Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

nastepny

fakt blady strach ale nie oszukujmy sie poza jednym kolega były to sensowne zwolnienia a kolega K.mial klase mistrzostwo

lars

a gdzie tyle można zarobić

@lars

jaki socjal brak premii brak podwyżek i potrącenia za reklamację nie z winny operatorów a zapytaj ile zarabiają ci pod firmami ile godzin

niemoc

Witam.Czy znacie jakieś firmy w okolicy Żor, które dają zarobek pracownikowi wykwalfikowanemu powyżej 1950zł netto za 21 dni roboczych w miesiącu? Mam na myśli średnią z całego roku biorąc pod uwagę cały socjal,premie,bony na święta i paczki na mikołaja.

lars

art.85 wynagrodzenie za pracę raz w miesiącu niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości nie póżniej niż w ciągu 10 dni kalendarzowych następnego miesiąca

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ccc

może trochę za dużo o zarządzie ale przykład wychodzi z góry a zapomniano o pracownikach w tym wyścigu szczurów

lars

zarząd to może u niektórych zablokować ewentualnie zdrowe myślenie

xxxx

roberto ma dobre sugestie, mysle ze kazdy z tej firmy chcialby miec prawie rodzine. bo w nia wkłada serce. poza tymi co sie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

zorro

monitoring pracownika dokonywany za pomocą kamer przez pracodawcę nakłada obowiązek prawidłowego zabezpieczenia zapisów obrazów.Pracodawca jest odpowiedzialny za to aby żadna z osób nieuprawnionych nie miała dostępu do tych materiałów.Niezachowanie wskazanych wyżej wymogów bezpieczeństwa może spowodować,iż pracodawca poniesie odpowiedzialność karną przewidzianą w ustawie o ochronie danych osobowych na podstawie art.51 ust 1 tej ustawy, który stanowi "Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym,podlega grzywnie,karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat2"Z kolei odpowiedzialność karną na podstawie art52 ustawy o ochronie danych osobowych ponosi ten,kto administrując danymi narusza choćby nieumyślnie obowiązek zabezpieczenia ich przed zabraniem przez osobę nieuprawnioną,uszkodzeniem lub zniszczeniem,podlega grzywnie,karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

lars

Zasada ogólna z kodeksu postępowania pkt3 buduje pozytywną atmosferę pracy jak można budować cokolwiek gdy stawia się kamerę obok nas która patrzy ci prosto w twarz a jakże ma się to do pkt5 szczególna uwaga zwracana na gości no taka kamerka to na pewno zwróci uwagę z pewnością gości znad Odry ciężko to wytłumaczyć a zamiast jednej kamerki to może zakupić lepsze rękawice ochronne więcej zaufania do nas choć jak można ufać komuś jak niema się go do siebie

roberto

witajcie pracownicy gpp jeżeli nie wiecie to mamy własne forum na wiele tematów na niezależne fora pracownicze na którym mozecie pisac pozdrawiam

xxx

co wy możecie wiedzieć o robocie !!!!

@xxx

witam jestem jednym z tych którym dobro firmy w której pracuję leży na sercu powiem szczerze takiego ignorowania problemów już nie tylko pracowniczych że tam nie ma czegoś zatyczka młotek czy wózek ale przede wszystkim nie znajomość tematu jeżeli chodzi o produkcję jakość produktów produkowanych to jest poniżej krytyki ludzie z dozoru a szczególnie pan kierownik to jest ogromna pomyłka wymaga się od nas zaangażowania ktoś kto zatrudnia takie osoby jest mało odpowiedzialny chyba że to jest ta nowa jakość to będzie

roberto

to prawda niezły kabaret

- 2013-09-28 20:36:12 Ta firma sie juz chyba obraca w tysiacach ludzi ktorzy pracowali i pracują w firmie albo pod firma.Najgorsze w tej firmie jest to,że czy sie starasz czy nie to i tak cie skreslaja "a ty moze myslisz o premi?"za byle (usunięte przez administratora) bo to akurat zobaczyli!!! niech sobie szefostwo przejrzy nagrania z kamer z ostatnich....... to sie przekona.Macie tam (usunięte przez administratora) Ludzie sie Was boja ale czasami trzeba ich posluchac.Ojjjj duzo,bardzo duzo mozna byloby pisac o tej firmie,ale czemu sie zaglebiac trzeba poprostu miec szacunek dla siebie i z niej wypie........tyle że każdy się trzyma tej roboty jak rzep psiego ogona!!! Zgadzam się z tobą ale jakoś nikt się nie zwalnia.

