Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Juri

A gdzie kierownik logistyki :) hah napiszcie prawdę jak tam jest. Ta Pani wgl się tam nadawała. :)

festt
@Juri

a ile wytrzymała ?

Juri
@festt

6 miesięcy ?

deuuuu
@Juri

dokladnie 11 :D mysle ze pani G byla zbyt dobra i miala zbyt duzo fajnych pomyslow na (usunięte przez administratora) firme!

@deuuuu

Dziękujemy za opinię i komentarz. Myślimy inaczej niż Ty i mamy fajniejsze pomysły. Pozdrawiamy

Marz
@deuuuu

W czym pani G była dobra?

Co
@Marz

Też bym chciała wiedzieć? Słuchamy...

Nowe Ogłoszenia o Pracę! Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony https://gppl.eu/praca/ i zapoznania się z aktualną ofertą pracy. Poszukujemy ludzi pracowitych, sumiennych i chcących się rozwijać. W naszej ofercie są propozycje zarówno dla doświadczonych pracowników jak i dla osób szukających pracy i chcących zdobywać doświadczenie zawodowe. Wśród aktualnych ofert pracy znajdziecie: OPERATOR MASZYN CNC KONTROLER DETALI MECHANIK / ŚLUSARZ MAGAZYNIER / NARZĘDZIOWIEC ELEKTRYK AUTOMATYK / ROBOTYK PRACOWNIK PRODUKCJI SPECJALISTA DS KADR I PŁAC SPECJALISTA DS PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI I LOGISTYKI SPECJALISTA DS SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Aplikacje można składać za pośrednictwem strony https://gppl.eu/praca/ Zapraszamy!

?

ile zarobi ślusarz/mechanik? Da radę 3000 bez weekendów i nadgodzin?

Byłazwrotnica :)

Miałem przyjemność pracować w tej firmie przez 5 mscy i nie oceniam tego czasu źle. Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Firma dba o pracownika, załoga bardzo zgrana, atmosfera w pracy bardzo miła, wynagrodzenie na wysokim poziomie (wszystko na pasku), wysokie premie oraz dodatki. Mgła olejowa jest... Ale dramatu nie ma. Ogólnie mówiąc polecam firmę.

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
obojętny

a mi się nie podoba pogoda i brak parkingu

A no i szacun za Hero i za autko, jest super!

sf

a co prezes ma nowy wózek ?

@sf

Chodzi o nagrodę w programie HERO - https://hero.gppl.eu/ Nowy Ford Kuga Vigniale stoi i czeka na jednego z naszych pracowników.

Mlody

Oj niedługo będziecie wspominać czasy, że kogokolwiek zatrudniali. Jak za 10 lat zrobotyzują te zakłady to wtedy się zacznie rewolucja już widzę jak bedziecie z terminatorami walczyć!!

gsr
@Mlody

ta... i będą gadać po ukraińsku

Dla mnie najważniejsze żeby szefostwo zaczeło współpracować. Robota jest spoko kasa przyzwoita do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

Stara

Zielonyy lepiej tego nie mogłeś ująć, ze wszystkim się zgadzam! Widzę że Pan prawnik doskonale się wywiązuje ze swoich zadań i odpowiada bardzo ładnie na każdy negatywny komentarz :) pozazdrościć takiej fuchy. Podczas gdy ja tu pracowałam (ok. 6mscy) zwolniło się 12 osób na stanowiskach biurowych! To o czymś świadczy.. Pieniądze ok ale firma jest sto lat za murzynami, jak się dasz przywiazac do tych pieniędzy to nigdy nie zmienisz pracy, a w tej firmie zawodowo nikt się nie rozwija. Ps. Czekam na odp Pana prawnika:)

