Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

he :)

Ale sie jenak boicie konsekwencji swoich wpisow cwaniaki:)

jaco

wiecie co mam znajomych, którzy pracują w dyskontach i to co niektórzy opowiadają o wyzysku, dźwiganiu masy towarów nawet przez kobiety i byciu wiecznie zestresowanym to dopiero jest hardkor. nie da się tego porównać do tego jak jest u nas

@jaco

a jak jest u nas opisz w trzech zdaniach proszę

Hos

Z tego co kojarzę to zarobki podobnie jak w całej branży w regionie, no i dodatkowo jest pakiet socjalny - zfśs, ogólnie robota dużo łatwiejsza niż na produkcji tak jak sobie obserwuje, ale chcesz to przyjdź na rozmowę to sam zobaczysz.

mtpspzoo

Do Administracji! Zwracam się do administracji tego forum o usuniecie pozostałych wpisów pod nickiem - mtpspzoo i również ten, tak jak usunięto kilka poprzednich wpisów z tym nickiem, dziękuję

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
krzyf

Każdy sobie może skopiować nawet cały kodeks pracy i wrzucać w necie, albo inne dokumenty. Ale na co to komu, lepiej dogadywać się na żywo, tak żeby wszystkim się dobrze pracowało. To chyba jest cel wszystkich na tym forum.

jojin

(usunięte przez administratora) jak zes stracil robota to nie godej co je u nas na zakladzie

jo żech je kiery żech je

Dobra, roberto dość propagandy, zacznijmy działać !!!

zadowolony

jacy wy wszyscy jesteście mądrzy szkoda tylko że w robocie tego nie wykazujecie. moglibyście wrzucić pare propozycji ulepszeń do skrzynki a nie strugać cwaniaków w necie. przekopiować tekst to żadna sztuka a we łbach słoma. idźcie lepiej do robót drogowych przy autostradach tam to są luksusy może wtedy skończycie te brednie wypisywać.

lars

witaj dobre pytanie co robicie należy zadać to pytanie sobie każdy z nas może pomagać albo szkodzić zależy mi bardzo aby nie szkodzić naszej pracy wielokrotnie zanim starałem się pomóc musiałem się upewnić czy aby na pewno osoba ta jej potrzebuję nie zawsze ryba podana na tacy to dobre rozwiązanie w złych czasach potrafimy się jednoczyć i walczyć o dobro wspólne aby wiele złych rzeczy zmienić ale widocznie teraz te czasy nie nadeszły jeszcze życzę Wam powodzenia w realizacji celów jakie sobie stawiacie bo życie jest tak krótkie

roberto

Wentylacja według BHP We wszystkich pomieszczeniach pracy należy zapewnić odpowiednią wymianę powietrza przez zastosowanie wentylacji naturalnej lub mechanicznej, albo łącznie jednej i drugiej. Wielkość wymiany powietrza jest uzależniona od wielkości pomieszczenia, liczby osób w nim zatrudnionych i od rodzaju prac w nim wykonywanych. (usunięte przez administratora)

Filip

O proszę, ładnie tu się dzieje, może teraz ludzie zamiast gadać kto z kim poszedł na papieroska to się wezmą za robotę.

mario

zrobione zapłacone, ja tam dużo więcej od roboty nie chcę, żeby tylko było jasne co i jak i tak jest, jakby jeszcze tylko dali te wyciągi na halę to by było nieźle

roberto

jak złożyć skargę? Skargę na nieuczciwego pracodawcę można złożyć osobiście, wysłać pocztą, mailem lub faksem (wzór dokumentu znajduje się np. na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie pod adresem http://www.warszawa.oip.pl/?q=skargi). Trzeba podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon. Do tego napisać, o jaką firmę nam chodzi, gdzie się mieści oraz opisać nieprawidłowości, np. złe warunki pracy, nieprzestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy. Składając skargę można nie wyrazić zgody na ujawnienie swoich danych osobowych. To ważne, ponieważ inspekcja gwarantuje anonimowość osobom, które złożą skargę, jak również utrzymuje w tajemnicy fakt, że przeprowadzana kontrola ma z nią związek. Inspektorzy przeprowadzają kontrolę w taki sposób, żeby jej główna przyczyna nie sugerowała pracodawcy, od kogo mogli dostać zgłoszenie. Najpóźniej po 30 dniach od złożenia skargi pracownik powinien otrzymać informację o wynikach kontroli.