?

czyli tak jak mówiłem oni potrzebują najemników a do tego najlepiej jak każdy by nagrywał co robi na kamerce i sam na siebie donosił i brał w pełni odpowiedzialność za błędy doświadczonych w motoryzacji pijawek które piją krew aż pękną a potem to całe szambo wylewa się i śmierdzi na całej hali a nawet dalej

?

Ta firma sie juz chyba obraca w tysiacach ludzi ktorzy pracowali i pracują w firmie albo pod firma.Najgorsze w tej firmie jest to,że czy sie starasz czy nie to i tak cie skreslaja "a ty moze myslisz o premi?"za byle (usunięte przez administratora) bo to akurat zobaczyli!!! niech sobie szefostwo przejrzy nagrania z kamer z ostatnich....... to sie przekona.Macie tam (usunięte przez administratora) Ludzie sie Was boja ale czasami trzeba ich posluchac.Ojjjj duzo,bardzo duzo mozna byloby pisac o tej firmie,ale czemu sie zaglebiac trzeba poprostu miec szacunek dla siebie i z niej (usunięte przez administratora)

lars

raczej ciężko komuś zależy aby nie zatrudniać przecież wiadomo że chodzi o kasę lepiej aby robiły to firmy a jak praca tych firm wygląda to już inna sprawa

były

Prezesa nigdy nie interesowało kto pracuje na hali i w jakich warunkach, a każdy z kierowników tylko odpowiada na pytania i robi co mu każą. Własne inicjatywy mogą jedynie wprowadzać jeśli nikt z szefów się o tym nie dowie. Rządzi i tak tylko jedna osoba(usunięte przez administratora) Do obsługi maszyn wystarczy osoba bez konkretnego zawodu, musi być jedynie silna i wytrzymała.

ccc

o widzę że trochę czasu Wam zajęło żebyście zauważyli to o czym od jakiegoś czasu pisze!!! -- nowa kadra to karierowicze za ciężkie pieniądze co żerują na tym ile wypracowali (usunięte przez administratora). Nie mówiąc o tym jak się traktuje tych co jeszcze są - (usunięte przez administratora) Szef nie widzi tego co teraz wyprawiają ,jak z bezradności skaczą sobie do gardeł- 100% racji w tym co pisze Morfeusz. szef nie czyta maili więc nie dochodzi do niego to co istotne, istotnych rzeczy nie przyjmuje do wiadomości , a dokładnie chyba nie wie ile go ci ludzie kosztują-- dużo faktów się przed nim ukrywa I jak (usunięte przez administratora)- odbijam piłeczkę to ty jesteś analfabetą intelektualnym- poczytaj dokładnie co piszą o nowych, których tak bardzo chciałeś, jak perspektywa nowych umów śmieciowych- tyle dobrego wnoszą nieprawdaż?

ciekawski

Mnie tylko ciekawi czy BOSS wie jak jego kadra zarządza tym bajzlem czy mu skutecznie oczy mydlą? Może by mu wysłać zaproszenie na to forum? Albo opisac ciekawe przypadki i pocztę w której dostaje raporty opiewające sukcesy kierowników i majstrów troszkę naprostować...?

toro

Na grafiku dziwne przejścia np. z nocki na rano, co chwila ktoś inny jest twoim zmiennikiem, masz zaplanowany urlop i nagle się okazuje że go nie dostaniesz bo koliduje z urlopem kolegi którego nie brałeś pod uwagę jako swojego zmiennika, no i te śmieszne szkolenia, byle tylko się wykazać przed szefem.....TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.