Opinie o MSC Alkohole w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MSC Alkohole. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSC Alkohole o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSC Alkohole w Warszawa

biuk Nowy wpis

jeśli chodzi o ten moment to raczej nie chociaż to jest tego typu branża że co chwilę ktoś się wysypuje

Koordynator Nowy wpis

MSC jest super !!!

Pracownik 2

Ja pracuje w tej firmie juz sporo czasu i nie narzekam.Sa dobre momenty i zle ale jak w każdej pracy.Jesli chodzi o dokumenty to na rozmowie każdy je otrzymuje i akceptuje,wiec nie wiem po co potem ktos na ten temat się rozpisuje.Generalnie ok,zawsze mozna trafic gorzej.

pracownik Nowy wpis
@Pracownik 2

Ja też pracuje dość długo i nie narzekam zawsze można trafić gorzej warunki pracy i płacy zaakceptowałem na rozmowie kwalifikacyjnej i nie mam zamiaru teraz narzekać to był mój wybór i nikt mnie nie zmuszał bym to zaakceptował jak chcecie to mogę wam polecić kilka firm gdy się zatrudnicie w jednej z nich to dopiero zobaczycie jak można wykorzystać pracownika wiadomo jak ktoś jest nastawiony na nie to jak by mu d... smarowano miodem to i tak będzie zle ja firmę polecam a szefostwo jest ok.pozdrawiam byłych pracowników i ich bardzo mądre opinie świadczy to tylko o nich bo gdy ktoś pracuje uczciwie i chce pracować to napewno nie zostanie zwolniony pokorne ciele dwie matki ssie.

dziwią mnie te wpisy ... Ja pracuję i polecam .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MSC Alkohole. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Były Pracownik

Pracowałem, krótko i cieszę się że nie dałem się więcej wykorzystywać. Jeśli ktoś miałby rozterkę, iść na rozmowę czy nie, to: 1) Niemal wszystko co usłyszysz na rozmowie to stek kłamstw. 2) Na początku traktują nie najgorzej, ale radzę pogadać z wieloletnimi pracownikami. 3) Inna stawka na umowie inna w rzeczywistości bez żadnego zabezpieczenia + odpowiedzialność materialna za sklep to idealny sposób na okradanie pracowników. Oczywiście wykorzystywany przez MSC. Ogółem unikać jak ognia. PS: Co do bezczelności, to kierownik ma doświadczenie. Wpis powyżej jest najlepszym dowodem.

MSC

Mieliśmy nie komentować tych wpisów ale o dziwo daty pierwszych z nich pokrywają się z czasem zwolnienia pracowników (usunięte przez administratora) Bezczelność ludzka nie zna granic, powinniście dziękować, że sprawami nie zajęła się policja. Jest to dla nas nauczka, następnym razem nie będzie pobłażania. Szkoda tylko, że takie komentarze piszą ludzie rozżaleni, a chcielibyśmy zauważyć że mamy wieloletnich zadowolonych pracowników. Może warto zasięgnąć języka bezpośrednio u nich? Zawsze można przyjść do sklepu, zobaczyć jak się pracuje, poznać opinię ludzi zatrudniony, a nie czytać żółć wylewaną przez anonimów.

nie warto, firma krzak

calmos

Witam, Mam niedługo rozmowę w tej firmie i chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się tam iść.

ONA

Potwierdzam nawet nie potrafią normalnie zwolnić człowieka. Brak poszanowania dla pracowników. Ciekawe czy sami by chcieli mieć wyliczoną emeryture czy rente z 600 zł. Lepiej uciekać. Żenada

lrgo

Umowy tzw”śmieciówki”. Zwolnienia płatne z sumy umowy śmieciowej tzn od 600 zł . Z płatnościami za urlopy też żenująco. Zarobki żadna rewelacja , a atmosfera w firmie nie najlepsza. Szefowie lepiej nie pisać. Ogólnie biorąc polecam pracodawce tego omijać chyba że lubi się być wykorzystywanym.

Zostaw merytoryczną opinię o MSC Alkohole - Warszawa

MSC Alkohole
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kasztanowa 2A lok. 6
    05-860 Warszawa