niby nie dotyczy ten pakiet podwyzek i strat jakie nam oferuje Steinpol ale tez i nie pisze ze my nie stracimy prawda .Przykro mi slyszec jak sie mowi ze my godzinowi to i tak mamy dobrze ze mamy stawke wiec \\\"czy sie stoi czy sie lezy stawka godzinowa sie nalezy \\\" ten co w takim systemie pracuje wie jaka to ciezka praca .Nam sie liczy kazde odejscie od stanowiaka nawet do wc wychodzac musimy sie spowiadac .Aby zarobic musimy pracowac conajmniej trzy soboty by dostac pensje godna , moc przezyc .Pozdrawiam i nadal popieram Strajk w ten sposob moze zobacza jak i za ile my musimy zyc

My

Witam oni nas strajkujacych szanuja (usunięte przez administratora) prawda to ci co pracuja nasmiewaja sie z nas pokazuja srodkowy palec u reki gardza .

ccccc

możecie zorganizować się sami jeśli macie takiego przewodniczącego zz a w jedności siła jak napisałeś gdyby było nas więcej (inne zakłady by stanęły) jak Witnica to może skutek byłby większy i szybszy a tak sami walczymy o lepsze jutro dla nas a może dołączcie do nas

pozytywny

w jedności siła,jeśli się powiedziało A,to wypada być konsekwentnym i powiedzieć B i C...do skutku.a jeśli na przyszłość przewodniczący komisji zakładowych się będą częściej konsultować to nie będzie stała tylko witnica,ale także pozostałe oddziały.u nas w zakładzie zdecydowana większość popiera witnicę,i gdyby nie pewien sprzedajny pan przewodniczący,pewnie byśmy też zorganizowali jakąś pikietę w ramach wsparcia.powodzenia,i wytrwałości życzymy.

pyzyjazni

słuchajcie !! a co planujecie dalej przecież w nieskończoność nie mozecie tak strajkować , przyjdzie do wypłaty to nic nie otrzymacie , czy ktos do was przyjedzie bo jesli tv nie pomogło i radio to co . trzymamy kciuki .

ccccc

Tak zgadzam się że zarząd w Rzepinie nie rozumie naszych wołań. Oni mają za co zrobić opłaty i co jeść a tu człowiek haruje zrywa ręce,kręgosłup. I co? Marne grosze zarobi i jeszcze to utną. Ludzie nie dajmy się pomóżmy jeden drugiemu a nie dadzą nam rady dopóki jesteśmy razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble