Opinie o . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI w Kielce

A da radę poszerzyć trochę wypowiedź poprzednika? Co to może c praktyce oznaczać, że warunki pracy są normalne? I jak teraz wygląda proces rekrutacyjny? Moją uwagę zwróciła opinia z tamtego roku od jednego z kandydatów, nie została jednak również rozwinięta. Na co lepiej się przygotować?

Teresa Nowy wpis

To obecnie jakie są tutaj zarobki trenerów? pytam bo w tamtym roku ktoś pisał że robili tu za marne grosze, czyli co to miało znaczyć? w googlach widziałam dużo pozytywnych opinii od klientów, więc teraz tak się zastanawiam, że za darmo to by się chyba tak nie starali? opowiecie o obecnych warunkach jakie mają? warto byłoby się zatrudnić?

Kamila Nowy wpis
@Teresa

warunki normalne, umowa o prace itp

Kandydat Nowy wpis

Jak dla mnie żałosne rekrutacja prowadzona niczym jak w banku. W porę przeczytałem opinie

Justyna

Czy wciąż tak jest, że wypłata jest wypłacana na raty, nawet na 5razy?

Kamila
@Justyna

Nie ma tam problemów z wypłatami

XYZ
@Justyna

Praca tam to była jakaś masakra. Trenerzy zarabiali marne grosze, gdzie karnety na treningi personalne były w kwocie powyżej 2 tys. zł. Pensja wypłacana na raty. Umowa na 1/4 etatu, reszta wypłacana pod stołem na raty, praca często ponad etat. Jeśli były eventy trzeba było pracować za darmo, bo przecież dzięki temu "przyciągacie sobie klientów na treningi". Wielka manipulacja szczególnie ze strony Pana Ireneusza i zmuszanie pracowników do pracy za darmo... Omijać SZEROKO!!!

Recepcjonistka

Rekrutacja na recepcjonistkę jest tu co 3 - 4 miesiące,sądzę że to nie przypadek. Pierwszy etap test osobowości,wnoszę że najbardziej pożądany jest sangwinik.Bardzo dużo osobistych pytań, niektóre krępujące. Doszłam do drugiego etapu rekrutacji,na którym przedstawiono mi warunki pracy.Po tym etapie podziękowałam.Kasa minimalna,trochę ponad 2000 zł netto,umowa na 1/4 etatu i sądzę że to jest sposób żeby obejść składki.Praca w bardzo wymagającym trybie - jeden tydzień 6-14:30 i wolny weekend,drugi tydzień 14:30-22:30 i pracujący weekend 6-18 i 8-18,czyli w sumie w miesiącu wolne całe 2 dni :/ Stwierdziłam,że nie poświęcę się tak za takie pieniądze.

Czy mam męża i dziecko - entuzjastycznie przyjęto informację,że nie mam. Gdzie widzę się w firmie za 5 lat (sądząc po częstotliwości rekrutacji,chyba żadna recepcjonistka tam tyle nie wytrzymała) Jak widzę swoją pracę w firmie. Czy umiem pracować pod presją. Czy gdyby był tzw. event a przypadł by mój weekend pracujący, to czy byłby problem żebym musiała przyjść do pracy (oczywiście trzeba wtedy przyjść do pracy) Jakie mam 3 wady i 3 zalety. Ogólnie rozmowa prosta jak świński ogon, ale pomimo że potrzebowałam pracy na gwałt to podziękowałam,bo coś minw tej firmie nie pasuje od samego progu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy znaleźli już recepcjonistkę do firmy?

Halszki
@Karolina

Mam nadzieję, że nie i że już nikt nie da się omamić wizją cudownej współpracy.

Expert

Praca dla prawdziwych desperatów. Warunki już w tych czasach niespotykane. Trener personalny dostaje 15 zł za przeprowadzony trening. Umów w większości wypadków brak. Recepcja pracuje codziennie oprócz 2 dni w miesiącu. Gdy masz weekend wolny a wychodzi event-musisz na niego przyjść bezpłatnie. Recepcja 1/4 etatu na papierze a pracują ponad cały etat. Dostają za to marne grosze . Wynagrodzenia wyplacane czasem na 5 razy i to grubo po terminie wypłat. Trzeba sie prosic o swoją wyplate. Jeżeli szanujesz siebie to nie polecam. Na rozmowie obiecywane kokosy po to zeby zachęcić do pracy.

