Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków Kurniki 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w HR International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków Kurniki 4

Zosia Nowy wpis

Chcialam zapytac o prace w Hainburgu u Kohlera.Jak tam sie pracuje czy ktos tam byl,jaka stawka,czy mieszkanie darmowe,i co sie tam robi prosze o odpowiedz

P. Nowy wpis
@Zosia

Tą firme polecam ????

Czy HR International Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Faraon Nowy wpis

Witam. Wybiera się ktoś na projekt w Poczdamie przy tworzywach sztucznych. I czy może ktoś tam pracował lub pracuje

Sympatyczna

Jan to wygląda w temacie pracy na inwentaryzacjach ? Jakie warunki, czy warto ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Tylko Autentyczne opinie

Rekrutują do pracy w Niemczech kilkaset km od domu i nie chcą powiedzieć jak się będzie mieszkało, mało wiedzą o firmie i obowiązkach w pracy. Zależy im tylko na tym żeby kandydat podpisał umowę i pojechał do Niemiec. Umowy z wysokimi karami za np. nieprzestrzeganie BHP, co chyba nie jest do końca zgodne z prawem. Może ten zapis ma pełnić role straszaka. Wyjazdy dla desperatów albo ludzi w trudnej sytuacji finansowej.

zebra

Ja byłem w fabryce mebli dziecięcych. Ludzie w porządku. Mieszkanie blisko zakładu, oczywiście bezpłatne. Wszystkie formalności i umowa sprawnie przebiegły. Koordynatorka zawsze do dyspozycji. Wiedziałem, że mogę na nią liczyć. Wynagrodzenie zawsze na czas. Ze zjazdem też nie miałem problemów. Uważam, że jeśli jedzie się do pracy to można zarobić i ja jestem zadowolony!

Bill
@zebra

Jak jest w tej fabryce zabawek dziecięcych w mitwidz można zarobić?

Jolka

Witam, czy polecacie ta agencję? Miałam z nimi wyjechać lecz po przeczytaniu umowy zastanawiam się bardzo nad wyjechaniem z nimi.... Wszędzie są jakieś kruczki...i haczyki...Nie ma konkretnej daty przelewu wynagrodzenia... Będę wdzięczna za opinie

Tadekr
@Jolka

Masz noże numer telefonu do tej firmy

pracowalem na produkcji w 2019 teraz też bym pojechał. zarobilem dobrze mozna bylo robic nadgodziny. czy ktos wie jak wyglada sprawa coronawirusa?? mozna wyjezdzać???

Stefan
@pracownik

Na forum niestety nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie, dlatego też może napiszesz czy poza wątkiem udało Ci się ustalić, czy w chwil obecnej firma ta organizuje wyjazdy dla zatrudnionych osób bądź takich, które dopiero co planują tam pracę? Jak możesz to napisz również coś więcej o swojej pierwszej przygodzie z tą firmą. Miło będzie się czegoś dowiedzieć.

bartek1983

pracowalem ostanio na inwentaryzacjach i jestem zadowolony. wyplata na czas i dobrze mozna zarobic. Jak ktos nie chce pracować to i nie zarobi pracowalem z roznymi agencjimi i jestem z tej zadowolony

Pracus

Witam czu ktoś miał problem z zapłata kary za nie podjęcie pracy .

Felicyta
@Pracus

Witam, czy takową karę otrzymałeś?

Wotam i mam pytanie kiedy wreszcie polski hr zacznie płacić w terminie pieniadze za pracę bo to juz sie nie robi smieszna co miesiąc pieniadze są ale czekają fo ostatniego dnia a nawet po terminie przelewają, nie wiem czy nie zgłosić tego fo inspekcie pracy

Black

Ostatnio skorzystałem z możliwości wjazdu z firmą HR International na inwentaryzację. Wszystkie szczegóły zostały mi skrupulatnie przedstawione przez Rekrutera oraz Panią Koordynator. Podczas całego procesu rekrutacji oraz planowania wyjazdu i pobytu w Niemczech czułem, że zawsze mogę liczyć na pomoc zarówno polskiego, jak i niemieckiego Koordynatora. Praca nie była szczególnie obciążająca, a ja mogłem podreperować mój budżet po pandemii. Chętnie skorzystam z możliwości wyjazdu na kolejną edycję tego projektu.

Piotru

Wszystko spoko, praca dobra, kasa dobra i na czas - pracować trzeba ale nikt za darmo piniedzy wam nie da

Włodek
@Piotru

Nam potrzeba na gumy balonowe i kondony aby mogli nas j e b a ć prawdziwi faceci. I się kręci

Adam93

Na początku roku pracowałem z dziewczyną przy inwentaryzacji. Fajny, krótki wyjazd, aby podreperować domowy budżet. Żadnych niespodzianek po przyjeździe nie mieliśmy, Wszystko co zostało nam przedstawione przed wyjazdem miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zapewne w przyszłości jeszcze skorzystamy z ich oferty.

evka1978

pracowalam na inwenturach jezdze od kilku lat i jest ok. wyplata na czas a jak sa opoznienia to nie duze - polecam

Hary

Brawo wszystkie opinie skasowane o pracy w Wismarze nic wam to nie da sprawę oddamy do telewizji i do gazety puls biznesu gazeta znana(usunięte przez administratora)

Obywatel

Niech nikt się nie nabierze na pracę w Mitwitz, harówka na akord,nienawidzą Polaków,na kwaterze mieszkają dziwacy koszmar.

Obywatel

Kiedy oddacie pieniądze za pracę za marzec i kwiecień !!!

Czy w Polski HR International Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Stefan

Umowa zlecenie jak sam zauważyłeś nie jest zbyt korzystna dla pracowników, bo nie daje dostępu do płatnego urlopu lub chorobowego. Czy kilkuletni staż w pracy upoważnia do zmiany kontraktu na bardziej korzystny i długoterminowy?

ktoś

Witam, szykuje sie na wyjazd na inwentaryzacje w styczniu . Czy ktoś ma jakąś opinie jak wyglada praca itp?

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.