@Stara

Dziękujemy za wpis i komentarz. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości dotyczące naszej firmy bo liczymy się z Państwa zdaniem. Dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny, ludzie często zmieniają pracę i jesteśmy dumni, że wszyscy nasi byli pracownicy bez problemów odnajdują się na tym rynku. GPPL stwarza warunki do rozwoju zawodowego, pozwala na podnoszenie posiadanych już umiejętności i nabywanie nowych. Nasi pracownicy do nas wracają, ciągle dostajemy wiadomości i pytania od byłych pracowników o aktualne oferty pracy. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony z ofertami pracy https://gppl.eu/praca/ i śledzenia naszego profilu na FB. Pozdrawiamy!

operatorrrrr
@Stara

Pewnie byłaś za cianka na GPP - może w innych firmach ci się wydawało, że coś umiesz :) ale i tak widać, że tęsknisz skoro wchodzisz tu i się udzielasz ;p

stary wyjadacz
@Stara

Stara nie zgadzam się zupełnie z tym co napisałaś zgadzam się w 100% z operatoremw wiele osób po przyjściu z innych firm okazuje się, że wcale nie są tacy dobrzy jak myśleli co idealnie pokazuje upływający czas. Tzw pseudomenadzerowie

stara
@stary wyjadacz

Macie dobrze działającą propagandę.. Ja po prostu próbuje przestrzec innych nieświadomych.. Jest to firma, które kompletnie brak jakichkolwiek zasad - zawodowych oraz moralnych przede wszystkim. Najbardziej zabawne są komentarze odnośnie możliwości rozwoju. Firma ta zatrzymała się 15 lat temu, a ludzie, którzy tam zagrzeją miejsce na dłużej w życiu nie odnajdą się w innej pracy. Darujcie sobie tę propagandę.. Szanujcie ludzi w końcu..

zażenowany_długoletni pracowni
@stara

Twoje wpisy wygladaja na kogos sfrustrowanego, ktory stracil prace i musi sobie odbic wylewajac zale takze to ty sobie daruj twoje teksty w kierunku osob z duzym stazem obrazaja bardzo duzo czesc zalogi, ktora od lat pracuje w GPP

03zwykly pracownik0
@Stara

hahaha.. stara a to co niby znajomosc dwoch jezykow to byl ten wszechobecny rozwoj i talent?? ale glupoty!! chyba nie wiesz jak inni pracodawcy reaguja na fakt, ze ktos pracowal wczesniej w GPP - TACY PRACOWNICY PRZYJMOWANI SA OD REKI i każdy w koło Ci powie, że najlepsi pracownicy z jakiej firmy pochodza zobacz ile osob gdzie i na jakich stanowiskach pracuje a potem pisz takie totalne bzdury pracownicy GPP to bardzo porzadni pracownicy

grzegorz

firma schodzi serio na psy..

ZK

Dobre zarobki

Gut

przyzwoity park maszynowy , stabilne zatrudnienie i bardzo dobre zarobki niestety jakosc wykonywanych prac utrzymania ruchu czesto amatorska

Zenek

Ciągła presja na pracę w weekendy. Mam tego dosyć...

blona
@Zenek

weekendy to soboty, czy niedziele też. jakie zmiany, po ile godzinny?

Mało
@blona

Weekend to weekend godziny zgodnie z kodeksem pracy o potrzebami firmy

Może nowy

Jak wygląda praca jako operator maszyn, są jakieś szkolenia stanowiskowe, jaką stawka dla nowych pracowników

heeelper
@Może nowy

szkoleń stricte nie ma, raczej musisz umieć wszystko przed przyjściem do pracy, koledzy z hali zawsze chętnie pomogą, z góry nie ma co liczyć na jakiekolwiek szkolenia, a stawki, z nadgodzinami i weekendami koło 3 :)

PIP

Dlaczego wyciągi powietrza i wentylatory na halach nigdy nie pracują? Oszczędność? Lepiej wypuścić (usunięte przez administratora) przez uchylone okna?

blona

Jestem kobietą w sile wieku, postanowiłam zmienić moją obecną pracę [produkcja spożywcza] na coś mniej obciążającego zarówno fizycznie jak i psychicznie. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest system pracy w firmie Gerbruder , czy duży jest poziom stresu na produkcji, czy pracują Ukraińcy i na jaki zarobek może liczyć nowy. Z góry bardzo dziękuję za informację.

