Butik Quazi

Sosnowiec

Opinie o Butik Quazi

Cała PRawda O QUAZI PLAZA 2010-10-10 13:37:53
Nie radzę zaczynać pracy w Quazi, oto pare powodów dlaczego:
1.niektórzy pracownicy sa po podstawówce,ich kompetencje sa na poziomie zerowym,kradną buty,oraz środki do pielęgnacji.
2.W sklepie sa ukłdy między kierowniczką a jedna z pracownic...
3.Jeżeli jest jakiś problem na sklepie kierowniczka w ogóle nie reaguje ,nie chce wysłuchać pracownika i unika tematu.
4.Jeżeli ktoś sie juz zdecyduje na prace tam,to proszę się się przygotować na to ze bedzie ta osoba wykorzystywana,poniżana i szantażowana.Oraz jest sie też obserowanym z innych sklepów np. Sephora oraz 5,10,15 z polecenia jednej z pracownic Quazi,która ma układy z kierowniczką.
5.Za ukradziione buty które wyszły przy inwentaryzacji,powinni odbierać nam premie,ale nie w PLAZIE ;] tutsj za kazdą skradzioną pare butów płacisz z własnej kieszeni. Inaczej wylatujesz.
6.Ciągłe plotki,kłamstwa i dziwne niedomówione sytuacje to codzinność w Quazi
7. jeżeli jestes na l4 to wsyzscy mają do ciebie o to problem,szefowa wypyta o najdrobniejsze szczegóły twojej choroby.
Także życze powodzenia tym którzy zamierzają tam pracować ;]
anonim 2011-03-08 10:25:29
masakra, praktycznie to samo u mnie w M1 czeladź
Zostaw swoją opinię o Butik Quazi - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Butik Quazi