@Expert

To wszystko prawda co tu czytam w opiniach.Żadna praca nie zszargała mi zdrowia jak ta - bez przesady mam uraz po tych przejściach.Ucierpiało moje zdrowie,nerwy i rodzina.I to upokarzające błaganie o wypłatę,gdzie to prawo pracownika.Dlatego nie przeszłam okresu próbnego (i całe szczęście) bo co miesiąc "wymuszałam" wypłatę 10go!Praca ponad etat (na papierze 1/4) za 2200 zł. Jeden tydzień 14:30-22:30 i pracujący weekend sobota 6-18,niedziela 9-18. Następny tydzień 6-14:30 i wolny weekend.Kiedy miałam wolny weekend musiałam przyjść na event za darmo,czyli nie miałam wolnego żadnego dnia a nie pozwolono mi odebrać wolnego w tygodniu.Byłam nieżywa po takim maratonie.Nic się tam nie zmieni,póki ktoś z byłych pracowników się nie wkurzy i tego nie zgłosi a kiedyś tak będzie z pewnością - ile można?Pierwsze uczucie kiedy zakończyłam współpracę z tą firmą - ogromna ulga i myśl,jak mogłam tyle miesięcy tam tkwić.Trzeba było podziękować na rozmowie rekrutacyjnej w momencie propozycji 1/4 etatu,a nie dać się wykorzystywać :( Znosiłam upokorzenia,nacisk psychiczny i "mieszkanie" w pracy - to dla mnie trauma :( Szczerze odradzam,nawet tym desperacko potrzebującym pracy!Kiedy widzę kolejne ogłoszenie na stanowisko recepcjonistki (co 2-3 miesiące) moja pierwsza myśl "ooo,wykończyli kolejną recepcjonistkę" :( Mam nadzieję, że któregoś dnia karma wróci do tych ludzi!

Xxx
@Expert

Dokładnie ! Potwierdzam Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. To (usunięte przez administratora) wypłata na 10 razy wypłacana i jeszcze mają czelność najeżdżać na byłych pracowników, również często była używana manipulacja wobec pracujących tam osób. Kierowano się tylko i wyłącznie dobrem przełożonych, pracownicy byli nikim. Mając na uwadze dobro innych, którzy mogli by omyłkowo się tam zatrudnić, ostrzegam, a zarazem przestrzegam. Uważajcie. W 100% nie polecam tego miejsca, ani ludzi, którzy tym zażądzają.

Szkoda gadać
@Xxx

Dokończę moje zdanie bo jakiś (usunięte przez administratora) z Expert fitness usunął wątek ???? „ Potwierdzam Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. To ( (usunięte przez administratora) ! )” Życzę miłego dnia !

Centrum Odchudzania

Czy mail centrum@schudnijnazdrowie.pl należy również do Expert Fitness?Teraz szukają recepcjonistki i jak wpisałam mail to mi wyskoczył EF,ale dla pewności chciałam dopytać

@Centrum Odchudzania

Tak,to jest to samo miejsce.Pewnie dla zmyły jest podany inny mail niż Expert,bo jak się przeczyta opinie o tym miejscu to nikt normalny by tam nie poszedł do pracy

@Ava

Wstydu nie mają!Teraz rekrutują na fizjoterapeutę / trenera personalnego.Uwaga,strzeżcie się tego miejsca jak ognia! :/

salvia.salvia@wp.pl

Zdecydowanie przestrzegam i ostrzegam przed pracą w tej firmie.Łamanie praw pracowniczych i brak szacunku dla pracownika to w tej firmie norma. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Osoba do Obsługi Klientów oraz Recepcjonistka.Obie osoby zatrudnione na tych stanowiskach zwolniły się bo nie wytrzymały tego co się tam dzieje.Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz salvia.salvia@wp.pl - i nie idź tam jeśli zależy Ci na własnym zdrowiu psychicznym i stabilizacji.Tam na próżno szukać!

Urszula
@salvia.salvia@wp.pl

Sugerujesz, że Expert nie działa zgodnie z prawem - to naprawdę spory zarzut. Możesz to jakoś uzasadnić? Tylko nie podawajmy danych kontaktowych. Napiszesz konkretne przykłady?

Salvia
@Urszula

To nie zarzut tylko fakty.Przez długi czas pracownicy nie dostają umowy,kiedy się upomną jest wielkie larum lub recepcjonistka zatrudniona jest na 1/4 etatu na papierze,a w rzeczywistości robi 8,5 godziny dziennie.W sumie recepcjonistka ma wolne tylko 2 weekendy w miesiącu a tak to pracuje np 2 tygodnie non stop. Widziałam po dziewczynach, że po takim maratonie chodziły jak sowy :/ Wypłaty są mocno opóźnione,powinny być 10 a są wypłacane jak się im podoba - około 20,czasem pozniej, trzeba prosić o wypłatę - to upokarzające :( nigdy nie zdarzyło mi się żebym miała w terminie.A mało tego nie są wypłacane jednorazowo,tylko w transzach po 500-700 zł.To koszmar nie praca :( Nie polecam :/

Czy to oni poszukuja teraz recepcjonistki?

ex

Wg mnie jest ok, super atmosfera i kasa nie najgorsza.

ekspert

Praca dla desperatów. Płacą 5 zł za godzinę (w 2012 roku!) najlepiej jeszcze na czarno albo co najwyżej na 1/10 etatu. Recepcjonistki pracują na zmiany od 6 rano do 23 (o ile już nie dłużej), plus weekendy i święta. Za to dostają okrągły 1000. Za nadgodziny nie dostają nic. Fizjoterapeuci pracują w tych samych godzinach i za tą samą stawkę. Jeśli mają wolną chwilę, wysyła się ich na miasto, żeby nagabywali ludzi i rozdawali ulotki, ewentualnie działali jako telemarketerzy lub windykatorzy. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI - Kielce

• Jak się pracuje w . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI?

Kandydaci do pracy w . EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

. EXPERT FITNESS IRENEUSZ CHAIŃSKI
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szczecińska 1
    25-345 Kielce