Opinie o Korexbud Sport Sp.z o.o. w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Korexbud Sport Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korexbud Sport Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korexbud Sport Sp.z o.o. w Olkusz

Jak dużo osób pracuje w Korexbud Sport Sp.z o.o.?

Czy pracownicy w Korexbud Sport Sp.z o.o. dogadują się między sobą?

Black Nowy wpis

Jak mogą się dogadywać, skoro ich tam nie ma . Właściciel stwarza fikcyjnych pracowników.

Marecki

Czy może się ktoś zgłosić do mnie kto został (usunięte przez administratora) przez tą firmę ?

Biurwa
@Marecki

Marecki bardzo wiele jest osób (usunięte przez administratora)przez ta firmę finansowo. Na wielu stosowano (usunięte przez administratora) O co chodzi, może pomogę?

uraz
@Marecki

Tak mogę się zgłosić do Ciebie też zostałem (usunięte przez administratora) ,okradziony przez nich ,wtedy jeszcze za spółki pod inną nazwą.

Kinga
@Marecki

Witam. Miałeś problem z owa firemką ,to na porzadku dziennym oszykuja lud i ,ktorzy ulegną im swiadczýc uslugi .(usunięte przez administratora).Idezwij sie pomogę.

Gryzli Nowy wpis
@Marecki

Tak podaj namiary .Też zostałem (usunięte przez administratora)

Bula

PHU Pro sport (usunięte przez administratora) ,no tak sa na eynku podlug ,znam firme . Nie milo o nich moge sie wypowiedziec .Sytuacja miala zdarzenie w...gdzie robili u nas podloge sportową i nie ma rewelacji . Już od samego początku były problemy. Nie polecam .

Biurwa
@Bula

Polecam dokładnie sprawdzać czy materiały które zostały wykorzystane do wykonania podłogi to na pewno te które zostały zamówione…. Niestety były przypadki ze materiał został zastąpiony tańszym odpowiednikiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Korexbud Sport Sp.z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Była pracownica

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. (usunięte przez administratora) i ostry mobbing.Pieniadzy do dzisiaj mi nie wypłacił właściciel i nawet inspekcja pracy nie dała z nimi rady.Obeznani są dobrze w temacie bo wiedzą że nie opłaca się byłemu pracownikowi zakładać sprawy w sądzie.Koszty sądowe i sprawy pokrywają jedna ich zaległą pensje, więc musiałam bym dołożyć do interesu.Szkoda nerwów, zdrowia i czasu.Jeszcze takich wrednych ludzi i fałszywych nie spotkałam w żadnej pracy. Wstyd i porażka o tym mówić.Pracowalam u nich w biurze Ktl Sport.Nie polecam firmy żaden rozwój u nich tylko stres i nerwy oraz mobbing wobec pracowników że strony właściciela firmy i Pana (usunięte przez administratora) Więcej o tej firmie można poszukać w sieci po hasłem dlugi publiczne korex bud czy zadlużeni.pl.

Ona
@Była pracownica

Była pracownico Jeśli nie dostałaś zaległego wynagrodzenia to nie musisz zakładać sprawy w sądzie. Wystarczy zawiadomić PIP ( zgłoszenie online) który skontroluje byłego pracodawcę, jeśli podczas kontroli okaże się ze faktycznie wynagrodzenie nie zostało wypłacone pracodawca ma obowiązek wypłacić zaległości, brak wypłaty w danym terminie skutkuje założenie sprawy w sądzie pracy. Radzę nie czekać i złożyć zawiadomienie, walczyć o swoje. Nie darować oszustom i naciągaczom.

Ani paczki ani bony świąteczne, żadnego socjalu. Zreszta wypłaty wynagrodzeń tez nie występują ????

Oj jak nie ładnie Pan Jakub kasuje wpisy . Te prawdziwe sytuacje na budowach to już ,kto z nimi miał do czynienia wie doskonale że są najlepsi na rynku jako (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Polo

To nie jest firma godna polecenia pod każdym względem. Ci którzy mieli z nimi nie przyjemne sytuacje A jest ich z pewnością bardzo wiele ,doskonale wiedzą co panowie kordaszewscy potrafią. Nowicjuszy chciałbym uchronić i radzę się nie dac tam wciągnąć.

wiechu

WItam . tak firma od podłóg PRO SPORT , to oni tacy przekręciarze ? ,działają na rynku ,robią to i owo ,nie jest najlepiej ,wszyctkiego brakuje na budowach ,nie chciałbym żeby i mi kiedyś brakło pieniędzy . Są nie wypłacalni ,ktoś coś wie ???