Zozol
@blona

Bardzo ciężka praca fizyczna. Wiele stanowisk gdzie podnosi się i przenosi kilkaset sztuk detali dziennie ważących 10 - 25 kg.

zielonyy

Zarobki w firmie są świetne, okalane niestety kolesiostwem i podporządkowaniem pod bezsensowne działania zarządu spółki. Brak pakietów socjalnych oraz jakiejkolwiek integracji. Władzę w firmie oprócz zarządu sprawują 4 osoby które mimo braku konkretnego zajęcia i odpowiedzialności są w firmie świętymi krowami a każdy kto nie będzie zachowywał się po ich myśli od razu dostaje bezpośrednią reprymendę od szefów zarządu. Pracownicy produkcyjni bardzo w porządku, pracownicy biurowi to cichociemna ekipka która dba tylko o własny interes nie dopuszczając do korytka nowo przyjętych. Dla nowych pracowników, polecam nie bratać się zabardzo w firmie, większość starych współpracowników nie lubi nowych ludzi i czeka na każde wasze potknięcie oraz chętnie porozmawia na wasz temat poza waszymi plecami. Muszę dodać jeszcze że nowy dyrektor zakładu to naprawdę w porządku człowiek, można się z nim dogadać w każdej rozsądnej sprawie.

@zielonyy

Dziękujemy za opinię i komentarz. Czemu bez nazwisk i anonimowo? Kto Twoim zdaniem sprawuje władze w firmie? Robi się prawie tak ciekawie jak w serialu. Szare eminencje, intrygi, polityka, źli i dobrzy... Najważniejsze żeby nie stracić z pola widzenia tego co istotne - pracy. Pozdrawiamy

Fuk
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Szkoda że kolega w Ełku zdaniach dał radę podsumować cały zakład.

@Fuk

Dziękujemy za tę wypowiedź. Pracownikom z Żor i okolic oferujemy stałe i stabilne zatrudnienie, dobre zarobki i możliwość pracy w zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym. Działamy na rynku dostawców automotive ponad 21 lat, odnieśliśmy wiele sukcesów, a na kolejne czekamy. Rozwijamy się, modernizujemy i jak zawsze szukamy mądrych i pracowitych ludzi. Tak też w kilku zdaniach można podsumować cały zakład.

zielonyy2
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

myślę że gdyby zostały użyte nazwiska to nie byłoby zbyt fajnie, w końcu nie każdy dostaje dom, samochód czy inne benefity za uległość w firmie :)

niestety, byłam szybsza:)

Pracownik12

Stałe zatrudnienie dobre zarobki prYwozwity park maszynowy

@Pracownik12

Dziękujemy za opinię i komentarz.

wulewuzuela

Spoko zarobki wszystko na czas Robota jak robota jak są chęci to spoko Nastawieni na kombinowanie raczej niemile widziani i dobrze dla innych a robotny może się odnalezc

bs

Czy firma posiada stanowiska samodzielnego tokarza chodzi mi stanowisko tokarza programisty technologa czyli dostaje rysunek i wszystko robię sam. Czy to jest raczej stanie na guziku przy tokarce i wyrabianie normy?

@bs

Witaj, wszystkie oferty pracy znajdziesz na https://gppl.eu/praca/, przy ofertach znajdziesz również zakresy obowiązków i wymagania.

bs
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Jest stanowisko operator cnc ale opis jest dość ogólny dlatego chciałem żeby ktoś napisał co konkretnie robi operator cnc , czy robi coś więcej czy tylko za zadanie ma wciskanie zielonego guzika i kontrola detali.

Taki sobie wyga
@bs

Tak jak piszesz Wciskanie zielonego/czerwonego guzika + (usunięte przez administratora) i mop i ścieranie chłodziwa z podłogi :)

czysto pieknie
@Taki sobie wyga

jak kolega pisze robota nie jest ciężka

produkcja jednostkowa
@Taki sobie wyga

produkcja jednostkowa

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.