Opinie o Polska Grupa Telekomunikacyjna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polska Grupa Telekomunikacyjna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Telekomunikacyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Telekomunikacyjna w Katowice

Michał Nowy wpis

To call Center ?

lublin Nowy wpis

Pani Agnieszko, proszę nie przedstawiać tej firmy nikomu bo wszystkie negatywy tutaj napisane są prawdziwe. Wcześniej firma miała nazwy telpolkom, socio biznes i parę innych. Gdybyśmy żyli w normalnym kraju to bracia krętacze byliby w więzieniu, no ale cóż. Tu artykuł o nich z panoramy lubelskiej sprzed kilku lat: http://lublin.tvp.pl/8662323/pracownice-bez-pensji-czy-firma-telekomunikacyjna-upadnie tyle, że wtedy byli pod inna nazwą, i jeszcze będą na pewno zmieniali w przyszłości. Cały TEN ZAKŁAMANY SYSTEM SPRZEDAŻY jest tak skonstruowany, że pracia oszusci zawsze umyją od tego ręce. Nieudolny PIP i nieudolna policja nie potrafią z nimi nic zrobić. A jak się pojawi tu znowu ktorys z braci zeby sciemniac w pozytywnych komentarzach to niech wyjasni od razu dlaczego wpisujac wasze wczesniejsze nazwy firm, jest mowa ciagle o dwoch braciach i dlaczego tyle razy zmienialiście nazwę? Smutne że robią to od tylu lat i nie ponieśli konsekwencji :/ jak widać w artykule, ogłosili upadłość żeby prowadzić to dalej zapisująć wszystko na konto drugiego brata a jak twierdzicie ze to co wyzej jest nieprawdą to wpiszcie wymienione przeze mnie nazwy firm w wyszukiwarce. Zobaczycie ze wszedzie jest mowa o piotrze i pawle. OSZUKUJĄ od kilku lat, tylko co jakiś czas zmieniają nazwę po są bardziej rozpoznawalni przez ich przekręty.

Agnieszka Nowy wpis

Czy Polska Grupa Telekomunikacyjna oferuje szkolenia swoim pracownikom?

Zbyszek

Jak to jest w tym Kraju ??????????????. Gdy staruszka UKRADNIE ????? lizaka za 90 gr, to ma na karku policję, prokuratora i obowiązkowo polski wysoki sąd. Ale jak jakiś kryminalista stworzy FIRMĘ, której głównym celem jest tylko i wyłącznie oszustwo na gigantyczną skalę, to ….... wszystkie te polskie szanowne instytucje pilnujące praworządności, nagle przestają istnieć a szary obywatel zostaje sam na sam z tą watahą kryminalistów [ oszustów ] na polu walki.

Przedstawiciel Handlowy

Obiecuje 25 zl za pozyskanego klienta jako szkoleniowiec 30 plus od podwladnych po czasie nie dostaje sie ani zlotowki bo robia na kase

Ile chcialbys zarabiac

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
haiako

Fajnie, że szkolenia mają bardzo dobre, bo potem prościej po ich ukończeniu wypełniać swoje własne, pracownicze obowiązki. Ciekawe jest to że ich oferty są cąły czas popularne.

Maciek

Nikt nie zmienił szyldu, firma z tego co wiem ma parę spółek. Pracuje od miesiąca i bez obaw ale nareszcie jest to firma w której czuje się dobrze i mogę się realizować. Pozdro

Nie marnuje czasu :) praca jest dobrze płatna jak na warunki polskie :) Ludzie nie(usunięte przez administratora) głupot tylko sprawdźcie sami ile firma ma pracowników... na jednym biurze jest zatrudnionych 20 pracowników :). Jeżeli szukacie pracy gdzie nic nie trzeba robić polecam - Urząd pracy i zasiłek hehe, a Ty dziewczyno zamiast pisać opinie szukaj dalej pracy :):D

Ona30
@Ania

Ania ja pracuję całe szczęście w uczciwej firmie :) masz rację-powinnaś przekonać się sama :) Powodzenia w nowej pracy-zapewniam ze baaardzo Ci się przyda :)

wiki

jako firma 3 blue sprzedają usulugi telekomunikacyjne oraz energie rzekomo Energa. Wpisalam nr krs do ewidencji i wyskakują dane Polskiej Grupy telekomunikacyjnej..może zienili szyld i nazwe na inna skoro już dużo osob ich obsmarowalo?