Pomocny
@wiechu

Są bardzo nie wypłacalni. Uważaj każda spółka przez nich prowadzona jest bardzo zadlużona

Hela

@bachu to to jest inna firma tak naprawdę ?

bachu
@Hela

Zadna inna firma ,inna nazwa . Właściciele i ich przyzwyczajenia są te same . Ostrożnie przed (usunięte przez administratora)!!!!!!!

bachu

Witam . Jak widzę już teraz firma nazywa się PRO SPORT ,ha ha . nie do wiary jak KOREX BUD , KTL si,,,ę transformują oby być przy korycie . Kolejne(usunięte przez administratora). Kara boska .

oxy

TE (usunięte przez administratora) skryli się już pod nową nazwą PROSPORT . UWAGA dalej są aż się dziwię , SZOK !!!!. Nie dajcię się nabrać . OSTRZEGAM .

ona

Witam tych wszystkich (usunięte przez administratora)a są nimy Ci wszyscy z pewnością którzy mieli z tą firmą i tymi ludzmi do czynienia . To przestroga dla pozostałych naiwnych którzy będą chcieli podjąć pracę z (usunięte przez administratora). NIE POLECAM .

Co wchodzi w socjal Korexbud Sport Sp.z o.o.?

Socjal? :) wydaje mi się ze właściciele nie posiadają w swoim zasobie słów takiego. A jeśli tak, to zapewne maja swoje własne tłumaczenie. Wracając do meritum. Socjal - nic

Ann

Tam nie ma socjalu. Na święta to nawet Ci życzeń nie złoża ani ręki nie podadzą. Jak wypłatę dostaniesz 10tego to jeszcze musisz podziękować. Pracowałam tam. Polecam omijać firme szerokim łukiem.

korek

ta firemka to zło . Nie polecam nikomu mieć do czynienia z tymi pszycholami jakimi są kordaszewscy . to ostatnie (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy Korexbud Sport Sp.z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Flossy853

Formach integracji? W pracy nie jest mile widziana nawet rozmowa. Jak chcesz coś od kogoś z dugiego biura to od tego masz telefon. Metody młodego.

Flossy

Do wszystkich osób które zastanawiają się czy podjać pracę w firmie ktl sport dawniej korexbud (ci sami wlasciciele) - przestrzegam wszystkich!!! Wszystkie opinie poniżej dotyczace mobingu,(usunięte przez administratora) i inne są prawdziwe!!! Prawdą jest że na początku są mili, potem walczysz o swoje pieniądze. Do tego dochodzą sytuacje w których są krzyki, kłotnie i taki psychiczny nacisk mobing na pracownikach. Brak szkoleń a wymogi jakbyś był alfą i omegą. Szukają cwaniaków żeby tak samo kręcili jak oni. Odbierasz telefony od ludzi którym wiszą kasę, ludzie ci nawet mówią żeby uciekać z tej firmy. Jest to niewyobrażalne że taka firma jeszcze funkcjonuje. Pracownicy a właściwie pracownice zmieniają się co ok 2 lub 3miesiące. Nie polecam wręcz przestrzegam. Traktują ludzi źle i uważają że sa lepsi.

Dok
@Flossy

Zgadzam się. I nie wierzcie w te pozytywne komentarze. Ktoś niżej wyjasniakto je dodaje.

podloga

o widzę że już dość dużo ludzi przękręcili kordzszewscy ,tak gorszych chachmentów nie ma(usunięte przez administratora) OSTŻEGAM RÓWNIEŻ PRZED NIMI .

Sport

Znają ich już chyba wszyscy .Tak to są oszuści, złodzieje, górę ej firmy nie na i nie znam A jednak dalej są na rynku .Dlaczego ,ludziska zastanówcie się to tylko wasza zasługa A oni to wykorzystują. Dzisiaj ja ,jutro Ty i tak dalej w tuja nas robią. Do sądu z nimi i po kłopocie. Ogarnijcie się i dzisiaj Cię, ale nie dla nich lecz przeciwko nim.

takaprawda

Ludzie. Jak pisałem w styczniu roku to żeśta mi nie wierzyli a teraz takie zdziwione. Nie widieli wpisu ? Jeżeli podoba ci się survival i zapier..nie po 16 godz na dobe (po przeliczeniu wynagrodzenia wychodzi ok 5 zł /h - umowa zlecenie), Spanie na mega syfiarskich, wyciągniętych ze śmietnika materacach. Śpisz hali na której przed chwilą pracowałeś, bez dostępu do ubikacji i bieżącej wody - jeżeli jest w okolicy jezioro lub rzeka dasz rade!! Dasz rade zapi...la ponad 40 godzin bez odpoczynku ? - są takie sytuacje!!! Uważajcie na idiote który uważa się mega mózgiem a jest deblem!! Chcesz by cie wyruchał to zparaszam!! (usunięte przez administratora) i ubóstwo . Uciekajcie jak najdalej!!

Wiem bo tam pracowalam
@takaprawda

Firma od dawna nie zatrudnia pracowników fizycznych. Stwierdzili ze to niepotrzebny problem. Co rusz szukają nowych ekip podwykonawczych, oczywiście nie zgłaszają ich, a potem robią ich w.... I tak się to ciągnie. W biurze sytuacja nie wygląda lepiej. Łaskę robią że wypłatę przeleją. Żadnych szkoleń, spotkań z przedstawicielami handlowymi, a wymagania z kosmosu. To nie są normalni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Korexbud Sport Sp.z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Korexbud Sport Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korexbud Sport Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korexbud Sport Sp.z o.o.?

Korexbud Sport Sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.

Korexbud Sport Sp.z o.o.