ciekawski
@roberto

No, teraz to już nikt nie będzie miał odwagi się tu odezwać... ;-)

@roberto

Kij ma zawsze dwa końce !!!

jo żech je kiery żech je

Tak szanowny pracodawco ! Ludzie przestają milczeć ! Nadszedł czas dla ludzi !

roberto

Pracownik ma prawo do wypoczynku, który zapewniają przepisy o czasie pracy, dniach wolnych od pracy oraz o urlopach wypoczynkowych. Art. 15. Pracodawca, jest obowiązany zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne wa-runki pracy. Art. 16. Pracodawca, stosownie do możliwości i warunków, zaspokaja bytowe, socjalne i kulturalne potrzeby pracowników. Art. 17. Pracodawca jest obowiązany ułatwiać pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawo-dowych.

roberto

Pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. Art. 112. Pracownicy mają równe prawa z tytułu jednakowego wypełniania takich samych obowiązków; dotyczy to w szczególności równego traktowania mężczyzn i kobiet w zatrudnieniu. Art. 113. Jakakolwiek dyskryminacja w zatrudnieniu, bezpośrednia lub pośrednia, w szczegól-ności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, prze-konania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także ze względu na zatrudnienie na czas określony lub nie określony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy – jest niedopusz-czalna.

zzz
@roberto

napisałeś o obowiązkach pracodawcy-ok,ale napisz jeszcze o obowiązkach pracownika wobec pracodawcy, wtedy będzie fair play

roberto

Pracownikowi przysługuje w każdym tygodniu prawo do co najmniej 35 go-dzin nieprzerwanego odpoczynku, obejmującego co najmniej 11 godzin nie-przerwanego odpoczynku dobowego. § 2. W przypadkach określonych w art. 132 § 2 oraz w przypadku zmiany pory wy-konywania pracy przez pracownika w związku z jego przejściem na inną zmia-nę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy, tygodniowy nieprzerwany od-poczynek może obejmować mniejszą liczbę godzin, nie może być jednak krót-szy niż 24 godziny. § 3. Odpoczynek, o którym mowa w § 1 i 2, powinien przypadać w niedzielę. Nie-dziela obejmuje 24 kolejne godziny, poczynając od godziny 6.00 w tym dniu, chyba że u danego pracodawcy została ustalona inna godzina

roberto

Art. 943. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skiero-wane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmie-szenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpra-cowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za do-znaną krzywdę. § 4. Pracownik, który wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo do-chodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiąza-nie umowy

lars

jakie to forum staję się edukacyjne tyle wiedzy za darmo dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam

@lars

P.S bym zapomniał wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka

krzyf

HA HA HA najlepsze, że pewnie ci wszyscy najaktywniejsi to w firmie mówią, że wszystko cacy, a w domu po piwku to od razu mądrzejsi. Jak dla mnie to nie wiem gdzie indziej ludzie takie kariery porobili od prostego robotnika, a w CV też jak się Peitz raz wpisze to wszędzie biorą i nie trzeba się męczyć jak tak źle.

Poker

Już nie mogę znieść typowego polskiego narzekania. Jest stała praca, nowoczesne linie, ale liczy się tylko biadolenie na forum. Przecież to żadna opinia obrabianie komuś… nie napiszę czego. Jakby ktoś się zastanawiał nad podjęciem pracy w Żorach to jak sobie to poczyta to nic nie zrozumie, chyba tylko że współpracowników będzie miał zgorzkniałych, aż się dziwie że nikt jeszcze tu porządku nie zrobił.

@Poker

to się pakuj i wypad z tego typowego kraju narzekaczy którym jest Polska nie ma opinii to nie daje ci do myślenia dlaczego to zatrudnij się życzę powodzenia i trwania w dobrym humorze przez cały czas

Aloe

gebrueder to nie firma to stan umyslu :) bardzo fajna firma w której mozna zarobic :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.