Wojtek

Witajcie, ja pracowałem w firmie ponad rok czasu, niestety musiałem się zwolnić ponieważ moja mama zachorowała...:( co do wpisów wyżej to polecam iść na rozmowę i popracować to każdy sam się przekona że firma jest uczciwa. Osoby które wypowiadają się o jakimś nie wypłaceniu pieniędzy niech lepiej napiszą o próbach wyłudzenia z firmy... Zostały zwolnione dyscyplinarnie a fakt że dostają premie za wypełnianie umów które celowo źle wypełniali każdy normalny manager po 1 wstrzyma wypłatę premie po 2 zwolni nie uczciwego pracownika !! Ja dostałem 100% należnego mi wynagrodzenia :)

Cześć, byłam na rozmowie dzisiaj. Warunki mi odpowiadają 1500 zł brutto plus premie od wyników. Umowa Zlecenie ale to w większości firmach normalne. Śmieszą mie ludzie którzy nie mają pracy i narzekają hehehe.... Powinien być przymus do pracy a nie ludzie dostają pracę a potem lecą w kulki a to wpływa na podejście pracodawców do pracowników !

Ona30
@Ania

Ania... to że nie ma pracy a ludzie narzekają to jest normalne...:) Ale ja też tam byłam na rozmowie i na okresie próbnym. Jednym słowem... nie marnuj czasu dziewczyno :) Warto mieć prace w której sie jednak dostaje wynagrodzenie. PS sprawdż na jakich warunkach dostajesz podstawe, która tak naprawdę nie jest podstawą i przemyśl to jeszcze raz :) Pozdrawiam

nina

wydaje mi się ze byłam ostatnio na rozmowe kwalifikacyjnej u tychże Panstwa tam po szyldem 3blue. oferowali mi prace koordynmatorki obiecywali samochod i telefon..mam Niby isc na szkolenie które polega na przyglądaniu się jak inni sprzedają i łażą od drzwi do drzwi Nie wiem co mam robic

Umowa na okres próbny Zlecenie ale opłacają wszystkie składki, co do kasy za godzinę to jest podstawa 1500 zł brutto plus premie. Z samych premii idzie wyjść ok 2000 - 3000 zł brutto miesięcznie. Jak chcesz sumiennie pracować to polecam jak chcesz ściemniać to polecam Urząd Pracy i zarejestrowanie się jako bezrobotny :)

gawin88

a jak chcesz kogos miec zatrudnionego po 14 h na dzien i 5/6 dni w tygodniu to daj umowe o prace, tak jak bylo w ogloszeniu...

gawin88

hehe kolo, przedstaw sie jak masz jaja i takie pewny, i nie wy mnie zwolniliscie tylko ja zrobilem to telefonicznie..... kolejne klamstwo i zal....

gawin88

jestes smieszny, szkoda mi nerwow na takich slabych zawodnikow dziwne ze takie same odczucia ma kazdy kto tam pravowal przez te 4 mieisiace zrob to co twoj bracik daj firme na kogos innego zebys znowu mogl nic nie robic i nic nie placic a nie miec zawiasow, albo gorzej :))

hehe Kolo

Mateusz G. Co Ty piszesz za głupoty.... hahaha pracowałeś tydzień w miesiącu i zarobiłeś 2000 zł, więc nie narzekaj! :D z tego picia to Ci mózg już wypaliło. Pozdrawiamy koledzy z biura :) Facet raz pracował raz nie... więc każdy normalny pracodawca zwalania takiego "pracownika"

gawin88

na temat tej firmy i firm pod Pgt szkoda marnowac czasu na pisanie, prace i rozmowe kwalifikacyjna, przez 4 miesiace pracujesz od 12 do 16 h na dzien i w tym calym czasie zarobilem 2000 zl, oczywiscie ostatnich 2 wyplat nie dostane, bo prezesowi P.G. sie nie podobało to ze zaczołem szukac innej pracy..... chwala sie milionami a na wyplate nie maja firma powinna sie nazywac Szkoda czasu po za tym wystarczy wpisac nazwisko prezesa i wujek google od razu wyswielki wałki jakie cala rodzinka odwala. M.G.

lolo

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Byłam wczoraj na na 3 etapie i podpisałam Umowe, warunki jak na poczatek spoko bo podstawa 1200 zl plus fajne premie. Polecam firme chetnie udziele informacji nowym osoba.

Info PGT Sp. z o.o.

Są dwie firmy o tej samej nazwie jedna to firma Polska Grupa Telekomunikacyjna S.A - jest to inny właściciel i inna firma. Polska Grupa Telekomunikacyjna sp. z o.o. - inny właściciel. Proszę nie mylić tych firm. Czasem Klienci firmy PGT S.A. dzwonią do nas bo myślą że to my z nimi zawarliśmy Umowę. Informujemy że to błędne skojarzenie! Firma PGT S.A. poinformowała nas o zmianie nazwy firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Telekomunikacyjna - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Telekomunikacyjna?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Telekomunikacyjna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Telekomunikacyjna